• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija
 • Join Us
 • Member Login

infa.lt

Ačiū mokiniams, jų tėvams ir aktyviems piliečiams, parodantiems, kad Lietuva yra ne iškrypėlių, o tradicinių vertybių šalis

Ačiū mokiniams, jų tėvams ir aktyviems piliečiams, parodantiems, kad Lietuva yra ne iškrypėlių, o tradicinių vertybių šalis

28 balandžio
16:11 2017
Loreta Raudytė

Loreta Raudytė | © LNK nuotrauka

Seimo narys Petras Gražulis griežtai pasmerkė puolančius Telšių Žemaitės gimnazijos mokytoją Loretą Raudytę. Reaguodamas į tokį sisteminį žmogaus puolimą viešojoje erdvėje, Seimo narys nevyniojo žodžių į vatą:

„Ačiū Dievui, kad dar yra tokių mokytojų, kurie nebijo kalbėti neiškraipydami tiesos. Homoseksualizmas yra liga, kurią reikia gydyti, o ne propaguoti. Mokytojai privalo vaikams sakyti taip, kaip yra, o ne sekti pasakas apie „princą ir princą“.

Anot Seimo nario, tikybos mokytoja vaikams pateikė nepagražintą statistiką, todėl žmogaus puolimas ir ministrės grasinimas atleidimu iš darbo neįsigilinus į situaciją, tėra pataikavimas seksualinėms mažumoms. Petras Gražulis priminė, kad Lietuva yra katalikiška šalis, puoselėjanti tradicinės šeimos vertybes, todėl jį šokiravo bažnyčios ir konservatorių reakcija: „Kodėl bažnyčios atstovai tyli? Toks puolimas prieš tikybos mokytoją reiškia puolimą ir prieš bažnyčią.

Aš suprantu kodėl tyli konservatoriai. Jų pirmininko Gabrieliaus Landsbergio žmona savo mokyklose atvirai vaikams diegia genderizmo ideologiją, o ir prieš rinkimus „anūkas“ pasisakė už gėjų santuokas. Todėl konservatoriai manęs nestebina, bet bažnyčios tyla verčia nerimauti. Kas daugiau, jei ne bažnyčios hierarchai, turi stoti mūru už šią garbingą mokytoją?“.

Seimo narys Petras Gražulis pasidžiaugė pilietiškai nusiteikusiais mokiniais ir jų tėvais, kurie išreiškė paramą mokytojai ir renka parašus mokytojos darbo vietai išsaugoti. Seimo nario teigimu, tokių pilietiškų žmonių dėka parodoma tikroji situacija, o ne tokia kokią ją piešia žiniasklaida: „Susidaro įspūdis, kad Lietuvoje visi palaiko iškrypėlius. Jeigu pasakai jų adresu blogą žodį, tave tampys po teismus, o žiniasklaida pervažiuos kaip su traukiniu. Ačiū tokiems mokiniams, jų tėvams ir aktyviems piliečiams, kurie parodo, kad Lietuva yra ne iškrypėlių, o tradicinių vertybių šalis.“

Išreikšdamas palaikymą Loretai Raudytei, Petras Gražulis jai linkėjo stiprybės ir pažadėjo nenuleisti rankų šioje situacijoje. „Ši tikybos mokytoja man primena šių laikų disidentę. Vargšę moterį puola už tinkamai atliktą darbą. Juk žmogus vaikams perteikia bažnyčios mokymą. Tokiems pedagogams reikia padėkoti ir žemai nusilenkti“, – teigė Seimo narys.

Seimo narys Petras Gražulis,

LRS

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 4 310

Žymos

Atsiliepimų 12

 1. Valdas    -  2017-04-28, 17:23

  Pritariu 100%

  Atsakyti į šį komentarą
 2. teisingas    -  2017-04-28, 17:48

  siuo kalusimu Grazuliui nepritarti neimanoma.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Tarp žirafų daugiausiai gėjų, bet ir tarp liūtų nemažai ar pingvinų.    -  2017-04-28, 23:01

  Ar jūsų ‘tradicinės vertybės’ nesigilinti į mokslinius faktus? Homoseksualumas – dažnas reiškinys gamtoje. Jam yra daugybė biologinių paaiškinimų ir pateisinimų: nuo didesnio vaisingumo kituose šeimos nariuose iki apsaugos genčiai, kurią gali suteikti palikuonių neturintis individas.
  Aišku, moksliniai tyrimai, spekuliacijos ar bet koks bandymas paaiškinti egzistuojančius dalykus, vietoj to kad juos slėpti, teisti ir pravardžiuoti jums yra svetimybė, kaip suprantu. Siaubas. Užaukit pagaliau.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Algirdas Minkauskas    -  2017-04-29, 02:17

