• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Tarprasinis nusikalstamumas: MIP prieš statistinę realybę

Tarprasinis nusikalstamumas: MIP prieš statistinę realybę

08 gegužės
01:19 2015

(„American Thinker„, JAV)
David Baker

paveikslėlis

Trayvon Martin – 2012 metų, vasario 26, Sanford, Florida

Tiesa: „Žaidimas iki iškritimo, kuris pakrypo ne taip“

Istorija: Pas Martiną mokykloje rasdavo vagystėms skirtus instrumentus ir vogtus juvelyrinius dirbinius. Jį dažnai pašalindavo iš pamokų.

Lengvinančios aplinkybės: Jo kraujyje buvo aptikta padidintas kiekis THC kiekis nuo marichuanos, ir papildomai jis turėjo kito, mėgstamo apsvaigimui skirto mišinio (purple drank) ingredientus, į kurių sąrašą patenka mikstūra nuo kosulio ir gėrimas Mountain Dew. Jis dažnai minėdavo apie tai savo daugkartiniuose įrašuose Facebook.

George Zimmerman, kuris gynėsi nuo Martino, iš Ispanijos, turintis europietiško ir perujietiško kraujo.

Melas: Melas yra tame, esą Cimmermanas pats prisikabino ir užpuolė Martiną, Nors daugelis liudininkų ir įrodymai nurodo į tai, jog Martinas kibo prie Cimmermano ir jį erzino. Jis metė aną ant žemės, keletą kartų jam smogė, o po to ėmė daužyti galvą į betoną.

Eric Garner – 2014 metų liepos 17, Staten Island, Niujorkas

Tiesa: Policija gavo nurodymą nuo mero-marksisto Bill de Blasio sustabdyti nelegalią prekybą cigaretėmis. (Policininkai po priedanga Daniel Pantaleo ir Justin Damico gavo nurodymą iš vadovybės ypač kruopščiai tikrinti „įtariamus narkotikų vartojimu, nelegalia cigarečių prekyba ir žmones intoksikacijos būsenoje“. Pastaba: Nurodymas policijai prioriteto tvarka stabdyti „neteisėtą prekybą cigaretėmis“ buvo gautas iš merijos, kuri vadovauja Niujorko policijos valdybai. Policijos vadovybė neturėjo jokių priežasčių savarankiškai ir savavališkai ginti mokestinių pajamų. Komanda turėjo būti gauta iš viršaus.)

Istorija: Garneris turėjo ilgą atvesdinimų į policiją sąrašą ir keletą teistumų.

Lengvinanti aplinkybė: Garneris buvo liguistai apkūnus žmogus (įvairiais vertinimais svėrė nuo 160 iki 180 kilogramų), ir mirė nuo kvėpavimo takų užspaudimo, kadangi buvo priverstas gulėti ant žemės, tuo metu, kai policininkai vykdė jo areštą, visu savo svoriu spausdami jį prie asfalto. Bet jis buvo neabejotinai gyvas ir kalbėjo, kai Pantaleo nuėmė ranką nuo jo sprando. O skrodimas parodė, kad dusinantis veiksmas „nepažeidė trachėjos ir sprando slankstelių“.

Išvada: Policininkai liko kraštiniais Niujorko valdžios kovoje su nemokančiais mokesčių tabako pardavėjais. Bendra mokesčių suma už kiekvieną pakeliį cigarečių Niujorke sudaro 6 dolerius ir 86 centus (miesto mokestis 1,50 $, valstijos mokestis 4,35 $, ir federalinis mokestis 1,01 $).

Michael Brown – 2014 metų rugpjūčio 9,, Fergiusonas, Misurio valstija

Tiesa: „Savižudybė policininkų rankomis“.

Istorija: Braunas buvo susijęs su gatvės gaujomis, ir šaltiniai iš vietos policijos valdybos kalba apie tai, jog jam esant nepilnamečiu jis buvo daug kartų areštuotas. Tačiau Brauno areštų ir atvesdinimų į policiją sąrašas kol kas nepaskelbtas.

Lengvinančios aplinkybės: Mirties momentu Braunas buvo stipriai apsvaigęs nuo marichuanos.

Melas: Melas slypi tame, jog esą „nuolankus gigantas“ pakėlė rankas aukštyn, pasiduodamas policininkui, tuomet kai įrodymai ir daugybė mačiusiųjų nurodo, jog Braunas, buvęs apie dviejų metrų ūgio ir svėręs apie 140 kilogramų, apsisuko ir metėsi link policininko nulenkęs galvą, kaip amerikietiško futbolo puolėjas. (Tas buvo jau po to, kai Braunas smogė policijos darbuotojui į veidą ir griebėsi už jo pistoleto, dėl ko, grumtynių dėl ginklo metu įvyko du šūviai. Visą tą laiką policininkas sėdėjo patrulinėje mašinoje).

Freddie Gray – 2015 metų balandžio 12, Baltimorė, Maryland’o valstija

Tyrimo rezultatai: mirė nuo kaklo slankstelių lūžio, būdamas vienas policijos autofurgone. Liudininkas, buvęs ten pat, darė prielaidą, jog Grėjus galėjo pats sau nusilaužti sprandą, nors vėliau, gavęs savo adresu seriją grasinimų, savo liudijimo atsisakė.

