• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kai seksas nustojo būti vienintele išdavystės forma

Kai seksas nustojo būti vienintele išdavystės forma

14 rugpjūčio
01:01 2015

lifter.com.ua

paveikslėlis

5.30 ryto. Ir jūsų nerimo jausmas ima didėti. Jūs atmerkiate akis, o protas jau pradeda lenktynes. Susitikimai, telefoninės konferencijos, darbiniai pasitarimai…

Kodėl reikalų visada tiek daug, o laiko – visada trūksta?

Jūs imate savo telefoną ir pradedate peržiūrėti pranešimus pakeliui į dušą, būdami dar pusiau miego būsenoje.
Žinodami, jog ji atsibunda anksčiau, jūs pasiunčiate jai žinutę: „Labas rytas mažyte! Tikiuosi, jog tavęs šiandien laukia puiki diena“.

Šis tekstas tarnauja priminimu apie du dalykus. Pirma, jūs norite, kad ji žinotų, jog ji – tai pirma, kas ateina jums į galvą, kai tik jūs prabundate. Ir, kas dar svarbiau, ji turi suprasti, jog nepriklausomai nuo to, kiek daug jūsų gyvenime streso ir reikalų, ji – svarbiausia.

Skamba per daug gerai, kad būtų teisybė, ar ne taip?

Greičiausiai, jūsų rytas prasidės visai ne taip. Pirmiausia jūs patikrinsite Facbook ir Instagram paskyras, ieškodamas naujienų iš visų likusių „friendų“ gyvenimo. O tekstą savo moteriai, jeigu ir parašysite, tai jau pakeliui į darbą.

Šiuolaikiniams santykiams trūksta sveikos nuovokos.

Žmonės „susitinka“, bet ką tai po galais reiškia? Matytis kartą ar du į mėnesį? Visą dieną susirašinėti? Siųsti besibučiuojančias šypsenėles ar virtualius bučinukus?

Kažkas išnyko. Ar reikalingi jums santykiai, kuriuose, iš tiesų, taip mažai nuoširdumo?

Santykiai klesti tik ten, kur tarp abiejų partnerių palaikomas pastovus ryšys.  Mūsų intymiausios emocijos rezervuotos žmogui, kurį mes mylime. Tai kodėl gi mes jų niekada neparodome?

Mes priėmėme tiek daug nepriimtinų dalykų: sėdėti prie pietų stalo su telefonu rankoje, ginčytis teksto ir nuorodų, o ne gyvo bendravimo pagalba, ir pasakoti apie kiekvieną savo gyvenimo minutę tūkstančiams žmonių socialiniuose tinkluose.
Ir ko mes tokiu būdu pasiekėme? To, kad visi mūsų pasaulyje pastoviai vieni kitiems meluoja.

Mes įpratome galvoti, jog melas santykiuose – tai seksas su kitu žmogumi.

Tačiau dar vienas svarbus šių laikų melas yra tame, jog žmonės nustojo mylėti ir rūpintis vieni kitais. Kai tik vienas partneris sužino apie kito išdavystę – pasitikėjimas tarp jų dingsta. Tačiau pagalvokite nors minutėlę apie štai ką.

Vebsterio žodyne apgavystė apibrėžiama kaip „kažko vertingo atėmimas melo ar sukčiavimo pagalba“.

Žinoma, seksualinė išdavystė – tai labai labai skausmingas dalykas. Bet ar jūs niekada nesusimąstėte apie tai, jog, galbūt, jūs apgaudinėjate savo partnerį kiekvieną dieną?

Mes visi jaučiame bendravimo, dėmesio, aistros, artumo ir net paties svarbiausio – meilės trūkumą. Kodėl gi mes pasirengę su tuo taikytis, nors, štai, kentėti etikečių apie išdavystę prikabinimą, kaip ir anksčiau nesame pasiruošę?

Ir visgi, dėmesio trūkumas atneša kur kas daugiau žalos, nei banali seksualinė išdavystė.

Jūs patikėjote savo širdį kitam žmogui, o dabar jums tenka dar ir prašyti jo dėmesio?

Jūs sėdite sudėjusi rankas ir žiūrite, kaip jūsų vaikinas vėl ir vėl socialmedia_4563258951456 atnaujina idiotiškus statusus, talpina fotografijas ir laukia, kada gi kažkas puls tai komentuoti.

Kodėl merginos ir vaikinai turi tai kentėti? Paaukokite minutėlę laiko ir pasakykite jai, kad ji graži. Paskambinkite jai po darbo, kad pasakytumėte: „Renkis ir būk pasiruošusi po 30 minučių. Aš užvažiuosiu tavęs. Mūsų laukia kažkas ypatingo“.
Sutelkite pastangas. Suteikite senamadiškoms meilės tradicijoms dar vieną šansą.

Kai pasivaikščiojate gatve – laikykitės už rankų. Siųskite jai gėles – ne tik tada, kai norite pasveikinti kažkokia proga, o tiesiog tam, kad žinotumėte, jog ji šypsosis, kai jas gaus. Palikite raštelius užkištus už jos/jo automobilio priekinio stiklo valytuvo.

Kai reikalas paliečia meilę, mes turime mokėti vėl virsti vaikais.

Mes galime sau leisti būti pažeidžiamais. Todėl, kad gyvenimas praeina, o jūs švaistote jį neesminėms detalėms, nekreipdami dėmesio į tai, kas iš tiesų svarbu.

Koncentruokitės vienas į kitą. Kada viskas jau pasakyta ir padaryta, jūsų mylimas žmogus – tai viskas, kas pas jus iš tiesų yra. .

Vertinkite ją (jį), ir reguliariai rodykite, kaip daug ji jums reiškia.

Bet svarbiausia: užverkite Facebook ir tiesiog paskambinkite jai. Tai svarbu.

 

 

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 463

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


  • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
  • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
  • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
  • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...