infa.lt

Konservatorė R. Juknevičienė: Suprantu, kiek purvo vėl papils p. Skardžius, pamatęs mane tribūnoje

Konservatorė R. Juknevičienė: Suprantu, kiek purvo vėl papils p. Skardžius, pamatęs mane tribūnoje

21 kovo
10:51 2018
Rasa Juknevičienė

Twitter nuotrauka

Seimo narės Rasos Juknevičienės apkaltos prieš  Artūrą Skardžių kalbos tekstas, kuriuo ji pasidalino savo Facebook paskyroje. Tekstas netaisytas:

Mano kalba Seime, svarstant apkaltą A. Skardžiui

Suprantu, kiek purvo vėl papils p. Skardžius, pamatęs mane tribūnoje. Tačiau tiesa svarbiau.

Visų pirma noriu padėkoti valstiečių ir žaliųjų frakcijai už tai, kad jie parėmė mūsų siūlymą pradėti svarstyti šį klausimą Seimo posėdyje ir, tikiu, yra pasiruošę tikram apsivalymui. Kiekvienoje istorijoje svarbu suprasti kontekstą. Aš kalbėsiu apie jį.

Praėjusią savaitę priesaiką sulaužiusiam Basčiui buvo leista išeiti pačiam.Šiandien antra to paties filmo serija – Artūras Skardžius. Man skirtumas tarp jų yra tik toks, kad su Basčiu dirbo Rosatom, o Skardžius yra Gazprom klientas.

Skirtumas dar ir tas, kad Skardžiaus atveju už ilgametį darbą Kremliaus interesų naudai matosi akivaizdus atlygis.
Pirmas viešas epizodas, kai kilo abejonių, jog Seimo narys dirba už neleistiną atlygį buvo dar tada, kai Maskvos armėnai iš Skardžiaus šeimos nupirko turtą Dauguose. Kaip tik nuo to keisto sandorio Dauguose prasidėjo neįtikėtinas Skardžiaus interesas energetikoje.

Iki tol dirbęs su vaisiais ir uogomis, staiga pradėjo juodinti Suskystintųjų dujų terminalą, norvegų investuotojus ir visus, kurie šį projektą pradėjo įgyvendinti. Visos Skardžiaus žinutės prieš terminalą žodis žodin sutapo su Gazprom skleidžiama dezinformacija.

Beje, Daugų sandoris buvo keistas ne tik dėl keistų Maskvos armėnų, turinčių ryšį su garsiojo Karelino fondu, bet ir tuo, kad nupirktas turtas taip ir stovi apleistas.

Atlygiai Skardžiui yra tęstiniai, geografija – įvairi.

Baltarusijoje Skardžiaus šeima gavo itin patrauklią dovaną – palankūs saulės energijos tarifai, Gazprom paskola. Kas gali paneigti, jog ne už aktyvų darbą Janutienės laidose, Baltarusijos draugų grupėje, Seimo salėje pilant purvą ir liūdnos atminties ano Seimo komisijoje?

NSGK nariai yra gerai informuoti, kaip veikia Kremliaus žvalgybos, siekiančios atsilyginti sau naudingiems žmonėms. Ne tik pinigais, bet ir siūlydami verslą per saugumo tarnybų kontroliuojamas įmones Rusijoje ir Baltarusijoje.

Taigi, šios apkaltos esmė – už kiek pirko Seimo narį tiek lietuviškos, tiek rusiškos energetikos bendrovės už jo paslaugas.
Vėjo bendrovės atlygį už veiklą Energetikos komisijoje suteikė per ženkliai didesnę nei rinkos kaina Skardžiaus žemės nuomą, apie Gazprom interesus ir atsilyginimo būdus jau minėjau.

Mano klausimas. Kuo skiriasi atlygis Eligijui Masiuliui, kuris paliko Seimą, nelaukdamas apkaltos ir atlygis A. Skardžiui? Tik įpakavimu.

Žmonės atidžiai stebi šią posėdžio dalį.

Rašo argumentus. Štai Romas Sadauskas man parašė neseniai – cituoju: „žiūrint į Skardžiaus veiklos visumą, jis žalingesnis už 10 basčių“.
Citatos pabaiga.

infa.lt primena, jog iki šiol egzistuoja Seimo patvirtinta A. Skardžiaus komisijos išvada dėl konservatorių vyriausybės priimtų sprendimų Lietuvos energetikos strategijos klausimais, tarp kurių gan svarbią vietą užima „Independence“ (Suskystintų dujų terminalas Klaipėdoje) klausimas. A. Skardžiaus komisijos išvada itin nepalanki TS-LKD partijai ir iki šiol nėra iki galo išnagrinėta. O gal laukia savo valandos? Ar tai nėra tikroji konservatorių neapykantos Artūrui Skardžiui priežastis?


Žymos

komentarai 3

 1. elsa    -  2018-03-21, 15:34

  Kooookia špakliuota…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. >>>>>>>    -  2018-03-22, 16:05

  čia ir „špakliuota“ ir „fotošopinta“ ir foto 20 metų senumo …

  Atsakyti į šį komentarą
 3. kabalistas    -  2018-03-27, 22:03

  A tu matai, koke supratynga šita parsidavela. – Žina, kad šudauna yr. Tik va, kitus dėl ta kaltina, neva, tie ištepliouja.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Konservatorė R. Juknevičienė: Suprantu, kiek purvo vėl papils p. Skardžius, pamatęs mane tribūnoje* - nuoroda: https://infa.lt/21320/konservatore-r-jukneviciene-suprantu-kiek-purvo-vel-papils-p-skardzius-pamates-mane-tribunoje/