infa.lt

Vokietija: Kiek kainuoja pabėgėlio statusas?

Vokietija: Kiek kainuoja pabėgėlio statusas?

22 balandžio
17:02 2018

Vokietijoje įsiplieskė skandalas apie Federalinę pabėgėlių ir migracijos reikalų žinybą (BAMF). Valstybės struktūros darbuotojas įtariamas priskyręs pabėgėlio statusą žmonėms, kurių prašymai gauti šį statusą nebuvo patenkinti.

Kalba eina apie Bremeno miesto vietos žinybos padalinį. Tyrėjai sako, jog daugiau nei 1200 migrantų klaidingai gavo teisę pasilikti Vokietijos teritorijoje. Dauguma jų – jazidai (ezidai).

Prokuratūra taip pat pareiškė apie ikiteisminio tyrimo inicijavimą trijų advokatų, vertėjo ir galimo tarpininko atžvilgiu.

Daugiau kaip milijonas migrantų iš Artimųjų Rytų atvyko į Vokietiją nuo 2015 metų vidurio. Integracijos ir saugumo problemos padėjo ultra-dešinei partijai „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), stojusiai prieš migracinę Angelos Merkel politiką, pakelti savo politinius reitingus ir gauti 93 vietas Bundestage.

Pabėgėlio statusą Vokietijoje galima gauti apgavystės keliu

Migracinės tarnybos ir advokatų kontorų šiuo metu vyksta kratos. Pati migracijos ir pabėgėlių reikalų žinybą kol kas susilaiko nuo komentarų.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vokietija: Kiek kainuoja pabėgėlio statusas?* - nuoroda: https://infa.lt/22136/vokietija-kiek-kainuoja-pabegelio-statusas/