infa.lt

Pricer: Braškių į turgų, bet ne į parduotuvę !

Pricer: Braškių į turgų, bet ne į parduotuvę !

16 birželio
01:20 2017

Atliekant birželio mėnesio kainų tyrimą buvo užfiksuotos ir šviežių braškių kainos parduotuvėse bei turguje. Deja, Lietuvos parduotuvės nepasiruošusios braškių sezonui. Tyrimo dieną (06 13) šviežių braškių pavyko rasti tik dvejose parduotuvėse: parduotuvėje „Lidl“ (braškės iš Olandijos) ir parduotuvėje „Iki“(lietuviškos braškės). Kainos nedžiugino, parduotuvėje „Lidl“ braškių kilogramas kainavo 4,89 euro, o „Iki“ – 7,89 euro. Visai kitokia situacija turguje. Kalvarijų turguje braškių pasirinkimas buvo didelis: uogos gražios, kvapnios ir prinokusios – tiesa, visos braškės iš Lenkijos, kainos svyravo nuo 1,80 iki 3 eurų. Pardavėjos siūlė „Marmelad“ ir „Azija“ veislės uogas. Kodėl tokių kainų ir tokio braškių pasirinkimo nėra parduotuvėse?

Pigiausių maisto prekių krepšelis

Birželio mėnesį, atlikus Pricer.lt Pigiausių maisto prekių krepšelio kainų tyrimą, nustatyta, kad palyginus su gegužės mėnesiu, pigiausios prekės labiausiai atpigo parduotuvėje „Lidl“ – 5,6 % ir parduotuvėje „Maxima“ – 2,8 %.

Pirma reitingo vieta, kaip ir gegužės mėnesį, atiteko parduotuvei „Norfa“, kur Pricer.lt pigiausių maisto prekių krepšelį buvo galima įsigyti už mažiausią kainą. Birželio mėnesį „Norfoje“ jis kainavo 51,83 euro, o brangiausiai parduotuvėje „Iki“ – 56,89 euro.

grafikas

pricer 2 reitingas

Populiarių maisto ženklų krepšelis

Pricer.lt Populiarių maisto ženklų krepšelis birželio mėnesį keitėsi daugiau, nei pigiausių maisto produktų. Palyginus su gegužės mėnesiu, kainos augo parduotuvėse „Rimi“, „Norfa“ ir „Aibė“, o mažėjo parduotuvėse „Maxima“, „Iki“ ir „Barbora“.

Sudarius Pricer.lt populiarių maisto ženklų reitingą, pirmoje pozicijoje atsidūrė parduotuvė „Maxima“, kur populiarių maisto ženklų tyrimo krepšelis kainavo pigiausiai nuo metų pradžios – 34,48 euro, reitingo gale – parduotuvė „Rimi“ (37,26 euro).

grafikas 3

Reitingas

Kainos užfiksuotos birželio 12 dieną, Lietuvos prekybos centruose „Maxima“, „Iki“, „Norfa“, „Rimi“, „Lidl“, „Aibė“, bei internetinėje parduotuvėje „Barbora“.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Pricer: Braškių į turgų, bet ne į parduotuvę !* - nuoroda: https://infa.lt/16035/pricer-braskiu-i-turgu-bet-ne-i-parduotuve/