  >Tarp žirafų… Sakykit mano mielas, o anos pakraipos žirafos ar perša savo gyvenimo būdą kitoms žirafoms ir mažiems žirafiukams? Gal žinot kaip ten yr? Ar seka jiems pasakas apie princą ir princių? O gal teko girdėti, kad pasaulyje yra klinikų kur gydomi homoseksualai? Ir gydomi jie tik tada jeigu patys kreipiasi ir sutinka gydytis, be jokios prievartos. Tos klinikos klientų nestokoja nes… nes… nes (sėdėkit kėdėje tvirtai) išgijimo procentas viršija 90%. Tai ką aš čia parašiau visiškai nereiškia, kad aš pritariu visokiems gražuliams arba opiumo liaudžiai pardavėjoms dirbančioms už valdiškus grašius, kurios aiškindamos teisingus dalykus apie gėjus tuo pačiu pumpuoja mažųjų smegenis kitokiu nuodu ir aš netgi nepritariu visokioms mokykloms (smegenų plovykloms ir programavimo centrams, kuo jos, iš tikrųjų, yra) bei, taip vadinamam, lavinimui per prievartą. Jokios mokyklos mums suvisam nereikalingos.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Mažiau baimės ir neapykantos, prašyčiau, niekam nuo to ne geriau    -  2017-04-29, 10:10

  Algirdai, tikiuosi nemanot iš tikrųjų, kad gėjų terapijos gydo – jos traumatizuoja žmogų. Daugybė tokių atvejų kur po gėjų terapijos vyras patiria fizinį šoką nuo paprasto rankos paspaudimo ar jį pykiną nuo apsikabinimo su savo tėčiu. Taip, gal po tokio ‘gydimo’ žmogus nesieks santykių su tos pačios lyties atstovais, bet kokia kaina? Kam to reikia? Kaip jaustumėtės jei kokie veganai jus įkištų į tokią terapiją, kad nustotumėt mėsą valgyt, tarkim? Jiems tai juk irgi moralės klausimas kaip kad jums gėjai, kaip suprantu.
  Žirafos neperša savo gyvenimo būdo. Ir žmonės neperša. Tokios pasakos yra tam, kad normalizuotų homoseksualus, kad mes žiūrėtume į juos kaip į paprastus žmones kurie turi savo tikslų, svajonių, baimių, hobių, o ne kaip į pavojingus iškrypėlius kuriuos reikia gydyt.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. urwinis    -  2017-04-29, 14:34

  Zirafai> as kaip suprantu tolerastams kaip jus, kuriems reikia viska toleruoti, po to kKai istoleruosit gejus tai ir ivaikinima jiems bandysit pratoleruot. Na o beabejo veliau vel tokiem cvilizuotai modernism tolerastam, kad butu ka vel prasutoleruot tai is virsaus jmum nuleis pedofilu tolerastinimasi. Na ir kaipgi tokie visiskai neuzzombinti televizijos ir pan nepraistolerusit tokio civilizacijos mados klyksmo. O kad visas sitas gejizmas itakojamas Mados tai faktas. Bandoma jaukti paaugliu ir vaiku pasamone. Tai yra liga su kuria galima gyventi, kaip ir su daugeliu kitu ligu. Tik nedarykim is to paradu ir mokymu

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Girinis    -  2017-04-29, 16:16

  Su visokia pagarba ir pakanta visokiems žmonėms visgi reikia pripažinti, kad ta kitokia lytinė orientacija nėra norma, kurią reikėtų ginti ar net propaguoti. Žmonės turi teisę būti ir kreivais, ir kvailais ir nepagydomais, bet nedera jiems suteikti teisės ir kitus daryti tokiais. Yra pakantos ribos.

  Atsakyti į šį komentarą
 8. As    -  2017-04-29, 16:51

  Peticija už Telšių mokytoją, kuri pasakė tai ką nori pasakyti bent 90 proc. LT žmonių su vis dar nepraplautomis smegenimis.

  Peticija čia: http://alturl.com/ab9s4 .

  Atsakyti į šį komentarą
 9. Pagarba Gražuliui    -  2017-04-29, 22:39

  Lietuvoje tikrai ne visiems smegenys praplautos, ir ne visi meldžiasi šventajai žiniasklaidai su tapinoidais priešaky.Sveiki žmonės supranta, kas yra kas, ir palaiko šią mokytoją.

  Atsakyti į šį komentarą
 10. ???    -  2017-04-29, 23:55

  Saunuole! Drasi moteris! Pritariu, siuos zmones butina gydyti, jie yra ligoniai. Mus nori priversti mastyti, kad kas nenormalu yra normalu. Homoseksualai buvo tik pirmas zingsnis, toliau transgenderiai (jau dabar vyksta) ir ju trokstamas rezultatas pedofilu legalizavimas. Zurnalas Salon jau raso straipsnius ‘normalizavimo’ tema.

  Atsakyti į šį komentarą
 11. Nera    -  2017-05-09, 16:37

  Ačiū mokytojai ir P. Gražuliui už sveiką požiūrį

  Atsakyti į šį komentarą
 12. sdsf    -  2017-07-09, 22:28

  baznycia pasisake ir pasisake gan protingai. nuo kada jusu manymu baznycia uzstos mokytoja, kuri pamokos metu vaikams dave vaizdine medziaga, kurioje teigiama, kad gejai „maiso sekla su ismatomis“ ir dr visokiu panasiu „detaliu“. sveiko proto zmogui, katalikui neturi kilti klausimas ar tai derama ar ne.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais