• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Skiepų priešininkai išrinkus Trampą atsigavo

Skiepų priešininkai išrinkus Trampą atsigavo

13 balandžio
01:01 2017

Vakcina

Skiepai, vakcina. Kasmet, įvairios vakcinacijos programos visame pasaulyje išgelbėja milijonus gyvybių, teigia BBC.

Tačiau neseni naujojo JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) pasisakymai, nepagrįstai abejojant kai kurių skiepų nauda, sujaudino gydytojus.

Išrinktojo prezidento Donaldo Trampo požiūris vaikų vakcinų ir autizmo ryšio atžvilgiu seniai žinomas, pavyzdžiui, kai jis 2016 gegužę pareiškė savo interviu CNN:

„Autizmas tapo epidemija… Todėl, kad jūs imate vaiką, ir aš tą mačiau, ir aš tą mačiau, rūpinausi savo vaikais ilgą laiko tarpą, dviejų ar trijų metų laiko tarpą, bet jūs imate tą mažą gražų vaiką ir pripompuojate – aš turiu omenyje, tai atrodo taip pat, kaip pripompuoja arklį, o ne vaiką, ir mes turėjome daug tokių atvejų, net tų žmonių tarpe, kurie dirba man, kaip tik prieš keletą dienų, dviejų – dviejų su puse metų vaikelis nuėjo gauti savo vakciną ir sugrįžo, o po savaitės jam prasidėjo siaubinga karštinė, jis tapai labai, labai ligotu, o dabar kenčia nuo autizmo….

Aš už skiepus, tačiau juos reikia daryti kur kas didesnio laiko periodo tarpais, tokiais kiekiais, bet tik mažais skyriais. Aš manau, jog jūs turėsite – aš manau, jūs pamatysite didelę įtaką autizmui“.

„Jeigu aš būčiau prezidentu, aš reikalaučiau teisingų vakcinų ir neleisčiau masinių skiepų, kurie iššaukia vaikų autizmą“.

„Sveikas vaikas eina pas gydytoją, būna pripompuotas daugybe vakcinų, pradeda blogai jaustis ir gauna pakitimus – autizmą. Tokių atvejų daug!“.

„Aš gavau įrodymus jog buvau teisus masinių skiepų atžvilgiu – gydytojai melavo. Reikia išsaugoti mūsų vaikus ir jų ateitį“.

Nors vakcinacijų lygmuo Jungtinėse Valstijose ir toliau išlieka aukštas, – vis daugiau tėvų neskiepija savo vaikų, kas didina epidemijų kai kuriuose šalies rajonuose riziką.

Šia prasme išsiskiria Vashon sala Vašingtono valstijoje, užimanti pirmą vietą šalyje pagal tėvų atsisakymus skiepyti savo vaikus.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 237

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais