infa.lt

Vokietijos vyriausybė pradeda skilti dėl migrantų ir nužudytos mergaitės

Vokietijos vyriausybė pradeda skilti dėl migrantų ir nužudytos mergaitės

18 birželio
18:00 2018

nuotraukoje: Angela Merkel ir Horstas Seehoferis nuotrauka: Michele Tantussi

Migrantai. Politinė krizė Vokietijoje, kilusi dėl vyriausybės požiūrio į pabėgėlių problemą, aštrėja. Partija „Krikščionių socialinė sąjunga“ (CSU), yra artimiausia Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vadovaujamos „Krikščionių Demokratų sąjungos“ (CDU) koalicijos partnerė. CSU ir CDU sudaro stambiausią parlamentinį bloką Bundestage.

Tačiau pastaruoju metu CSU, kuri balotiruojasi Bavarijoje, nutarė sugriežtinti migracinę politiką. Jos pirmininkas Horstas Seehoferis, Merkel kabinete užimantis vidaus reikalų ministro postą, sukūrė migracinės politikos planą, sudarytą iš 63 skyrių. Pagrindinės šio plano detalės – deportacijos procedūros supaprastinimas ir policijos užkardos, įgaliotos nepraleisti pabėgėlių per Vokietijos sieną.

Jeigu Merkel atsisakys priimti šį planą, „krikščionys socialistai“ grasina nutraukti istoriškai draugiškus santykius. Lygiagrečiai jie derina vis glaudesnius ryšius su nauja Austrijos vyriausybe, vadovaujama Sebastian Kurz, kuris irgi nepalaiko musulmonų antplūdžio į savo šalį.

Ultimatumas, pateiktas kanclerei A. Merkel, pagal laiką sutapo su vokiečių visuomenėje kilusia pasipiktinimo banga ryšium su žydaitės paauglės nužudymu. Susanna Feldman nužudė, įtariama, pabėgėlis migrantas iš Irako Ali Bashar, kuris nebuvo deportuotas iš Vokietijos net po to, kai jam buvo atsisakyta suteikti prieglobstį (po šio nusikaltimo jis pabėgo iš Vokietijos. – papildyta infa.lt).

O turint omenyje, jog nuo liepos 1 Austrija užims ES pirmininkės postą, Angela Mrkel neturi ypač daug šansų primesti Europos Sąjungai savo „lygaus pabėgėlių paskirstymo“, tai yra priverstinių jų priėmimo kvotų ES šalims, politiką.

Kartu su tuo, padaryti nuolaidas šiuo klausimu A. Merkel neleidžia jos pačios ne kartą deklaruoti principai, pasak kurių, „visi, kam reikalingas prieglobstis, turi teisę jį gauti Vokietijoje pagal konstituciją“. Be to, migracinės politikos sugriežtinimas gali privesti prie to, jog iš koalicijos pasitrauks trečioji ją sudaranti partija – socialdemokrtatai (SPD), kurie pasisako už „liberalią politiką pabėgėlių atžvilgiu“.

Kaip pastebi apžvalgininkai, šią problemą vokiečiams reikėjo spręsti dar prieš du-tris metus. Dabar musulmonų-nelegalų skaičius Vokietijoje toks, jog norint sugrįžti į ankstesnės kriminalinės statistikos ir įprastų kultūrinių normų laikus, vien „apsukant atgalios naujus pabėgėlius pasienyje“ ir netgi „deportacijos procedūrų supaprastinimas“, vargu ar padės.

Negrįžtamumo riba Vokietijai, kaip, beje, ir Prancūzijai, greičiausiai jau peržengta. Ekonominis ir kultūrinis šių šalių gyvenimas toliau blogėja, o kitos Europos šalys su laiku užims pirmaujančias padėtis, lyginant su „musulmonizuotomis“ Europos lyderėmis, jau prarandančiomis lyderių pozicijas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vokietijos vyriausybė pradeda skilti dėl migrantų ir nužudytos mergaitės* - nuoroda: https://infa.lt/23394/vokietijos-vyriausybe-pradeda-skilti-del-migrantu-ir-nuzudytos-mergaites/