infa.lt

JAV renkasi kurioje vietoje numuš Šiaurės Korėjos raketas ir tai yra Rusijos oro erdvė

JAV renkasi kurioje vietoje numuš Šiaurės Korėjos raketas ir tai yra Rusijos oro erdvė

01 spalio
01:01 2017
Tarpkontinentinė balistinė raketa

Liepos mėn. Š.Korėja išbandė „Hwasong-14“ (paveikslėlyje), kuri, kaip manoma, yra tarpkontinentinė balistinė raketa, galinti skristi 6,200 mylių ir pasiekti JAV (REUTERS)

„Jungtinės Valstijos gali būti priverstos numušti Šiaurės Korėjos branduolinę raketą Rusijos oro erdvėje, jeigu Kim Jong Uno režimas bandys smogti smūgį savo pagrindiniam priešininkui“, – rašo Daily Mail.

„Bet kokia raketa nukreipta prieš Jungtines Valstijas iš totalitarinės diktatūros pusės, greičiausiai, skris virš Šiaurės ašigalio, ir, galbūt, ją teks sunaikinti net tiesiogiai virš Rusijos“, – rašo leidinys.

Generolė Lori Robinson, JAV Šiaurės Amerikos OP vadovybės ir Šiaurės Amerikos oro-kosminės gynybos (NORAD) vadovybės vyriausioji vadė pareiškė, jog „jai apie tai žinoma“.

Ir po to papildė: „Mes ties tuo dirbame“.

Kad užkardytų potencialią katastrofą JAV planuoja iki 2017-ųjų pabaigos suskurti 44 antžeminio bazavimo raketas-perėmėjas. Jos bus laikomos paskutine gynybos linija Kalifornijos ir Aliaskos karinėse bazėse, paaiškina leidinys.

Bet Joshua Pollack – tarptautinių tyrimų Instituto (Middlebury) ekspertas, neseniai pareiškė, jog labiausiai tikėtinas branduolinių raketų perėmimo (sunaikinimo) taškas bus „danguje virš Rusijos Tolimųjų Rytų“.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *JAV renkasi kurioje vietoje numuš Šiaurės Korėjos raketas ir tai yra Rusijos oro erdvė* - nuoroda: https://infa.lt/17879/jav-renkasi-kurioje-vietoje-numus-siaures-korejos-raketas-ir-tai-yra-rusijos-oro-erdve/