infa.lt

Twitteris pradės identifikuoti agresyvių naudotojų asmenybes

Twitteris pradės identifikuoti agresyvių naudotojų asmenybes

07 vasario
18:52 2017

Cenzūra Twitteryje

Socialinis tinklas „Twitter“ plečia kampaniją prieš neapykantos ir agresijos skatinimą socialiniame tinkle.

Pasak kompanijos pranešimo, Twitter’is nustatinės tų naudotojų asmenybes, kurių paskyros buvo užblokuotos už įžeidžiamą elgesį. Tai daroma tam, kad jie negalėtų sukurti naujų paskyrų, t. y. būtų visam laikui atjungti nuo „Twitter“.

Taip pat kompanija „Twitter“ pranešė, jog dirba ties taip vadinamos „saugios paieškos“ sistemos sukūrimo, kuri nerodys pranešimų su potencialiai jautriu turiniu. Pranešimai su potencialiai įžeidžiamu turiniu šalinami nebus, tačiau sistema juos eliminuos iš paieškos su konkrečia užklausa rezultatų.

Tuo pačiu „Twitter“ dirba kad pašalintų iš paieškos potencialiai įžeidžiamas ir „žemos kokybės“ diskusijas, kurios nedaug susijusios su ieškoma tema. Šios diskusijos taip pat nebus šalinamos, tačiau taps mažiau pastebimos naudotojams.

Praėjusių metų gegužę Facebook, Twitter, YouTube ir Microsoft kompanijų buvo pasirašytas kodeksas kovai su agresiją, neapykanta ir ksenofobija internete, numatantį ekstremistinio turinio pašalinimą iš visų paminėtų resursų 24 valandų bėgyje.

Kompanijų suderintas kodeksas numato ir blokavimo galimybę toms naudotojų paskyroms, kuriose buvo publikuoti įrašai su ekstremistiniu turiniu.

Pasak kodekso, kiekviena kompanija turi suformuoti ypatingą, potencialiai problematiško turinio stebėjimo grupę.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį, Facebook, Microsoft, Twitter ir YouTube suderino bendradarbiavimo schemą, siekiant sustabdyti ekstremistinių paveikslėlių ir vaizdo įrašų platinimą per savo tinklapius.

Kompanijos pranešė, jog planuoja sukurti vieningą bazę, kurioje bus laikomi „virtualūs viso turinio pirštų antspaudai“. Šios duomenų bazės pagalba jos rengiasi stebėti turinio į tinklapius įkėlimą, ir ekstremistinio turinio pasirodymo atveju, pašalinti jį iš savų tinklapių dar iki to, kai jis bus pradėtas masiškai platinti.

„Twitter’yje“ tada buvo pareikšta, jog paslaugose, teikiamose kompanijos, „nėra vietos turiniui, remiančiam terorizmą“.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...