infa.lt

Lietuvos URM vadovas Linas Linkevičius: Pasaulio futbolo čempionatas 2018 Rusijoje – „kvaila idėja“

Lietuvos URM vadovas Linas Linkevičius: Pasaulio futbolo čempionatas 2018 Rusijoje – „kvaila idėja“

23 gegužės
08:52 2018
Linas Linkevičius

Vadim Ghirda / AP

Tuo metu, kai futbolo sirgaliai visame pasaulyje ruošiasi 2018 metų Pasaulio futbolo čempionato pradžiai sekantį mėnesį, Lietuvos užsienio reikalų ministras vis dar mano, jog tokio renginio pravedimas Rusijoje – „kvaila idėja“, rašo BuzzFeed News.

„Atsiranda daugybė kvailų idėjų… pavyzdžiui: eilinė kvaila idėja – tai pravesti pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje, – išsakė savo autoritetingą poziciją Linas Linkevičius savo interviu leidiniui. – Tai neįtikėtinai kvaila, todėl, kad jie sukels didelį triukšmą“.

„Jie vėl taps traukos centru“, – pasakė L. Linkevičius. „Paskutinį kartą, kai Rusija pravedė stambų tarptautinį sporto renginį, – žiemos Olimpiadą 2014 Sočyje, ji įsiveržė į Ukrainą iškart tik pasibaigus uždarymo ceremonijai“.

„Tiems, kas naiviai mano, jog sportas – tai sportas, o kultūra – kultūra, ne, Rusijoje – visa tai politika. Ir dabar jie jau švenčia“, – teigia Linas Linkevičius..

Linkevičius taip pat sakė, jog yra susirūpinęs Europos vienybės atžvilgiu dėl sankcijų prieš Rusiją, kurios buvo įvestos po to, kai 2014 m. Rusija atėmė Krymą iš Ukrainos.

„Komforto laikas baigėsi“, – sako jis. „Jei manote, kad viskas susitvarkys savaime, tai nėra tas atvejis“.

Putinas aiškiai tikisi, jog Pasaulio futbolo čempionatas bus puikus propagandinis vyksmas Rusijai, patraukęs žmones, kurie nežino apie Maskvos ketinimus. Bet L. Linkevičius neįkalbinės žmonių, mėgstančių sportą, nevažiuoti į futbolo čempionatą. Jeigu jie nori važiuoti į Rusiją, sako jis, – jis neturi teisės nurodinėti jiems daryti kitaip.

Tarp tų, kas nedalyvaus sportinėje fantasmagorijoje, kuri tęsis mėnesį, – nacionalinė Lietuvos futbolo rinktinė, kuri finišavo penktoje vietoje savo grupėje iš šešių komandų kvalifikacinėse rungtynėse, rašo BuzzFeed News.

Į BuzzFeed klausimą ar Lietuva praėjo kvalifikacinės atrankos turnyrą, Lietuvos URM ministras nusijuokė. „Mes boikotuojame“, – pasakė jis juokdamasis.

komentarai 4

 1. fanatas    -  2018-05-23, 09:52

  Bet tai kur kvailio gabalas. Nuolat praleidžia progą patylėt neišsakęs savo suknistai svarbios nuomonės. Gėdą tik daro Lietuvai. Lieetuviai niekada atrankos net nepraeina į pasaulio čempionatą, koks jau ten boikotas gali būti?

  Atsakyti į šį komentarą
 2. bananlandijai    -  2018-05-23, 10:28

  futbolas apskritai kvaila idėja; maždaug tokio pat kvailumo, kaip komjaunuolis vaidinantis užsienio reikalų ministrą

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Olivje    -  2018-05-23, 12:32

  Linkiaučiuk, verčiau pradėk bėgioti ir nustok nesveikai maitintis, nuo ko politikavimas įgauna atvirkštinę prasmę. Ujjj,kaip baisi ta Rusija…tau. O mes – ne parlamento dievai, nuleistieji su Vienintelės tiesos aureole, mes manome, kad visur gyvena žmonės. Kai išriedėsi iš politikos aukštybių, kaip Pagrandukas, kur besiglausi? Mes – ubagai, kitos šalys – pabaisos… Teks nuplūduriuot į amerikas. Ten Frankų Kiukų visada stinga.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. ojeje    -  2018-05-24, 20:31

  gal einant i rinkimus reiktu uzsienio psichiatru patikrinimo, nes musu nupirkti

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lietuvos URM vadovas Linas Linkevičius: Pasaulio futbolo čempionatas 2018 Rusijoje - „kvaila idėja“* - nuoroda: https://infa.lt/22750/lietuvos-urm-vadovas-linas-linkevicius-pasaulio-futbolo-cempionatas-2018-rusijoje-kvaila-ideja/