• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Belgija: Prostitutės vis pigesnės ir jaunesnės

Belgija: Prostitutės vis pigesnės ir jaunesnės

20 sausio
09:58 2018

Prostitucija - prekyba žmonėmis

Prostitutės vis pigesnės ir jaunesnės, rašo euronews.com, – Belgijos žmogaus teisių organizacijos skelbia pavojų – pats Briuselio centras praktiškai okupuotas jaunų, o tai ir paauglių nigeriečių merginų, kurios verčiamos prekiauti savo kūnu praktiškai vos ne už dyką. Paprastos paslaugos gali kainuoti vos 5 eurus, patikslina euronews.com:

„Jos aktyviai gestikuliuoja, kad atkreiptų į save mūsų dėmesį. Kalbant apie kainą, – jos pasiruošusios daryti viską už tikrai nedidelius pinigus. Prie viso to matosi, kad jos labai nervinasi, kad pinigai joms iš tiesų labai reikalingi. Kartais aš savęs klausiu ar joms apskritai yra bent 18 metų – išrodo jos labai jaunos“, – pasakoja vienas iš klientų.

Visos jos, žmogaus teisių gynėjų duomenimis – nusikalstamos organizacijos užsiimančios prekyba žmonėmis aukos. Kai kurios – ne vyresnės, nei 14 metų. Pinigai joms reikalingi išmokėti joms primestą didžiulę skolą:

„Motinėlė susisiekia su labai skurdžiai besiverčiančiomis šeimomis, žadėdama puikią ateiti jų dukteriai. Sako jog ji mokysis. Ir jos pasirašo sutartį, kartais – netgi su vudu ritualais. Merginai pranešama, jog ji turės apmokėti skolą, kurios dydis – 40-70 tūkstančių eurų. O ritualas pasitarnauja tam, kad įtikintų jas: jų rankose yra jų artimųjų gyvybė – motinų, jaunesniųjų brolių, jų pačių gyvybės, jeigu jos neišmokės šios skolos“, – pasakoja teisių gynėja Katja Fournier

Tik labai nedaugelis iš jų suprato, kad tapo nusikaltėlių aukomis, ir dar mažiau – ryžtasi prašyti pagalbos nepažįstamoje šalyje ir kreiptis į aukų prekybos žmonėmis centrus.

Policija teigia, jog aktyviai užsiima šia problema, tačiau detalių neatskleidžia. Žmogaus teisių gynėjų duomenimis, tokių merginų Belgijoje – daugelis šimtų, bet tikslus skaičius nežinomas, nes jis nuolat kinta.

Vaizdo reportažas:

prancūzų kalba: rtbf.be

rusų kalba: euronews.com

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 743

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...