Istorija: Grėjus turėjo ilgą atvesdinimų į policiją, areštų ir teistumų sąrašą, ir pirmiausia už narkotikus. Du metus praleido kalėjime.

Lengvinančios aplinkybės: Šaltinis iš vietos policijos pasakė, jog jo kraujyje buvo aptikta heroino ir marichuanos, tačiau toksikologinės ekspertizės duomenys kol kas nepaskelbti. Tarp šešių policininkų, kuriuos kaltina dėl jo mirties, trys baltieji ir trys afroamerikiečiai.

Išvada: Mes laukiame skrodimo duomenų ir pilnos policijos ataskaitos. Tačiau Baltimorės prokurorė Marilyn J. Mosby, sekdama Mike Nifong’s pavyzdžiu, pateikusio nepagrįstus kaltinimus trims lakross’o žaidimo komandos nariams iš Duke, jau padarė išvadą apie tai, kad Grėjus gavo „sunkią sprando traumą dėl to, jog jam buvo uždėti antrankiai, surištos kojos ir jis buvo įmestas į furgoną, neprisegus saugos diržu“. Tokiu būdu, suplakusi į krūvą priežastį su pasekme, jo akivaizdžiai pabandė nors laikinai nuraminti įsisiautėjusią minią, kuri paraližavo gyvenimą Baltimorėje po Grėjaus mirties. Prieštaraudamas kito sulaikytojo iš policijos furgono parodymams, Donta Allen’as, pasivažinėjimo metu negavęs nė įbrėžimo, pranešė, jog mašinos viduje, iš tos pusės kur buvo pasodintas Grėjus, girdėjo stuksenimą.

Čia svarbiau kitkas. Kodėl mes žinome jų vardus? Kitaip tariant, rasiniai sukčiai laiko įtampoje visą šalį. Mes žinome juodaodžių vardus, juodaodžių, kuriuos užmušinėja baltieji, lotynų amerikiečiai ir visų kitų rasių policininkai, todėl, kad nužudytų juodaodžių labai mažai. O kadangi jų taip mažai, ir MIP bei kiti marksistai pastoviai kalba būtent apie šias mirtis bei atsiradusią jų pasekoje prievartą, mes šiuos vardus išmokome mintinai.

Tačiau mažai kas kalba apie statistiką. Kiek juodaodžių nužudė baltieji? Kiek baltųjų nužudė juodaodžiai?

FTB statistika parodo, jog 13,2 % gyventojų (afroamerikiečiai / juodaodžiai) išaiškinami ir areštuojami už 52,2 % visų žmogžudysčių Amerikoje, įskaitant netyčines. Jeigu turėsime omenyje žmogžudysčių įvykdomų baltųjų skaičių (45,3 % žmogžudysčių, kurias įvykdo 77,7 % gyventojų), tai gausime, jog juodaodžiai vykdo žmogžudystes 6,8 karto dažniau, nei baltieji.

Pagal šiuos statistinius duomenis negalima nustatyti, kiek juodaodžių užmušė baltieji ir atvirkščiai. FTB nefiksuoja žmogžudysčių pagal aukų rasinę priklausomybę. Tačiau niekas negali tvirtinti, jog baltieji žudo juoduosius dažniau, nei juodieji baltuosius, jei turėsime omenyje, kad visumoje juodaodžiai nužudo 6,8 kartus daugiau žmonių.

Tačiau apie šią statistiką nekalba nei prezidentas Obama, nei jo pagrindinis consigliere, buvęs generalinis prokuroras Eric Holder, išgarsėjęs savo pareiškimu apie tai, jog mes (amerikiečiai) esame „bailių nacija“, kai reikalas prieina prie rasinių problemų, kurios „mus ir toliau skaldo“.

Vietoje to, rasinė industrija ir toliau atrenka žiaurius incidentus, kuriuos galima naudingai panaudoti, o po to sufalsifikuoti, pateikus kaip dėsnius, siekiant sukurti regimybę, jog esą, baltieji rasistai pastoviai puldinėja juodosios rasės atstovus. Ypač baltieji policininkai. Stimuliuojantys tarprasinę neapykantą izoliuoja kiekvieną konkretų atvejį, o po to pradeda apie jį kalbėti, esa tai lyg ir taisyklė, o ne išimtis, siekdami tuo savo asmeninės politinės ir finansinės naudos.

Vienas iš sąžiningiausių kovotojų su rasiniais prietarais Jesse Jackson kartą pasakė apie rases ir žiaurius nusikaltimus:

„Esamu mano gyvenimo momentu niekas manęs nežeidžia taip, kaip pasivaikščiojimas gatve, kai už nugaros aš girdžiu kažkieno žingsnius ir pradedu galvoti, jog tai plėšikas. Po to aš apsisuku, matau baltąjį ir su palengvėjimu atsidūstu“.

Tuo tarpu visi tie melagingi pasakojimai atveda prie to, jog visoje šalyje atsiranda minios žmonių, pasiruošusių vykdyti savo teismą Linčo pavyzdžiu. Tačiau šį kartą aukų savo išsigalvotoms nuoskaudoms išlieti ieško juodieji ir kairieji, kurie savo įniršio akimirką dažnai naikina niekuo dėtus žmones ir nuosavybę.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 118

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...