• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

„Birželio 3“ – data ir iniciatyvinė grupė subūrusi forumą „Mūsų valstybės tikslas“

„Birželio 3“ – data ir iniciatyvinė grupė subūrusi forumą „Mūsų valstybės tikslas“

04 birželio
09:04 2015

Audrius Nakas - fotoVakar, (2015-06-03), Lietuvos Mokslų Akademijos salėje Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio įkūrimo 27-ųjų metinių proga įvyko forumas „Mūsų valstybės tikslas“, kurio jau pats pavadinimas kalba apie jo esmę ir tikslus. Šio forumo organizatoriai ir iniciatoriai – tai žmonės, matantys šiandienę Lietuvos padėtį ir jos ateities perspektyvas visai kitoje šviesoje, nei jas bando pristatyti esantys valdžioje.

Jie (organizatoriai) akcentuoja, jog valstybė kaip vienetas neturi jokio tikslo, strategijos ir todėl plaukia pasroviui, kur neša Briuselio direktyvos bei bendros tendencijos, neatsižvelgdama į jokį nacionalinį interesą ir net nežinodama – koks tas interesas. Šis forumas, anot organizatorių, tik pradžia veiklos, prie kurios gali jungtis visi, kas turi noro veikti, o ne kalbėti.

Pranešimas spaudai

2015 metų birželio 3 dieną Vilniuje Lietuvos mokslų akademijoje įvykęs Forumas „Mūsų valstybės tikslas“ konstatavo, kad atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę 25-ių metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, nepaliaujamai didėjanti korupcija, savižudybių banga, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas.

Forumas konstatavo, kad Lietuvos valdžia nenori, nesugeba ir nežino, kaip užtikrinti tautos ir valstybės išlikimą.

Lietuvos Respublikos Konstitucija suteikia teisę apsispręsti ir įpareigoja pačius piliečius ginti savo prigimtines teises ir savo gerbūvio kūrimo vietą – valstybę – tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės priešų.

Forumo dalyviai kreipiasi į visus Lietuvos piliečius, visuomeninius judėjimus ir politines partijas vienytis ir jungtis bendram tikslui – Lietuvos valstybės ir jos suvereno Tautos išsaugojimui.

Šiam tikslui Forume įkurta „Birželio 3-iosios“ grupė bendrų siekių ir veiksmų koordinavimui.

Tautos ir valdžios vienybės pagrindas yra supratimas ir bendra atsakomybė dėl Lietuvos valstybės ir Tautos likimo. Vienybė galima tik žinant mūsų valstybės tikslą ir siekiamą ateitį.

Pranešimą parengė:
„Birželio 3-iosios“ grupės vardu – Zigmas Vaišvila

Telefonai ir adresai pasiteiravimui:
Giedrius Kochanka, tel.8-600-70141,
Senagera@gmail.com

Siūlome pilną forumo vaizdo įrašą, kuriame atrasite daugelį atsakymų į jums kylančius klausimus šio vykusio forumo tematika. Audrius Nakas (seimo narys) pristato šio forumo organizatorių ir „Birželio 3“ iniciatyvinės grupės sąrašą.

Pirma dalis

Antra dalis

 

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Birželio 3“ – data ir iniciatyvinė grupė subūrusi forumą „Mūsų valstybės tikslas“* - nuoroda: https://infa.lt/1842/birzelio-3-data-ir-iniciatyvine-grupe-suburusi-foruma-musu-valstybes-tikslas/