infa.lt

Teisiama gauja, plėšusi pedofilus

Teisiama gauja, plėšusi pedofilus

09 rugpjūčio
01:01 2017

ginklas - revolveris

Rostovo srityje (Rusija) bus teisiama išradinga plėšikų gauja, kuri įviliodavo savo aukas į spąstus nepilnametės mergaitės anketos, socialiniame pažinčių tinkle, pagalba. Pagal ketinimų pobūdį jie prilygintini pedofilams.

Pasak tardytojų versijos, kaltinamieji, pagal iš anksto sutartą schemą, pasidalinę vaidmenimis, pažinčių tinklapyje „Drug vokrug“ (Draugas aplink), sukūrė nepilnametės vardu anketą, kurios dėka susirašinėjo su 35 metų amžiaus vyriškiais, paskirdavo jiems pasimatymus nuošaliuose Rostovo prie Dono miesto kiemuose“, – praneša vietos prokuratūra savo tinklapyje.

Nepilnametės mergaitės vaidmenį atlikdavo 19-metė mergina, kuri vesdavo eilinę „auką“ į nuošalią vietą. Ten jų laukdavo ketvertas jos bendrininkų su kaukėmis, ginkluoti elektro-pneumatiniais automatais, pritaikytais žaidimui šaudyti plastikiniais rutuliukais. Išoriškai jie labai panašūs į tikrus kovinius ginklus.

Kai tik nusiteikę „romantiniams“ santykiams vyrai ateidavo į vietą, – jie čia pat būdavo užpuolami, iš jų atimami pinigai ir vertingi daiktai. Iš viso gauja spėjo prisiplėšti 300 tūkst rublių (apie 4200 €u)

Dabar plėšikams pateiktas kaltinimas įvykdžius nusikaltimus, numatytus RF BK 162 str 2 dalies (Atviras plėšimas įvykdytas grupės žmonių, iš anksto susitarus, panaudojus ginklą ar priemonę naudojamą kaip ginklą).

Straipsnyje nerašoma ar „aukoms“ bus pateikti kaltinimai inkriminuojant bandymus tvirkinti-suvedžioti nepilnametę.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Teisiama gauja, plėšusi pedofilus* - nuoroda: https://infa.lt/17059/teisiama-gauja-plesusi-pedofilus/