infa.lt

Lapkričio 29 Klaipėdoje vyks eitynės-mitingas „Kova dėl miesto ateities!“

Lapkričio 29 Klaipėdoje vyks eitynės-mitingas „Kova dėl miesto ateities!“

28 lapkričio
18:22 2018

2018 m. lapkričio 29 d. 8.15 val. Liepų g. 2 vyks eitynės-mitingas „Kova dėl miesto ateities!“

Mes už modernų uostą, bet ne už karo zoną, kurią mums siūlo Lietuvos Vyriausybė, Susisiekimo ministerija. Lietuva turi visas galimybes Būtingėje plėsti pramoninį uostą, vystydama pačių pažangiausių technologijų terminalus su nuo gyventojų izoliuotais transporto koridoriais, rašo Seimo narys Naglis Puteikis.

Estai iškėlė uostą iš Talino miesto.

Klaipėdiečiai renkasi prie miesto savivaldybės, kuri nori priimti miestiečių sveikatą sunaikinantį sprendimą, leidžiantį maksimaliai plėsti uostą miesto centre.

Mums, miestiečiams, tenka girdėti: neturite „didelių“ pinigų, struktūros, todėl privalėsite gyventi tokioje Klaipėdoje, kokios nori Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Girdimas yra tik jų balsas žiniasklaidoje, susitikimuose ir renginiuose apie neabejotiną šio projekto naudą valstybei ir miestui.

Tačiau miestiečių, bendruomenių atstovų, verslininkų, specialistų nuomonė, kad maksimali uosto plėtra, kokią planuoja uostas, sukels neigiamas, grėsmingas, ilgalaikes pasekmes gyventojų sveikatai, jūros ir marių krantams, paplūdimiams, didėjančiai miesto taršai, socialinei aplinkai, miesto raidai, yra negirdima. Todėl renkamės pasakyti, kad tokia uosto plėtra nėra gėris nei miestui, nei Lietuvai.

Vyriausybė, pasirinkusi išorinio uosto statybai Klaipėdą, o ne Būtingę, skaičiavo tik ekonominę naudą. Šioje vietoje žmonų interesai ir jų sveikata liko beverčiai, pažeisti teisės aktų reikalavimai, numatantys, kad rengiant teritorijų planus būtų užtikrinta žmonių gerovė, aplinkos apsauga, žmonių sveikata.

Organizatoriai:  Melnragės bendruomenė, Miško kvartalo bendruomenė, Eglės seniūnaitijos bendruomenė  (mob. 8 640 24954).

Dalinkitės klaipėdiečiai ir palaikantys!


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lapkričio 29 Klaipėdoje vyks eitynės-mitingas „Kova dėl miesto ateities!“* - nuoroda: https://infa.lt/27249/lapkricio-29-klaipedoje-vyks-eitynes-mitingas-kova-del-miesto-ateities/