infa.lt

Aušra Maldeikienė: „Lietuvos bankas paneigė Ramūno Karbauskio paskleistą informaciją“

Aušra Maldeikienė: „Lietuvos bankas paneigė Ramūno Karbauskio paskleistą informaciją“

31 sausio
14:18 2017
Aušra Maldeikienė

nuotrauka: lietuvossarasas.lt

Atsakydamas į mano sausio 19 dienos užklausimą, Lietuvos bankas paneigė sausio 17 dieną spaudos konferencijos metu Seimo nario Ramūno Karbauskio viešai paskleistą informaciją, kad   išperkamoji automobilių nuoma su įmone nesusijusiems fiziniams asmenims yra įprastinė UAB „Agrokoncernas“ įmonės praktika.

Spaudos konferencijos Seime sausio 17 dieną metu R. Karbauskis tvirtino, kad „tai yra normali praktika, išperkamosios nuomos sutartis, palūkanos ir visa kita, kaip priklauso, tokių žmonių, kaip Greta Kildišienė, mūsų verslo praktikoje yra šimtai tūkstančiai“.

Lietuvos bankas teigia, kad jis gavo Bendrovės paaiškinimą, jog 2016 metų vasario 10 dieną sudaryta ir 2017 metų sausio 17 dieną nutraukta pirkimo-pardavimo išsimokėtinai sutartis buvo vienkartinė ir tokio pobūdžio sutarčių su fiziniais asmenimis įprastinėje savo veikloje UAB „Agrokoncernas“ nesudarinėja. Pagrindinė šios bendrovės veikla yra prekyba trąšomis ir kitomis žemės ūkio veiklos priemonėmis ir paslaugomis.

Išnagrinėjąs UAB „Agrokoncernas“ pateiktus paaiškinimus bei informaciją, susijusią su bendrovės veikla, Lietuvos bankas teigia, jog neturi pagrindo laikyti šios įmonės vartojimo kredito davėju. Tuo pačiu, paneigiama ir R. Karbauskio melaginga informacija, jog bendrovė vykdė nuolatinę išperkamosios nuomos veiklą.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 251

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Deltuva    -  2017-02-06, 08:03

  Ponia Maldeikiene,gerbiau kaip ekonomiste,bet kas jai nutiko ,kai buvo isrinkta i seima????Slykstu jos tapo…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. buvusi gerbėja    -  2017-02-07, 09:29

  Ilgą laiką p. Maldeikienę,labai gerbiau už jos žinias ekonomikoje.
  Na kas gi su ją atsitiko? spėlioju: gal šeimoje kokia drama,gal…(žinote kaip būna politikoje „pirkimai” o, gal sveikata, juk kiekvienas turi savo polinkį į kokią ligą, neduok Die to niekam nelinkiu.
  Na kai ji atveria savo burną, šiurpsta kūnas,norisi paimti TV pultelį į rankas!
  Miela Aušra, gal dar nevėlu suvaldyti savo biologinį kompiuterį, Jūs buvote tokia protinga, labai išsilavinusi ekonomistė.PABANDYKITE!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. ceslova    -  2017-02-07, 11:08

  Jau pradeda pykinti vos tik pamačius šios seimūnės fizionomiją ,o ji, atrodo,turi pareigą kasdien šmėžuoti jei ne vienoje,tai kitoje TV,su užduotimi nuolat kaip papūga kartoti ”karbauskis,karbauskis”…Ar ji nesupranta,kad yra apgailėtina konservų mazgotė?

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Dažasvydis    -  2017-02-07, 12:20

  Ponia Maldeikiene jau visai atitrūko nuo tikrovės o čia dar jai atėjus į seimą ir automobilio nedavė, tai iš nevilties visai prarado nuovoka ir pila purvą ant ko papuola

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...