• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Prancūzija griežtina migracinę politiką

Prancūzija griežtina migracinę politiką

24 balandžio
11:00 2018

Prancūzija griežtina migracinę politiką. Nacionalinė Asamblėja patvirtino įstatymo projektą, kurį pasiūlė svarstymui prezidento Emanuelio Makrono partija „Pirmyn respublika“. Už dokumentą balsavo 228 deputatai, prieš – 139 ir 24 susilaikė, praneša euronews.

Įstatymo projektas iššaukė aršius debatus žemutiniuose Prancūzijos parlamento rūmuose.

Prezidento bendrapartiečiai vadina jį pagrindine įrankiu kovai su biurokratiniu vilkinimu prieglobsčio suteikimo procese: sutrumpėja atitinkamų prašymų padavimo terminai. Tik praėjusiais metais su tokiais prašymais į Prancūzijos valdžią kreipėsi 100 tūkstančių užsieniečių.

Tuo pat metu kairieji smerkia migrantų „kriminalizaciją“. Mat įvedamos bausmės už neteisėtą patekimą į Prancūzijos teritoriją iki vienerių metų kalėjimo.

Be to, ilginamas nelegalų bendra sulaikymo trukmė nuo 45 iki 90 dienų. Prie viso to, nepilnamečiai bus už grotų kartu su šeimomis.

Savo ruožtu, ultradešinieji nepatenkinti bausmės sušvelninimu tiems, kurie padeda nelegalams iš humanitarinių paskatų. Šiuo metu Prancūzijoje vyksta teismo procesas prieš fermerį Cédric Herrou, kuris padėdavo migrantams kirsti Prancūzijos-Italijos sieną ir suteikdavo jiems prieglobstį.

Šio įstatymo projekto likimas galutinai spręsis birželį – po svarstymo Senate.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 121

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas