infa.lt

Baltarusijos energetikos ministerija teigia esanti pasirengusi dialogui su Lietuva Astravo AE klausimu

Baltarusijos energetikos ministerija teigia esanti pasirengusi dialogui su Lietuva Astravo AE klausimu

28 rugsėjo
10:43 2018

Baltarusijos energetikos Ministerija rugsėjo 25 dieną patvirtino esanti pasirengusi dialogui su Lietuva klausimais, susijusiais su statoma Astrave atomine elektrine, pareiškė energetikos Ministerijos branduolinės energetikos departamento direktoriaus pavaduotoja Lilija Dulinec žurnalistams, praneša BELTA.

„Mes visada pasirengę dialogui su Lietuva ir atsakome į visus užduodamus klausimus. Jūs žinote Lietuvos poziciją, tačiau kaip bebūtų, dialogą mes palaikome. Geros kaimynystės režimu atsakome į visus klausimus“, – pasakė Lilija Dulinec.

Pasak jos pateiktos informacijos, Baltarusijos-Lietuvos klausimo svarstymą planuojama tęsti eilinės Espo Konvencijos posėdyje, kuris numatytas 2019 metų vasarį Ženevoje. Iš Baltarusijos pusės šį klausimą kuruoja gamtos resursų ir aplinkos apsaugos Ministerija.

Astravo AE statoma pagal Rusijos tipinį „3+“ kartos BBEP-1200 projektą šalia Astravo (Gardino apskritis). Pirmąjį reaktorių planuojama paleisti į apyvartą 2019 metais, o antrąjį – 2020.  Pirmoji branduolinio kuro partija į AE suplanuota gauti iki 2018 metų pabaigos.

 


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Baltarusijos energetikos ministerija teigia esanti pasirengusi dialogui su Lietuva Astravo AE klausimu* - nuoroda: https://infa.lt/25655/baltarusijos-energetikos-ministerija-teigia-esanti-pasirengusi-dialogui-su-lietuva-astravo-ae-klausimu/