• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Koks stebuklingas žodis gali padaryti jus turtingu?

Koks stebuklingas žodis gali padaryti jus turtingu?

14 liepos
01:01 2015

bbc.com

paveikslėlis Pamirškite investicijas, sunkų darbą arba loteriją. Kas būtų, jei jums pasakytų, kad pasaulyje yra tas vienintelis magiškas žodis, galintis padaryti jus turtingesniu, nei jūs kada galėjote įsivaizduoti savo drąsiausiose svajonėse?

Pasirodo toks žodis egzistuoja, ir net ne vienas.

Mes kreipėmės į klausimų ir atsakymų tinklapį „Quora“, kad išsiaiškintume, kokie žodžiai naudotojų nuomone gali jus praturtinti arba nuskurdinti.

Todėl kad!

Mira Zaslove (kurios lozungas – „dėl visko galima susitarti“) rašo, jog žmonės, kurie tampa turtingais, turi įtikinėjimo dovaną ir atrodo patikimi. „Koks yra vienas geriausių būdų priversti žmones daryti tai, ko norite jūs? Naudoti žodžių junginį „todėl kad““.

Jeigu jūs norite tapti turtingu, „būkite konkretūs savo teiginiais ir daugelis žmonių leis jums judėti į priekį, jeigu jų paprasčiausiai paprašysite“, – pataria ji. Paskui ištarkite stebuklingus žodžius „todėl, kad“, ir dar daugiau žmonių, greičiausiai, atsakys jums teigiamai, – rašo Mira Zaslove. Žmonės nori matyti prasmę tame ką jie daro. Jos nuomone tai reiškia, kad būtent „žmonės, sugebantys įtikinti, išsiveržia į priekį ir tampa turtingais“.

Lyno akrobato efektas

Teisininkas Brett A. Cenkus sako, kad jeigu jam reikėtų išsirinkti vieną vienintelį auksinį žodį, – tai būtų žodis „balansas“, t. y. pusiausvyra.

Cenkus mano, kad sėkmę pagrindinai lemia balanso išlaikymas priimant skirtingus sprendimus, nei kurio nors vieno sprendimo pasirinkimas. „Aš linkęs sutikti, jog yra žmonių, kurie tampa turtingais dirbdami be atokvėpio. Tačiau jeigu toks mąstymo ir egzistencijos būdai kenkia jo asmeniniam gyvenimui ir šeimyniniams santykiams, argi galima tokį žmogų vadinti tikrai turtingu?“ – parašė jis.

Cenkus nurodė, kad, jo nuomone, turtingas gyvenimas turi būti pilnavertis ir visapusiškas. „Tai dar vienas pavyzdys, įrodantis, jog gyvenime reikia laikytis balanso tarp sumanymų, sprendimų ir santykių“.

Turtas – vienatvėje

Bill Stein, pacientų su išsėtine skleroze teisių gynėjas ir pats sergantis šia liga, išsirinko žodį „vienišas“. Stein parašė: „Nesituokite. Neturėkite vaikų“. Tokiu atveju, tęsia jis, nors ir būsite turtingesni, tačiau „žinoma, atsižvelgianti į gyvenimo kokybę tapsite vargingesniu“.

Patikimumas

Verslininkė Dakota Lim nusiteikusi optimistiškiau. Ji išsirinko žodį „patikimas“ ir parašė, kad jei jūs būtent toks žmogus, klientai norės su jumis turėti reikalų ir informaciją apie puikią jūsų paslaugų ir prekių kokybę iš lūpų į lūpas perduos draugams, giminaičiams ir pažįstamiems. „Dideli pinigai teka pas tuos, kas kelia pasitikėjimą“.

Būkite tobuli. Nors kažkame viename

Fred Campos, profesionaliai konsultuojantis tėvus, išsirinko žodį „nuoseklumas“.

„Daugelis tų turtingų žmonių, su kuriais aš asmeniškai pažįstamas, turi vieną savybę, kurios aš nerandu pas kitus. Jie susikoncentruoja į kažką vieną, į tai ką jie daro labai gerai, ir neišklysta iš pasirinkto kelio iki kraštutinės ribos, – parašė Campos. – Aš pažįstu pasiturinčių mechanikų, neturinčių aukštojo išsilavinimo, kurie remontuoja mašinas geriau nei kas kitas ir visada užsiėmė būtent tuo“.

Campos įsitikinęs, jog beveik kiekvienas gali tapti bet kokios veiklos srities specialistu ir sukaupti turtus, jeigu bus „nuoseklesnis siekdamas idealo“.

 

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 478

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Manau    -  2015-07-14, 22:03

    jog ne žodžiuose čia esmė o proto sandaroje. Ne visi gali tapti turtuoliais, tuo pačių išlikdami laimingais, ir ne visi turtuoliai gali tapti laimingais. Pusiausvyra žinoma tarp šių dalykų egzistuoja, todėl mano nuomone geriau laikytis viduriuko, nesiplėšant dėl turtų ir tuo pačiu išliekant laimingu.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...