infa.lt

Končita Vurst buvo „priversta“ paskelbti apie savo ŽIV diagnozę

Končita Vurst buvo „priversta“ paskelbti apie savo ŽIV diagnozę

19 balandžio
01:02 2018

„Dainų konkurso „Eurovizija“ nugalėtojas, austras Thomas Neuwirth, labiau žinomas kaip trans-dainininkė Conchita Wurst, pranešė apie savo teigiamą ŽIV statusą po buvusio savo boyfriendo grasinimo paskelbti šį faktą viešai. Atlikėjas (-a) dabar pasirengęs aktyviai kovoti su prietarais, susijusiais su žmogaus imunodeficito virusu ir AIDS.

Pasak 29-ių metų amžiaus Wurst, ji nenorėjo pasakoti apie savo diagnozę, tačiau buvęs partneris pagrasino, jog padarys tą pats.

„Aš niekam neleisiu savęs gąsdinti.. geriau pačiai papasakoti apie viską, nei leisti tą padaryti kažkam kitam“, – parašė Wurst savo „Instagram“ paskyroje.

Pasak Conchitos Wurst, gydymo dėka ŽIV virusą didžiąja dalimi pavyko neutralizuoti: tyrimai nerodo jo kraujyje, ir jis negali persiduoti kitam žmogui.

Organizacija Terrence Higgins Trust, ginanti ŽIV infekuotų asmenų teises, pareiškė nepasitenkinimą tuo, jog Končita Vurst buvo priversta papasakoti apie diagnozę.

„Sprendimas atvirai paskelbti apie savo ŽIV statusą turi būti asmeninis, jo negalima priimti už kitą žmogų, niekas ir niekada neturi tuo grasinti“, – pareiškė organizacijos vadovas Ian Green.

Conchita Wurst nutarė vėl tapti vyru (2017/3)

Bet fondas pagyrė dainininką už tai, kad jis susidorojo su situacija ir bando kovoti su prietarais, susijusiais su minėta liga.

2014 metais Conchita Wurst nugalėjo „Eurovizijos“ dainų konkurse atlikusi dainą Rise Like a Phoenix.

komentarai 2

 1. Dumas    -  2018-04-19, 23:05

  O tai ji nuo ko apsikrėtė?

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Alvina    -  2018-06-10, 12:26

  Už padorų gyvenimą – atlygis yra vaikai ir ramybė; už išsidirbinėjimus – atlygis liga ir pašaipūs žvilgsniai… Dar sakoma, kad skelbti negalima! Kodėl? Kad dar daugiau būtų apsikrėtelių? Tiesa negali būti smerkiama, nes ji – Tiesa.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Končita Vurst buvo „priversta“ paskelbti apie savo ŽIV diagnozę* - nuoroda: https://infa.lt/22041/koncita-vurst-buvo-priversta-paskelbti-apie-savo-ziv-diagnoze/