• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Prieš Velykas pabranginti populiariausi produktai

Prieš Velykas pabranginti populiariausi produktai

28 kovo
10:34 2018

Prieš didžiausią pavasario šventę – Šv.Velykas Lietuvos parduotuvėse buvo pakeltos daugelio populiariausių produktų kainos. Pricer.lt reguliariai stebimo žinomų prekių ženklų krepšelio kainos per mėnesį vidutiniškai pakeltos 1,8 %. Susidaro įspūdis, kad prekybininkai artėjant didžiajam apsipirkimui brangina  geresnės  kokybės, gerai žinomus produktus, o norėdami prisivilioti kuo daugiau pirkėjų į savo parduotuves – mažina pigiausių prekių kainas. Per mėnesį Pricer.lt pigiausių maisto produktų krepšelio kaina  sumažėjo – 0,7 %.

Kovą atliktas kainų tyrimas atskleidė, kad per mėnesį Pricer.lt žinomų prekių ženklų krepšelio prekių kainos labiausiai buvo pakeltos parduotuvėje „Rimi“ (+10,6 %) ir  „Maxima“ (+3,3 %). Kovo 21 dieną tyrimo krepšelis  brangiausiai kainavo parduotuvėje „Norfa“ (39,92 euro), pigiausiai parduotuvėje „Iki“ – 37,02 euro. Per metus žinomų prekių ženklų krepšelis labiausiai buvo pabrangintas parduotuvėje „ Norfa“ – 6,57 %. Vertinant „Norfa“ rezultatus, reikia paminėti, kad pastaruosius kelis mėnesius atliekant tyrimą, fiksuojamas daugelio populiariausių produktų trūkumas šios parduotuvės  lentynose. Kovo mėnesį iš 20 tyrimo prekių šioje  parduotuvėje  nebuvo 7.

Analizuodami Pricer.lt pigiausių maisto produktų krepšelio kainas, matome, kad palyginus su 2017 metais, šiuo prieššventiniu laikotarpiu kainos buvo pakeltos visose parduotuvėse išskyrus „Lidl“ (čia kainos nuleistos – 2,4 %) ir „Rimi“ (nuleistos – 2,2 %). Per metus pigiausi produktai daugiausiai buvo pabranginti parduotuvėje „Maxima“ – 8,56 % ir „Norfa“ – 7,63 %.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 99

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Darbas    -  2018-03-29, 00:08

    Naudojasi prekybos centrai šventais dalykais… Negana to, kad vargšes kasininkes verčia dirbti per šventes, tai dar ir pirkėjus nugręžia…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Prasidėjo 5-11 metų vaikų skiepijimas. Ar skiepysite?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...