infa.lt

Neringos Venckienės sūnaus kreipimasis į visuomenę

Neringos Venckienės sūnaus kreipimasis į visuomenę

24 vasario
07:50 2018

Neringa VenckienėRespublika.lt redakcija gavo JAV suimtos Neringos Venckienės sūnumi prisistatančio Karolio laišką, kuriuo jis kreipiasi į visuomenę.

BRANGŪS LIETUVOS ŽMONĖS,
Visų pirma noriu padėkoti visiems, kuriems dar teberūpi tiesa ir kurie jos tebeieško. Kol yra jos ieškančių, tol yra vilties, kad ji bus išviešinta. Deje, Lietuvos teisėsaugai ir valstybės pareigūnams tiesa nėra paranki, todėl jie siekia mano mamos ekstradicijos remdamiesi melagingais parodymais ir kaltinimais, bei nuslėpdami savo nusikalstamą veiklą.

Manau niekas iš Jūsų nenustebs sužinojęs, kad Lietuvos valstybė pateikė Amerikai melagingą informaciją dėl Stankūnaitės spardymo, nepateikė vaizdo įrašo apie gegužės 17 dienos įvykius, ir nepateikė informacijos apie tai, kad Stankūnaitei buvo suteiktos sąlygos atvykti ir pasiimti D., bet D. su ja nėjo. Niekur nepaminėjo ir apie tai kad, kovo 23 dieną D. ir mano seneliai buvo sužaloti kaukėtų valstybės smogikų.

Taigi, melas vis dar akiplėšiškai žengia pirmyn, ir mano mamai reikia Jūsų pagalbos ginant tiesą Amerikos teismuose. Prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje. Ačiū Jums už ištvermę ir nepasidavimą abejingumui.

Karolis

respublika.lt


Žymos

komentarai 3

 1. tindiriuska vistiek saugumas ras    -  2018-02-24, 21:49

  Ta ka raso ira dalies tiesos ,o kad supuvusi lietuvos teisesauga visi zino at kuri korumpiuta seimo nari esate pasodine minimum 10 metu ,vargsa signatara pasodinot uz 10000 dolcu ,pasodinkit kuriu istatyma neduoda naudos ir tegul atsako po kadencijos ,maziausiai 5 metam uzdaryti uz neteisingus istatymus ,ir jie tai zino ,kad bus palaikymas kitu ,nejuokinkit liaudi

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Alvydas    -  2018-02-25, 14:11

  As už kad mūsų seimas teisėsauga ir t, t, korumpuota ir kaip ji nebus jiei laisva lietuva sukūrė tai is bendrabučių susirinkus visuomene ir milijonieriais tapo per du tris metus, ir iki sendien jie ten sedi dar kitokia ir nebus sedi sėdęs tik jie ne čia sėdi o jiems vieta lukiskese

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Lina    -  2018-02-26, 23:02

  Mielas Karoli ,

  Man gaila,kad jums tiek teko patirti ir tavo mamytei.Tikiuosi , ka tu turi žmonių į kuriuos gali atsiremti. Tikiu maldos galia,meldžiuosi už jus visus ir už tavo pusesere Deimante. Nesuvokiama , ką jums teko patirti ir išgyventi .

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Neringos Venckienės sūnaus kreipimasis į visuomenę* - nuoroda: https://infa.lt/20677/neringos-venckienes-sunaus-kreipimasis-i-visuomene/