infa.lt

Vokietija, pamiršk toleranciją

Vokietija, pamiršk toleranciją

15 rugsėjo
01:01 2018

nuotrauka: Bild

Laidotuvių procesija Vokietijoje, kurioje dalyvauja tūkstančiai žmonių, įprastai vyksta tik mirus žmonėms, kurie tarnavo šalies gerovei, rašo Bild..

Kancleriai ir mūsų demokratinės, laisvosios šalies federaliniai prezidentai. Žmonės, kurie gyveno teisinės valstybės idėja ir ją visokeriopai palaikė.

Todėl mums (vokiečiams) turi ypač didelį susirūpinimą kelti tai, ką mes matome šiuose kadruose. Gedulo procesijoje, vykstančioje pavojingo nusikaltėlio, nušauto karo tarp arabų klanų metu laidotuvėse, dalyvavo tūkstančiai žmonių.

Žinoma, ne kiekvienas šiose laidotuvėse yra arabų kilmės nusikaltėlis, rašo leidinys.

Tačiau kiekvienas arabų kilmės nusikaltėlis, gyvenantis Vokietijos sostinėje, dalyvavo laidotuvėse.

Tikėtina, kad netgi tie, kurie buvo tos žmogžudystės užsakovai. O taip pat daugybė asmenų, vienareikšmiškai, esančių radikaliais islamistais, daro prielaidą Bild.

Vyrai, kurie geidauja žūties Izraeliui ir visiems žydams. Vyrai, kurie niekina mūsų teisinę valstybę, mūsų policiją, mūsų teisėtvarką ir laiko ją labai silpna. Vyrai, kurie savo ginčus sprendžia ginklo ir musulmonų „taikos teisėjų“ pagalba. Vyrai, kurie garbe ir vyriškumo įrodymu laiko bausmės kalėjime atbuvimą.

Klaninis nusikalstamumas Vokietijos sostinėje ir visoje šalyje pasirodė nekontroliuojamas. Jo gretose rikiuojasi šimtai tūkstančių žmonių. Jis (nusikalstamumas) virto valstybe valstybėje, konstatuoja Bild. Jis laiko baimėje policininkus ir prokurorus, kurie bando pademonstruoti prieš jį pasipriešinimą.

Nusikaltėli laidotuvės Berlyne demonstruoja tai, kiek katastrofiška pasirodė integracija. Kadangi politikai pernelyg ilgai ignoravo klanines struktūras ir pernelyg dažnai kalbėjo apie kultūringą turtėjimą, teisinė valstybė labai mažai žino apie klanus, o klanai nieko nenori žinoti apie teisinę valstybę.

Kai Berlyno ligoninės gydytojai vis dar kovojo už pasekoje mirusio vyro gyvybę, garsiuoju ryšiu buvo paskelbtas įsakymas – greitosioms pagalbos automobiliams nevažiuoti prie ligoninės, kadangi ji apsupta agresyvių klano atstovų. Privažiavimas prie ligoninės pernelyg pavojingas, kadangi nusikaltėliai negerbia netgi tų, kas gelbėja gyvybes.

Daugelis politikų mato tokias scenas viso tik keletą kartų metuose, kada – kaip dabar – skaito apie tai laikraščiuose. Tačiau daugeliui vokiečių didžiuosiuose šalies miestuose tokie įvykiai – dalis kasdienio gyvenimo mieste. Žinoma, tai gąsdina.

Žinoma, – tai griauna pasitikėjimą teisine valstybe ir tuo, jog mes ir ateityje galėsim sėkmingai integruoti šimtus tūkstančių migrantų.

Todėl teisinės valstybės atsakymas arabų organizuotam nusikalstamumui turi skambėti sekančiai – nulis tolerancijos, reziumuoja straipsnio autorius.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 470

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. gerulis    -  2018-09-15, 14:58

  ISIS kultūra ir daugiau nieko. O Merkel tik davatkėlė keleklūpsčiayjanti C I A

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Dešinysisultraradikalas    -  2018-09-17, 15:46

  Babajai sėkmingai „ėda” europą iš vidaus. Greit ateis ir pas mus.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. anonimas    -  2018-09-23, 00:14

  laukiu nesulaukiu to momento, kai jorkiai ir globalistines ziurkes begs pas valodka, kad tas juos nuo makaku apgintu.
  Tik primenu: beretes Baltijos saliu ginti neketina betkokiu atveju. Tai paskelbta 2016 metu Liepos pabaigoje. Daugiau info galite rasti ivede i paieska zodzius: trumpas negins baltijos saliu.
  Dar be to, kodel beretes turetu ginti evropa nuo trojos arklio, kuris kuo toliau, tuo labiau panaseja i ju paciu plana?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...