• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Slaptas susitikimas Londone nutaikytas į „grynųjų pinigų atšaukimą“

Slaptas susitikimas Londone nutaikytas į „grynųjų pinigų atšaukimą“

02 birželio
01:03 2015

infowars.com

paveikslėlisEkonomistas Martinas Armstrongas pareiškia apie slaptą pasitarimą dalyvaujant ECB, FRS, Šveicarijos ir Danijos centrinių bankų atstovams. Anot jo, susitikimas nutaikytas į „grynųjų pinigų panaikinimą.

Armstrongas, kuris išgarsėjo numatęs 1987-ųjų „juodąjį penktadienį“ 1988-ųjų Rusijos finansinį krachą, apstulbęs todėl, kad naujienų agentūros tyli apie šią konferenciją: „Labai keista, kad tik aš vienas pranešiau apie slaptą susitikimą Londone… Kai aš ieškojau informacijos šiuo klausimu Google, savo nuostabai aptikau, jog pirmu numeriu eina Armstrong Economic, o visi likę tiesiog duoda nuorodas į mane“.

„Kennethas Rogoff iš Harvardo universiteto ir vyriausias Citigroup ekonomistas Willem Buiter pasisakys už centrinius bankus palaikydami visų grynųjų pinigų likvidacijos idėją, kad nebūtų jokios galimybės pirkti ar parduoti kažką be vyriausybės žinios“, – paaiškina susitikimo esmę Armstrongas.

Reikėtų pažymėti, kad diskusijos apie grynųjų pinigų draudimą pastaruoju metu kyla nuolat. Willem Buiter neseniai pasisakydavo už pilną jų atsisakymą esą siekiant „išspręsti pasaulinių centrinių bankų problemas, susijusias su neigiamais procentais“. Pereitais metais Kennethas Rogoff taip pat kvietė „panaikinti fizinę valiutą“, kad sustabdyti „mokesčių vengimą ir neteisėtą veiklą“, o taip pat sutrukdyti žmonėms nusiiminėti pinigus, kai bankų mokami procentai priartėja prie nulio.

Ne mažiau stulbinantys buvusio Anglijos Banko ekonomisto Jim Livesey žodžiai apie tai, jog visuomenė be grynųjų gali būti sukurta tik „privertus visus naudoti išimtinai tik elektroninės lėšas, kurios patalpintos registruotose valstybiniame banke sąskaitose“, kurios „yra atsekamos arba net tiesiogiai kontroliuojamos valstybės“.

Stambūs Didžiosios Briotanijos ir JAV bankai jau laiko įtartina veiklą, kai nuo sąskaitų nuimamos arba į jas dedamos vidutiniškai didelės grynųjų pinigų sumos. Ir taip, kovo mėnesį pasirodė informacija apie JAV justicijos Ministerijos nurodymą bankų darbuotojams vertinti būtinybę kviesti policiją, jeigu klientas nuima nuo sąskaitos 5 tūkstančius ar daugiau dolerių. Nuo rugsėjo Prancūzijoje pradeda veikti įstatymas, kuris apribos piliečių galimybę mokėti grynaisiais sumas, viršijančias tūkstantį €urų.

Kaip pastebi Armstrongas, grynųjų pinigų draudimas, nukreiptas į nedaugelį dar išlikusių žmonėms ekonominių laisvių naikinimą, siekiant ir toliau rengti katastrofiškas keinsianistinės Centrinio banko politikos pasekmes, yra ne kas kita kaip ekonominis totalitarizmas.

„Iš ekonominio tirono požiūrio taško, grynųjų pinigų uždraudimas yra savotiškas „šventasis graalis“, – rašo Michaelas Krieger iš leidinio „Liberty Blitzkrieg“. – „Gyventojų privertimas naudoti skaitmeninę valiutinių operacijų sistemą suteikia pilną kontrolę atsekant visas transakcijas ekonomikoje ir suteikia galimybę blokuoti bet kurio įžūlaus piliečio, išdrįsusio išeiti iš už leidžiamų ribų, mokėjimus“.

 

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 595

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. zyzas    -  2015-06-06, 00:39

  Nieko baisaus, sukursime savo atsiskaitymo sistemas, jei ir toliau globalistai-paranojikai siautės.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Puštunas.lie > zyzui    -  2015-07-15, 23:32

  Globalistai tiesiog jau nebegali nustoti siautėti – dar niekam nepavyko ĮKALBĖTI parazitą tapti vegetaru. Taigi išties gan baugoka – ar pvz. patentininkui automechanikui visad tiks jo darbą apmokėti paties išaugintais pomidorais?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Simas Simaitis    -  2015-07-19, 19:32

  Aišku, kad pavyks. Didžioji dauguma žmonijos pamiršo tikrąją pinigo sampratą. Tai niekas kita, kaip skolos lapelis, mainų ekvivalentas. Didžiausios problemos prasidėjo tuomet, kaip pinigai įgavo spekuliatyvę vertę, kaip už pinigus nevyksta mainai, o jais spekuliuojama, t.y. daromas „oras“, nesukuriama pridėtinė vertė. Nueita jau per toli su tokiais žaidimais. Indėnų patarlė sako: Jei arklys nudvėsė – nulipk. Bankai jau seniai „nudvėsė“, jie jau seniai nebeturi realių pinigų, jie visi, visame pasaulyje jau nebelikvidūs, štai kodėl norima realius pinigus pakeisti tik į skaičiukus kompiuterio ekrane. Ir nudvėsusio arklio gaila. Įsivaizduokite tūkstantinę minią bankininkų išmestų į gatvę, be darbo. Statusas neleidžia, kaip dabar aš be kostiumo, kaklairaščio, auksinio laikrodžio ir reiks eiti griovių kasti? Todėl ir vilkinama, pudruojami masėms smegenys.
  O paprastam žmogui daug nereikia: stogas virš galvos, prikimštas pilvas ir pridengta sarmata. O tokiems dalykams mainai pats tas, tikrai galima apseiti ir pinigų, vienytis tik reikia ir viską daryti sutariant, be piktumų ir pavydo.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...