• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Areštuota Marine Le Pen artimiausia politinė aplinka

Areštuota Marine Le Pen artimiausia politinė aplinka

24 vasario
09:20 2017
Marine Le Pen

Thierry Legier (kairėje), Prancūzijos „Nacionalinio fronto“ lyderės, Marine Le Pen asmens sargybinis. 2015 kovo 29. REUTERS / Charles Platiau

Internete žaibiškai plinta naujiena dėl Prancūzijos ir ES valdžios priimtų priemonių prieš kandidatę į Prancūzijos prezidentus – „Nacionalinio fronto“ lyderę – Marine Le Pen.

Prancūzijos ir ES valdančiųjų pasipriešinimas prieš Marine Le Pen ir jos partiją „Nacionalinis frontas“ įžengė į naują fazę. Buvo nuspręsta smogti į jautrią vietą – jos artimą politinę aplinką

Praradusi svarbiausią palaikymą sugriuvus komandai, Marine Le Pen tokiu būdu bus eliminuota kaip konkurentas iš Prancūzijos prezidento rinkiminės kovos.

Istorija, prasidėjusi nuo kratų „Nacionalinio fronto“ štabo būstinėje Nanterre netoli Paryžiaus, buvo pratęsta apklausomis ir areštais. Policija sulaikė Marine Le Pen asmens sargybinį Thierry Legier‘ą, o taip pat Catherine Griset, jos aparato vadovę, praneša REUTERS. Jiems pateikti kaltinimai sąmoningai iššvaisčius Europos Parlamento lėšas, skirtas, esą eurodeputatės Marine Le Pen padėjėjų darbo apmokėjimui.

Šiuo metu Europos parlamento buhalterija inicijavo nuostolio sumos išskaitymą iš Marine Le Pen atlyginimo, kadangi ji atsisakė gražinti 340 tūkst. eurų visus iškart.

Legier‘o ir Griset buvo sulaikyti tuo metu, kai Marine Le Pen buvo užsienyje. „Nacionalinio fronto“ lyderė, be abejo, yra šokiruota tuo, kas nutiko, nors ir puikiai supranta to kas vyksta esmę – viskas daroma, kad būtų sužlugdyta jos rinkiminė kampanija.

„Šiandien teisėsaugos sistemoje egzistuoja labai didelė manipuliacijų rizika. Aš manau, jog šiandien teisinė sistema neatlieka savo darbo šaltakraujiškai, ir nėra nešališka bei nepriklausoma. Viskas ką matome tiesiog šaukia apie tai“.

Pačiai Marine Le Pen taip pat gresia apkalta pagal tuos pačius straipsnius – jos kandidatūra yra įtariamųjų sąraše ir jau vyksta tyrimas ta linkme. Panašu, jog kažkas labai išsigando permainų. Negi mes nepamatysime jos rinkiminėje Prancūzijos prezidento kampanijoje?

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 298

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...