infa.lt

Artėjant 2030-iems pusei pasaulio gyventojų grės nutukimas

Artėjant 2030-iems pusei pasaulio gyventojų grės nutukimas

17 birželio
08:06 2015

time.com

storuliai - paveikslėlis

Pusė pasaulio gyventojų artėjant link 2030-ųjų gali kentėti nuo nutukimo ar antsvorio, įspėja Globalus McKinsey institutas savo naujojo tyrimo ataskaitoje.

Atitinkamai tyrimo duomenims, globalios išlaidos kovai su nutukimu išaugo iki dviejų trilijonų dolerių per metus – daugiau, nei bendrai paimti nuostoliai dėl ginkluotų konfliktų, karų ir terorizmo.

McKinsey instituto ataskaitoje sakoma, jog beveik 30 procentų pasaulio gyventojų kenčia nuo nutukimo ir kad, jei tokios tendencijos laikysis ir toliau, tai artėjant 2030-iesiems beveik pusei pasaulio gyventojų grės nutukimas arba bent jau antsvoris.

Ataskaitoje įspėjama, jog neįmanoma atrasti kažkokio stebuklingo problemos sprendimo, ir kviečiama prie „sistemiškumo bei nenutrūkstamumo realizuojant ištisą iniciatyvų paketą“ šios krizės įveikimui, pavyzdžiui, įdiegiant labiau suprantamas etiketes produktams su išvardintu sudedamųjų sąrašu, sveiką maitinimą mokyklose, nesveikų riebalų turinčių produktų bei gėrimų reklamos ribojimo, ir visuomeninių judėjimų už sveiką gyvenimo būdą palaikymo. Šį sąrašą galima būtų tęsti ir toliau.

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 209

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...