• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

ES nepalaikė Britanijos iniciatyvos pritaikyti Rusijai papildomas sankcijas dėl Sirijos

ES nepalaikė Britanijos iniciatyvos pritaikyti Rusijai papildomas sankcijas dėl Sirijos

11 balandžio
19:10 2017

G7 valstybių susitikimas Italijoje

Europos Sąjungos valstybės užblokavo Britanijos užsienio reikalų ministro Boriso Džonsono iniciatyvą, kuria buvo reikalaujama griežtų naujų sankcijų prieš Rusiją ir Siriją po „zarino žvėriškumų“ Sirijoje, rašo The Daily Mail.

Aukščiausio lygio G7 šalių susitikimas Italijoje baigėsi nepriėmus sprendimo dėl atsakomųjų priemonių, nors susitikimo dalyviai sutarė dėl to, kad Bašaras Asadas daugiau negali pasilikti Sirijos prezidento poste, praneša korespondentas James Tapsfield.

„Džonsonas pakvietė įvesti sankcijas ir prieš Maskvos generolus, kartu su aukščiausia Sirijos pajėgų vadovybe. Tačiau Vokietija ir kai kurios kitos ES šalys nebuvo pasirengusios palaikyti atsakomąsias priemones, spausdamos į tai, kad būtų sulaukta pilno cheminės atakos Idlibo provincijoje, kurios metu žuvo dešimtys taikių gyventojų, tyrimo išvadų“, – rašoma straipsnyje.

Susitikimo pradžioje Džonsonas pareiškė, jog JAV pasirengimas bombarduoti Siriją tapo „faktoriumi, keičiančiu žaidimo taisykles“.

„Mes, be abejo, tarsimės dėl naujų sankcijų prieš kai kuriuos Sirijos kariškius galimybės ir, žinoma, prieš kai kuriuos Rusijos kariškius, susijusius su sirų veiksmų koordinavimu ir, tokiu būdu, supurvintų siaubingu Asado režimo elgesiu“, – pareiškė Džonsonas.

Kaip manoma, kartu su sankcijų klausimu bus svarstomas Rusijos sugrąžinimas į elitinį G7 valstybių klubą, kaip stimulas bendradarbiavimui, pažymi korespondentas.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *ES nepalaikė Britanijos iniciatyvos pritaikyti Rusijai papildomas sankcijas dėl Sirijos* - nuoroda: https://infa.lt/14459/es-nepalaike-britanijos-iniciatyvos-pritaikyti-rusijai-papildomas-sankcijas-del-sirijos/