• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Šiuolaikinės ekonominės vergijos ypatumai

Šiuolaikinės ekonominės vergijos ypatumai

14 rugpjūčio
11:01 2018

1. Ekonominė prievarta vergui dirbti pastoviai. Šiuolaikinis vergas priverstas dirbti be perstojo iki pat mirties, kadangi lėšų, vergo uždirbtų per 1 mėnesį, daugumoje atvejų užtenka tik apmokėti 1 mėnesio būsto išlaidas, 1 mėnesio išlaidas maistui, ir 1 mėnesio išlaidas transportui.

Kadangi pinigų šiuolaikiniam vergui pakanka tik 1 mėnesiui, tai jis yra priverstas dirbti visą gyvenimą iki mirties. Šiuolaikinė pensija taip pat yra tik didelė fikcija, nes vergas pensininkas atiduoda visus pinigus maisto ir buto išlaidoms, kurių dažniausiai vis tiek nepakanka, o apie laisvus pinigus apskritai gali tik pasvajoti.

2. Antru mechanizmu nepastebimai verčiant vergą dirbti yra dirbtinės paklausos pseudo-reikalingoms prekėms sukūrimas, kas primetama vergui TV reklamos, piaro pagalba, išdėliojant prekes tam tikrose parduotuvės vietose ir t.t. ir pan. Šiuolaikinis vergas įtrauktas į nesibaigiančias lenktynes paskui „naujas prekes“, ir kad jas įsigyti jis turi pastoviai dirbti.

3. Trečiu nuslėptu ekonominės prievartos dirbti mechanizmu pas šiuolaikinius vergus yra kreditinė sistema, kurios „pagalba“ šiuolaikiniai vergai vis labiau ir labiau įsitraukia į kreditinę karuselę per „paskolos procento“ mechanizmą.

Sulig kiekviena diena šiuolaikinis vergas tampa skolingas vis daugiau ir daugiau, kadangi šiuolaikinis vergas, tam, kad atsiskaitytų su procentiniu kreditu, ima naują kreditą, neatidavęs senojo, taip kurdamas skolų piramidę. Skola, lyg „Damoklo kardas“, pastoviai kabanti virš šiuolaikinio vergo galvos, ypatingai gerai stimuliuoja pastarąjį dirbti net už nediduką atlyginimą.

4. Ketvirtu mechanizmu verčiančiu šiuolaikinius vergus dirbti nematomam vergvaldžiui, yra mitas apie valstybę. Šiuolaikinis vergas mano, jog dirba valstybei, tačiau iš tiesų jis dirba pseudo-valstybei, kadangi pinigai nueina į vergvaldžių kišenes (pavyzdžių galima prisirinkti kiek tik nori), o sąvoka valstybė naudojama tam, kad aptemdyti vergų smegenis, kad jie neuždavinėtų nepatogių klausimų, tokių kaip: kodėl vergai dirba visą gyvenimą ir visada išlieka neturtingi? Ir kodėl vergai negauna pelno dalies? Ir kam konkrečiai įskaičiuojami pinigai, sumokami vergų kaip mokesčiai?

5. Penktu mechanizmu nematomai verčiančiu vergus dirbti yra infliacijos mechanizmas arba periodiškai dirbtinai surengiamos krizės-defoltai, kas neleidžia vergams vystytis ekonomiškai, žlugę finansiškai, visada yra priversti pradėti viską nuo nulio. Kainų augimas, nesant vergo atlyginimo augimo, leidžia vergui to nesuprantant, jį apiplėšti. Tokiu būdu, šiuolaikinis vergas skursta vis labiau ir labiau.

6. Šeštas nuslėptas mechanizmas priversti vergą dirbti beveik už dyką – atimti vergui galimybę turėti lėšų persikraustyti ir nusipirkti nekilnojamą turtą kitame mieste ar kitoje šalyje. Šis mechanizmas verčia šiuolaikinius vergus dirbti vienoje įmonėje ir „kentėti“ nežmoniškas sąlygas, nes, kitų sąlygų vergas tiesiog neturi ir pabėgti vergas neturi už ką ir neturi kur.

7. Septintu mechanizmu verčiančiu vergą pusdykiai dirbti, yra informacijos apie realią vergo darbo vertę, realios kainos tos prekės, kurią pagamino vergas, – nuslėpimas. Ir vergo atlyginimo dalies, kurią pasiima vergvaldys per buhalterinio skaičiavimo mechanizmą, naudodamasis vergo nesupratimu ir kontrolės iš vergų pusės nebuvimu pridėtinės vertės atžvilgiu, kurią vergvaldys pasiima sau.

8. Tam, kad šiuolaikiniai vergai nereikalautų savo pelno dalies, nereikalautų grąžinti tai ką uždirbo jų tėvai, seneliai, proseneliai, proproseneliai ir t.t., egzistuoja sistema slepiant faktus apie tai, kaip vergvaldžiai tiesiog išgrobė resursus, sukurtus daugybės vergų kartų tūkstantmetės istorijos eigoje.

šaltinis: sarmatas.lt

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 526

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Kostela    -  2018-08-14, 14:03

  J vatnikai, koks jum vergas, jai bet kuris vargas panorėjęs gali pasisamdyti savo viršininką, kuriam visos galimybės atviros iki prezidento , advokato, korporacijos pirmininko. Tik pagieža ir kliūčių matymas, savivertės nebuvimas gali įtakoti tokį mąstymą, aš vergas. Gyvenam aukso amžiuje.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Ilgaausiui samdančiam savo viršininką    -  2018-08-14, 14:31

  Kokį tu viršininką gali pasamdyt avigalvi? Ant to jis ir viršininkas, kad pats tave samdo. O prezidentu tu plūge gali tapt tik savo iškrypusiuose sapnuose. Tu juk pats tikriausias vergas, nes net nesupranti, jog sistema veikia taip, kad tu taip ir galvotum kaip kalbi.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Hm    -  2018-08-14, 20:05

  Per paskutinius 50 metų darbo našumas padidėjo vidutiniškai 2,5 karto, ar tikrai tiek pagerėjo dirbančiojo (vergo) gyvenimas? Perkamoji galia 2,5 karto, darbo diena, savaitė sutrumpėjo, atostogos pailgėjo, į pensija anksčiau išeina dabar dirbantieji???

  Atsakyti į šį komentarą
 4. to - Kostela    -  2018-09-22, 23:33

  ar zinai kas yra piramides pricipas? Jei zinai, tai perskaityk ka esi parases mintyse galvodamas apie piramides principa.
  Jei nezinai kas yra piramides principas, tai pasidomek.
  Hint: virsuje esanciu tikslas kontroliuoti apatinius sluoksniu savo asmeninei naudai.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...