• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Milijonierių migracija: šalys kurias renkasi turtuoliai

Milijonierių migracija: šalys kurias renkasi turtuoliai

01 kovo
12:36 2017

Laimės negalima nusipirkti už pinigus, tačiau galima sau garantuoti maksimalų lankstumą priimant sprendimus finansų ir gyvenimo būdo bei vietos atžvilgiu, rašoma visualcapitalist.com tinklapyje.

Beveik visiems milijonieriams pinigai yra labai efektyvi priemonė, leidžianti pabėgti iš šalies, kai užgriūna sunkūs laikai. Pinigų dėka jie gali susipakuoti savo lagaminus ir kartu su šeimomis bei kapitalu keliauti į vietą, kur jiems bus suteikta puiki galimybė klestėjimui.

Milijonierių migracija. Pasak naujos New World Wealth ataskaitos, 2016 metais milijonierių migrantų skaičius padidėjo 28 procentais lyginant su praėjusiais metais.

Milijonieriai migrantai. 2016 metais buvo priskaičiuota 82 tūkstančiai milijonierių migrantų, išvykusių ieškoti geresnės gyvenimui vietos.

Šalys su didžiausiu milijonierių nuotėkiu (raudona spalva) ir atvykimu (žalia spalva)

paveikslėlis

Antrus metus paeiliui sąrašo viršuje Prancūzija, iš kurios bėga vietiniai turtuoliai, laikantys susiklosčiusias sąlygas labai nepalankiomis sau. Prancūzijoje auga religinė įtampa ir populizmas, tačiau taip pat ten yra mokesčių sistema, kuri nėra ypač draugiška labai turtingiems žmonėms. Leidinys International Business Times pavadino šią problemą „milijonierių pasitraukimu“.

paveikslėlis

Kinija ir Indija taip pat ir toliau praranda savo milijonierius, o dvi įdomiausios šiame sąraše šalys – tai Brazilija ir Turkija.

Brazilija kaip ir anksčiau randasi gilioje ekonominėje krizėje, išgyvendama sunkiausią savo istorijoje ekonominį nuosmukį. Be to, 2016-ųjų rugpjūtį nuo valdžios buvo nušalinta Dilma Rousseff.

Iš kitos pusės Washington Post aprašo Turkiją kaip šalį, kuri randasi „permanentinės krizės būsenoje“. Gali būti, jog tai teisinga kritika, kadangi šalyje valiutinė krizė, ekonominė krizė, o taip pat buvo bandymas įvykdyti karinį perversmą.

Kaip ir dauguma žmonių, milijonieriai nemėgsta neapibrėžtumo – ir jie turi būtinas priemones bei tvirtą nusistatymą pasitraukti nuo esamų problemų.

2016 metais Australija buvo šalimi numeris vienas pagal atvykstančių į ją milijonierių skaičių, palikusi už savęs JAV ir Kanadą.

Taip pat padvigubėjo milijonierių srautas į Naująją Zelandiją, tuomet, kai Arabų Emyratai išlieka populiaria vieta turtuoliams iš Artimųjų Rytų.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 178

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...