• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Seimo pirmininkas V. Pranckietis susitiks su ES vyriausiuoju derybininku spręsti „Brexit“ problemų

Seimo pirmininkas V. Pranckietis susitiks su ES vyriausiuoju derybininku spręsti „Brexit“ problemų

04 liepos
19:39 2018

Viktoras Pranckietis

Rytoj, liepos 5 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su darbo vizitu į Vilnių atvykusiu Europos Sąjungos vyriausiuoju derybininku „Brexit“ klausimais Mišeliu Barnje (Michel Barnier).

Susitikimo metu bus aptartas Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos procesas, taip pat šiuolaikiniai Europos Sąjungos iššūkiai, su kuriais susiduria valstybės narės.

infa.lt komentaras:

Viktoras Pranckietis, kaip pripažintas ekspertas tarptautinės politikos klausimais ir įgaliotas asmuo, Lietuvos Respublikos vardu padės ES derybininkui išspręsti tuos klausimus, kurių ES iki šiol nesugebėjo įveikti derybose su Didžiąja Britanija per daugiau kaip metus laiko. Galime didžiuotis, kad turime tokių žmonių, kaip mūsų Seimo pirmininkas.

O jei rimtai – kokia tokio susitikimo vertė ir kokią įtaką Lietuva gali turėt šiame procese? Kam jį apskritai skelbt kaip įvykį Seimo svetainėje?


Žymos

komentarai 3

 1. eligijus (ne masiulis)    -  2018-07-04, 22:12

  Jis gi Lietuvai gėdą daro šitas pūgžlys nupiepęs. Kam jis ten afišuojasi lyg būtų ko nors vertas tais klausimais. Neranda vietos politinėje erdvėje, nes išrinktas tik todėl, kad valstiečiai neturėjo nieko kito.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Baisu    -  2018-07-05, 11:34

  Prie ko čia Pranckietis ir Brexit? Ar čia jo reikalas? Kodėl eilinį kartą švaistomi pinigai beprasmėms komandiruotėms? Niekam nerūpi ten Pranckiečio sapalionės.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Meghan    -  2018-07-07, 13:17

  Pranckiečius iš Kelmės rajono – vertas milijono! Taigi taigi, jis – agronomas ant LT, ūkininkas, o britams sprendžiant ES ir Brexit klausimus ūkininkai būtini. Iš kur jie ridikėlių gaus, kieno bulbes valgys? Manau, Pranskiečių ten ir karalienė priims… Juk Anglijoje tikrai mažoka baigusių tarybinį ūkį-technikumą, o šis net stažavosi ir kažką naujo išvedė, gal net naujų cibulių veislę. Lietuvos ūkininkai- agranomai, čiupkit tą Brexit, užsėkit britų laukus rapsais ir išmokykit ravėti runkelius. Kai padirbės kapstukais kaitroje, tai išnyks noras kurti Brexitus. Valgysim duoną iš bendro kepalo. Tegu tik mūsų ūkininkui ten pasiseka.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


 • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
 • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
 • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo pirmininkas V. Pranckietis susitiks su ES vyriausiuoju derybininku spręsti „Brexit“ problemų* - nuoroda: https://infa.lt/23780/seimo-pirmininkas-v-pranckietis-susitiks-su-es-vyriausiuoju-derybininku-spresti-brexit-problemu/