infa.lt

Vykstantiems į Britaniją ES piliečiams ruošiamos penkių metų trukmės darbo vizos

27 vasario
05:30 2017

Laikrodis

Naujos migracijos taisyklės

Britanijos vyriausybė planuoja iki Brexit pabaigos pasiekti, kad įsigaliotų įstatymas, numatantis naujas migracijos taisykles ES piliečiams, rašo Sunday Times leidinys.

„Laukiama pati didžiausia per ištisos kartos gyvenimą migracinės politikos pertvarka, kurios tikslas bus suteikti daugiametes vizas migrantams besidarbinantiems pagrindinėse ekonomikos srityse, ir tuo pačiu bus ribojamos galimybės gauti socialines pašalpas naujai atvykusiems“, – rašo leidinys.

Leidinio šaltinių duomenimis, vyriausybė, siekdama išvengti kritikos migracijos klausimais, numačiusi konsultuotis su nepriklausoma taryba dėl to, kokį skaičių darbo vizų reikėtų išduoti.

„Vyriausybės komiteto „Brexit“ klausimais ketvirtadienio posėdyje Teresa Mei (Theresa May) nurodė ministrams suderinti planą, sudarytą iš dviejų dalių: pirmoje kalba turi eiti apie ES piliečius, jau gyvenančius Britanijoje, antroje turi būti nustatytas vizų režimas tiems, kas atvyks jau po to“, – rašoma straipsnyje.

Kaip laukiama, šis planas bus suformuluotas dokumente, kurio paskelbimas planuojamas vasarą. O naujasis įstatymo projektas bus paskelbtas 2018-ųjų pradžioje, ir vyriausybė tikisi, jog jis įsigalios dar iki to, kai Britanija pasitrauks iš ES.

„Vienas iš aukštų kabineto narių svarstomų variantų – tai naujai atvykusiems ir turintiems darbą migrantams, penkerių metų trukmės darbo vizų išdavimas, tačiau jiems nebus leidžiama gauti papildomas pašalpas jų buvimo Didžiojoje Britanijoje metu“, – rašoma straipsnyje.

Leidinio duomenimis, inicijuoti Britanijos pasitraukimo iš ES procesą Mei planuoja maždaug kovo 15, ir tuo pačiu paskelbti, jog visi europiečiai, gyvenantys šalyje šiuo momentu, išsaugos savo statusą, jeigu ES sutiks suteikti tokias pat garantijas britams, gyvenantiems kontinentinėje Europoje.

Galutiniu Britanijos vyriausybės tikslu yra siekis sumažinti grynąją imigraciją, dėl ko valdžia planuoja remti įvairiausias mokymo programas britams, kad darbo vietos atitektų šalies gyventojams, o ne imigrantams.

Derybos dėl Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš ES sąlygų, kaip tikimasi, užtruks iki dvejų metų.

PAREMKITE mus savo 1,2 proc. GPM, kas jums nieko papildomai nekainuos. Ačiū labai.

        → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 238

Žymos:

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt 1,2 proc GPM

Apklausa

Už ką balsuotumėte prezidento rinkimuose, jei vyktų šiandien?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tikrai taip. Mes visi tapome įkaitais ir skaitmeniniais vergais. Baisu pagalvoti kas bus kai panaikins...

Rrr

Seksualiai neaktyvūs (bent vyrai) nuolat operuojasi prostatos vėžį, kartu su prostata, žinoma. Jų skaičius nuolat...

Seimo niekšai kalti, kad žmogus negali atlyginimo gauti popieriniais pinigais....

praktika rodo,kad hiperseksualus buna psichiniai ligoniai. O stai reciausias bet rafinuociausias seksas - auksto intelekto...

apie ta "tvarka"! Jos ir nebuvo. Stipresnis visada dare ka nori ir niekada nebuvo smerkiamas,jei...

pasaulio matymas nusvinta per 72 lytis! Branduoliu skilimas menkniekis,su sia praregejimo bomba palyginus!...

Jie eina link totolaus fantastinio rytojaus kur žmogus renkantis atstova valdžioje tampa ju vergas, skaičius...