• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

CNN: amerikiečių karius Sirijoje prezidentas Asadas pavadino okupantais

CNN: amerikiečių karius Sirijoje prezidentas Asadas pavadino okupantais

12 kovo
12:48 2017

paveikslėlis

Sirijos prezidentas, pasak jo paties, nenori, kad jo šalyje būtų amerikiečių kariuomenė. Jis pavadino amerikiečių kariuomenę„okupante“ ir pranešė, jog ji tik kelia problemas. Šimtai amerikiečių jūrų pėstininkų atvyko į Sirijos šiaurę siekdami padėti kovoje su „Islamo valstybe“.

Tuo metu dvigubas teraktas įvykęs Damaske nusinešė dešimčių irakiečių šiitų-maldininkų gyvybes. Niekas neprisiėmė atsakomybės už šiuos sprogimus, tačiau mūsų (CNN) korespondentas Benas Widmanas pranešė, ką, labiausiai tikėtina, reikėtų tuo kaltinti.

Benas Widmanas, vyriausias tarptautinis CNN korespondentas: dviejų sprogimų pasekoje, įvykdytų mirtininkų, žuvo daugiau kaip 40 žmonių ir apie 120 buvo sužeisti. Išaiškinta, jog aukomis daugiausiai tapo irakiečiai-maldininkai, atvykę į šiitų kapines senojoje Damasko dalyje.

Kol kas neaišku, kas stovi už šių sprogimų. Tačiau, turint omenyje nacionalinę aukų priklausomybę ir terakto surengimo vietą, labiau, nei tikėtina, kad teroristai buvo iš ISIL.

Tuo metu Sirijos prezidentas Bašaras Asadas davė interviu kinų žurnalistams, kurio metu pareiškė, jog jis ir JAV prezidentas Donaldas Trampas turi panašų įsivaizdavimą apie kovą su terorizmu ir prieš tai, kas šiuo metu vadinama kaip  „feikinės naujienos“. Jis papildė, jog amerikiečių kariuomenė esanti Sirijoje be oficialaus Damasko leidimo, yra laikoma okupante.

Beje, tai visiškai nereiškia, jog Sirijos valdžia imsis prieš tai kažkokių priemonių

Sirija, palaikoma Rusijos, „Hezbolos“(Hezbollah) ir Irano, o taip pat Jungtinės Valstijos palaikančios arabų ir kurdų kovotojus, o taip pat Turkija, kuri palaiko grupuotes Laisvos Sirijos armijos sudėtyje – visos jos tvirtina, jog nori dalyvauti išvaduojant Rakką, faktinę „Islamo valstybės“ sostinę Sirijoje. Kol kas telieka tik spėlioti, kokiu būdu tai bus įgyvendinta.

Aš Benas Widmanas, CNN, prisijungęs iš Erbilio.

Išėjimo į eterį data 2017 kovo 12.

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 140

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt banko pavedimu
Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2022" gegužės 15 d?


  • Taip, būtinai (62%, 150 balsavo)
  • Dar nežinau, galbūt (24%, 59 balsavo)
  • Ne, nepalaikau (14%, 34 balsavo)

Viso balsavo: 243
Pradėta - 2022-05-01 @ 08:59
Pabaiga - 2022-05-14 @ 08:59

Leidžiama ... Leidžiama ...