infa.lt

Migrantų ataka ir prasiveržimas Seutoje

Migrantų ataka ir prasiveržimas Seutoje

23 rugpjūčio
16:05 2018

youtube nuotr.

Virš 100 afrikiečių migrantų trečiadienį sugebėjo prasiveržti į atitvertą Ispanijos autonominio miesto Seutos, plytinčio šiaurinėje Maroko pakrantėje, teritoriją, praneša euronews.

Kaip pranešama, pabėgėliai, iš kurių dauguma jauni ir agresyviai nusiteikę jaunuoliai, pasinaudojo metalo pjovimo instrumentais, kad pasidarytų praėjimą dviguboje tvoroje. Migrantai sugebėjo perlipti šešių metrų aukščio užtvarą.

Maroko ir Ispanijos teisėsaugos darbuotojai nesugebėjo sulaikyti nelegalų. Ko pasekoje buvo sužeisti mažiausiai septyni policininkai. Migrantų skaičiaus, gavusių traumas ir susipjausčiusių prasiveržimo per tvoras metu, kol kas nustatyti nepavyko.

Seuta turi autonominio Ispanijos miesto statusą. Dėl savo geografinės padėties migracija kaip problema čia stovi labai stačiu kampu. Nežiūrint į pastatytą išilgai pasienio linijos su Maroku šešių metrų aukščio tvorą, siekiant kontroliuoti pabėgėlių iš Afrikos srautą, nelegalams vis tik pavyksta įveikti šias kliūtis.

Tokiu būdu apie 600 migrantų sugebėjo prasiveržti į Seutos teritoriją liepos pabaigoje. Jie pirmą kartą panaudojo prieš pasieniečius ginklą – savadarbius liepsnosvaidžius.

rusu kalba:

anglų kalba:

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 302

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. jonas    -  2018-08-23, 20:45

    Tuoj bus galas musu geram gyvenimui.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. anonimas    -  2018-09-22, 23:07

    traku zemetvarka daug ir sunkiai dirba, kad padarytu kaimynams paslauga mano saskaita. Taigi…, visai laukiu tu migrantu – isnuomuosiu jiems savo sodyba.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...