• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Le Point: Marine Le Pen turi visus šansus Maskvoje gauti dar pinigų

Le Point: Marine Le Pen turi visus šansus Maskvoje gauti dar pinigų

23 kovo
19:41 2017
Marine Le Pen

© jean-luc thibault/ CITIZENSIDE

Tarp Marine Le Pen ir Vladimiro Putino ypatingi santykiai. Ultradešiniosios partijos „Nacionalinis frontas“ lyderė, palankiai nusiteikusi suartėjimo su Rusija atžvilgiu, vėl apsilankys Maskvoje šį penktadienį susitikti su aukštais Rusijos valdininkais. „Kadangi Rusija yra svarbus „Nacionalinio fronto“ rėmėjas, Marine Le Pen turi visas galimybes gauti naują finansavimą“, – rašo Le Point.

Savo vizito į Maskva metu Marine Le Pen dalyvaus Valstybės Dūmos tarptautinių reikalų komiteto posėdžiuose ir susitiks su Valstybės Dūmos pirmininku Viačeslavu Volodinu. Leonid Sluckij, komiteto pirmininkas patikslino, jog Marine Le Pen atvyksta į Rusiją „asmeninį kvietimu“. Pasak jo, Prancūzijos politikės vizitas bus skirtas „kovai su terorizmu bei Rusijos ir Prancūzijos bendradarbiavimo klausimams“. – praneša Le Point.

Rusijos valstybinė žiniasklaida labai šiltai reaguoja į Marine Le Pen, kuri jau ne kartą buvo atvykusi į Rusiją. „Le Pen priklauso tai europietiškųjų politikų daliai, kurie pasisako už suartėjimą su Vladimiru Putinu ir remia Krymo prijungimą prie Rusijos“, – rašo Le Point.

Vienas privatus Rusijos bankas, kuris greitai subankrutavo, 2014 metais suteikė „Nacionaliniam frontui“ kreditą 9 mln eurų sumai, kas sukėlė nemažai spėlionių-prielaidų apie Kremliaus norą palaikyti Marine Le Pen partiją. „Nacionalinis frontas“ paaiškino tai tuo, jog Prancūzijos bankai atsisakė suteikti kreditą.

Rusija kaltinama bandymais remti kandidatus-eurofobus, konkrečiai nacionalistus, Europos rinkimuose. Kremlius palankiai sureagavo į „Brexit“ Britanijoje ir į Donaldo Trampo (Donald Trump) atėjimą į valdžią Jungtinėse Valstijose. Pasak užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo, kaip rašo Le Point, „Marine Le Pen, greičiau jau ne nacionalistė, o realistė ir antiglobalistė“.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 87

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Garibldis    -  2017-03-25, 03:46

  Putinas valdo visa psauli ,isrenka ka reikia kur nori ir kada noru, taip , kad kitiems geriau aleptis po krumais

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...