• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Seimo Pirmininkas susitiko su keliomis NVO ir susitarė, kad jos palaikys draudžiančias smurtą prieš vaikus pataisas

Seimo Pirmininkas susitiko su keliomis NVO ir susitarė, kad jos palaikys draudžiančias smurtą prieš vaikus pataisas

08 vasario
16:50 2017
Pranckiečio susitikimas su NVO

Seimo kanceliarijos ( aut. Dž. G. Barysaitė) nuotr

Smurtas prieš vaikus. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su nevyriausybinėmis šalies organizacijomis ir susitarė, kad visos palaikys draudžiančias smurtą prieš vaikus pataisas, kurios Seime bus svarstomos vasario 14 d.

„Jeigu anksčiau matėme skirtingas nevyriausybinių organizacijų nuomones dėl smurto apibrėžimo, tai šiandien vieningai sutarėme dėl nulinės tolerancijos smurtui prieš vaikus“, – po susitikimo sakė Seimo Pirmininkas.

Parlamento vadovo nuomone, būtinos visos priemonės, kurios padės užkirsti kelią smurtui ir sureguliuos vaiko teisių priežiūros sistemą

Susitikime dalyvavo Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Nacionalinės šeimų ir tėvų ir Lietuvos tėvų forumo asociacijų, VšĮ Laisvos visuomenės instituto ir VšĮ „Šeimos instituto“, NVO koalicijos „Už vaiko teises“ atstovai.

Seimas vasario 14 d. rinksis į neeilinę sesiją, kurią šaukia Seimo Pirmininkas, atsižvelgdamas į 82 Seimo narių prašymą. Tarp pagrindinių neeilinės sesijos posėdžio klausimų – Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, Civilinio kodekso pakeitimų svarstymas.

Posėdyje į Seimo narių klausimus atsakys socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, taip pat bus rengiama speciali diskusija dėl sisteminių problemų vaiko teisių apsaugos srityje.

Pasaulyje jau 52 šalys įstatymais uždraudė fizines bausmes. Keturios smurto rūšys – psichologinis, fizinis, seksualinis ir nepriežiūra yra išskiriamos JTO Vaiko teisių konvencijoje, Pasaulio sveikatos organizacijos ir Europos Komisijos dokumentuose bei rekomendacijose.

LRS

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo Pirmininkas susitiko su keliomis NVO ir susitarė, kad jos palaikys draudžiančias smurtą prieš vaikus pataisas* - nuoroda: https://infa.lt/12558/seimo-pirmininkas-susitiko-su-keliomis-nvo-ir-susitare-kad-jos-palaikys-draudziancias-smurta-pries-vaikus-pataisas/