• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Italijos šeimos protestuoja prieš priverstinį kryžminį moksleivių persirenginėjimą

Italijos šeimos protestuoja prieš priverstinį kryžminį moksleivių persirenginėjimą

01 liepos
01:02 2015

breitbart.com

paveikslėlis

Publikuota birželio 17 d.

Tėvai iš šiaurinės Italijos dalies suorganizavo didžiulę protesto demonstraciją, pavadinimu “Apginkime savo vaikus”, nukreiptą prieš tarplytinę (gender) ideologiją, propaguojamą mokyklose. Renginys turės vykti Šv. Jono Laterano aikštėje, Romoje. Demonstracijos dalyviai protestuos prieš Italijos švietimo programas, turėsiančias ištrinti aiškias vaikų lyties skirtingumo ir tapatumo sąvokas.

Šiaurinės Italijos mieste Trieste, mokinių tėvai pakėlė šurmulį, kai mokesčių mokėtojų lėšomis išlaikomoje pradinėje mokykloje, į mokymo programą buvo įtraukta mokinio aprangos forma – mažus berniukus aprengti kaip mergaites , o mergaites aprengti berniukų drabužiais. Tikslas – nugalėti taip vadinamą “tarplytinį stereotipą”. Mokyklos raginamos rengti užsiėmimą, vadinamą “pagarbos žaidimas”, kuris neva atitinka daug gairių, pagal Europos standartus dėl lyties švietimo, skirtų Pasaulinei Sveikatos Organizacijai.

“Pagarbos žaidimas” vyksta taip : į dėžutę sudedamos kortelės su įvairiais darbo tipais, vyrai ir moterys kaip namų šeimininkės ir vedę vyrai, vyrai ir moterys – santechnikai ir gaisrininkai, turint galvoje vaizdą, kad abi šios lytys yra visiškai viena kitą pakeičiančios.

Ten taip yra kortos žaidimui, pavadintam “Jei jis būtų ja , o ji būtų juo”. Žaidimo eigoje numatyta, kad berniukai ir mergaitės keisis drabužiais, kuriais jie tuo metu apsirengę., ir aptarinės, ką gi jie tada jaučia.

Vaikų tėvai griebėsi kovos, ypač po to, kai rajono mokykla bandė nuslėpti nuo jų šią mokymo programą ir jos turinį. Vienas vaikų tėvas, Amedeo Rossetti sake, kad vasario pradžioje buvo susirinkime, kur buvo pateikiama antrojo semestro mokymo programa. Ir kai Rossetti atkreipė dėmesį į specifinius tarplytinius programos momentus, mokyklos vadovybė griežtai neigė mokykloje veikiančią veiklą lyčių klausimais.

Tėvai taip pat protestuoja prieš lytinio ugdymo programą skirtą vaikų darželiams, kurioje numatyta pabrėžti panašumus ir skirtumus tarp berniukų ir mergaičių kūnų. Programa vykdoma taip – vienas vaikas guli o kiti dėlioja savo rankas ant to vaiko širdies, kad pajaustų kaip ji plaka, po to ant diafragmos jaučiant kaip ji kyla ir leidžiasi. O tekstas skirtas skaityti sako, kad „, lytinių organų srityje vaikai gali pamatyti akivaizdžių skirtumų.“ Nors tekste nėra aiškiai nurodoma, kad vaikai gali paliesti vienas kito lytinius organus, tėvai skundžiasi, kad tai yra “aiškiai suprantama”.

Rossetti sako, kad būsimos demonstracijos Italijos sostinėje yra „absoliučiai būtina“, nes tai yra „mūsų, kaip tėvų pareiga“ ginti savo teisę prižiūrėti savo vaikų išsilavinimą. Pagrindinė atsakomybė už mūsų vaikų auklėjimą ir švietimą „uždėta ant mūsų pečių, ir mes, kaip tėvai, negalime jos perduoti kažkam kitam,“ sakė jis.

Protesto atstovas, prof. Massimo Gandolfini, sakė, jog šeštadienio demonstracija buvo surengta „, siekiant apsaugoti mūsų vaikus nuo lyčių teorijų, ir nuo mokyklose atsirandančios slaptos ir vis daugiau nerimo keliančios propagandos“.

Renginys, sakė jis, skirtas ginti santuokos instituciją, sudaromą tarp vyro ir moters, vaiko teisę turėti-suprasti motinos ir tėvo įvaizdį, kad darželiuose nebūtų žalojami vaikai, brukant jiems lyčių ideologijos propagandą, kurią popiežius Pranciškus yra apibrėžęs kaip „žmogaus proto klaidą“.

Pereitą sekmadienį, popiežius Pranciškus dar kartą kalbėjo prieš lyčių ideologiją bei apie tėvų teisę ir pareigą vadovauti savo vaikų išsilavinimui, sakydamas, kad tai jų “tiesioginė atsakomybė”.

Popiežius sakė, kad vaikai šiandien „pradeda girdėti keistų idėjų, iš ideologinės kolonizacijos rūšies, kad tai nuodai sielai ir šeimai, ir mes turime sukilti prieš tai”.

Pranciškus pacitavo neseną atvejį, kai gera krikščionių pora savo pirmos ir antros klasės vaikus turėjo iš “naujo perkatekizuoti“ vakarais, kad neutralizuotų tai, ką jie gauna „iš kai kurių mokyklos mokytojų ir vadovėlių“.

“Tai – ideologinė kolonizacija, daranti didelę žalą ir netgi galinti sugriauti visuomenę, šalį ir/ar šeimą”.

Parengė: Saulius Tarasevičius

 

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 377

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


  • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
  • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
  • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
  • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...