• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Rusų aktorius: Visiems reikalingas karas, arba kodėl Trampas daro Rusijai rojaus dovaną

Rusų aktorius: Visiems reikalingas karas, arba kodėl Trampas daro Rusijai rojaus dovaną

10 balandžio
17:22 2017

Visiems reikalingas karas. Garbanoto, už okeano gyvenančio čiabuvio demokratiškoji bohema be karo nekviečia prie barbekiu. Šokoladinį senovės ukrų karvedį už pavogtus pinigus kvailais klausimais gąsdina. Pabaltijo kareivos nežino kur nukreipti savo vienintelį tanką, kad rusai iš jų šprotų neatimtų. „Islamo valstybė“, kaip suprantu, išskyrus karą, kito gyvenimo net nežino… Visiems labai-labai reikalingas karas. Pribrendo. Susiformavo.

Bendras suvokimas apie būsimas batalijas pas visus maždaug vienodas: visos priemonės geros, kad tik be atominės bombos. O po karo – bufetas ir šokiai.

Bet kažkas man šnibžda, jog atominė bomba pasekoje neaplenks, todėl šokių tikėtis neverta.

Ką gi, reiškia tai ir yra visos prieš tai buvusios žmonijos istorijos apoteozė (iškilminga baigiamoji dalis).

Liūdna, jei taip. Norėtųsi įvairovės.

Kalbama, kad jau iki mūsų buvo trys-keturios civilizacijos, bet jos taip pat įsirėmė į prekinius-rinks santykius – ir dabar tvyro naftos būsenoje.

Reiškia ir mumis kažkada, kažkas galės pildyti automobilių bakus.

Ir kaip tą mūsų supratimą ir situacijos matymą perteikti Amerikos piliečiams?

Gal žiauriai pratrolinti ir surengti keletą papildomų branduolinių bandymų Ramiojo vandenyno atoluose? Su tiesiogine transliacija Pirmajame TV kanale ir šventiniu koncertu tipo „Žydrasis žiburėlis“ jo didžiausio populiarumo liaudyje metu – su akademikais, generolais, balerinomis, ledo ritulininkais, kosmonautais.

Ir, kad prieš miegą visa šalis prieitų prie atvirų langų ir sudainuotų valstybės himną.

Norom-nenorom paprastas amerikietis apie tai sužinos ir paklaus Trampo: „O ką ten rusai taip audringai švenčia?“

Ką jis galės atsakyti paprastiems amerikiečiams? Žinoma! Tik tiesą!

Esą, švenčia rusai neplanuotus branduolinius bandymus bevardžiame Ramiojo vandenyno atole.

„Ką tai galėtų reikšti?“ – pakasys pakaušius paprasti amerikiečiai… Ir nesudėtingų samprotavimų dėka prieis išvados, kad pats laikas, pagal seną Šiaurės Amerikos tradiciją, lygiagrečiai su vietos gyventojų nugalabijimu plėšti prekybos centrus.

O mums ir toliau reikia ryžtą demonstruoti.

Būtų puiku surengti milijonų galvų kryžiaus žygį nuo Maskvos iki Vladivostoko. Irgi su transliacija. Televizijos maratoną „Gyvas su Aukščiausiojo pagalba“. Kiekviename gyvenamajame punkte, per kurį keliaus kryžiaus eisena, pastatyti palapinių miestelius ir daryti labdaros muges. Transliacijai išskirti kanalą „Spas“. O kanalas „Zvezda“ tegu transliuoja veržlias, slėptuvių nuo bombų panašių į požeminį milijoninį miestą Uralo kalnuose statybas. Miestas tegu bus pavadintas „Arka“. Su aliuzija į „Nojaus“. TNT to pagrindu paleis serialą jaunimui „Mirę, bet pramuštgalviai“ – apie jaunus statybininkus.

Amerikiečiai slėptuvių nuo bombų temas labai mėgsta. Jiems galima padaryti anliškai skambančią versiją internete. Esu įsitikinęs, paprastų amerikiečių dvasioje augs-didės pojūtis, kad Trampas jiems kažko iki galo nepasako.

Tačiau ir ties tuo neverta sustoti! Ką mes prarasime, jeigu visi taip nori karo?! Realizuosime save kūrybiškai visos šalies mastu. Privesime priešininką prie isterijos, kol jis pirmas paspaus mygtuką.

O jau ten – mes nekalti! Ten pagal faktą kaip nuo aukų, nuo mūsų visos nuodėmės bus nurašytos. Tuo labiau, kad nuodėmių pas mus – bedugnė. Ir, iš esmės, Trampas mums daro rojaus dovaną.

Ivan Ochlobystin

Straipsnio autorius yra aktorius, scenaristas ir režisierius. Tuo pačiu rašytojas, parašęs kelias knygas religinėmis temomis ir fantastinį romaną. Įšventintas į dvasininkus.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Rusų aktorius: Visiems reikalingas karas, arba kodėl Trampas daro Rusijai rojaus dovaną* - nuoroda: https://infa.lt/14441/rusu-aktorius-visiems-reikalingas-karas-arba-kodel-trampas-daro-rusijai-rojaus-dovana/