infa.lt

Konservatoriai prie JAV ambasados organizavo Donaldo Trampo palaikymo akciją

Konservatoriai prie JAV ambasados organizavo Donaldo Trampo palaikymo akciją

24 sausio
21:01 2017
Laurynas Kasčiūnas

tsajunga.lt nuotrauka

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas kartu su bendražygiais, prie Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ambasados organizavo prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) ir NATO palaikymo akciją. Šiuo renginiu siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad transatlantiniai santykiai ir partnerystė su JAV yra gyvybiškai svarbūs Lietuvos nacionaliniam saugumui, o ideologiniai nesutarimai neturi užgožti vieningos strateginės vizijos.

„Tikime, kad konservatyvi Amerika puikiai supranta Baltijos šalių egzistencinius saugumo iššūkius, stiprios NATO svarbą pačios JAV interesų užtikrinimui ir Vladimiro Putino Rusijos keliamas grėsmes tiek mums, tiek JAV lyderystei pasaulyje“, – pažymėjo L. Kasčiūnas.

Kartu su naujuoju prezidentu D. Trampu Amerika žengia į naują vidaus ir užsienio politikos erą. Nevaldomai kintančiame pasaulyje Lietuvai ir visai Europai ypatingai svarbi Jungtinių Amerikos Valstijų lyderystė su prezidentu D. Trampu priešakyje.

„Mums visiems (konservatoriams – red past) reikia susitaikyti su tuo, kad D. Trampas yra demokratiškai išrinktas JAV Prezidentas ir agresijos iš Rytų akivaizdoje mes skambintume jam ar jo komandai, o ne Madonai ar kitiems protestuotojams Amerikos gatvėse. Nereikėtų to pamiršti. Kairiųjų jėgų nevaldomi protestai kartu su antiamerikietiška isterija gali atitolinti Ameriką nuo Europos“, – teigė L. Kasčiūnas.


Žymos

komentarai 2

 1. Išverstaskūriai    -  2017-01-24, 22:09

  to visi tikėjosi, bet nesitikėjo taip greit. Betgi ir šiukšlės, kiek lojo visą laiką ir dabar staiga atsibudo? Tokia gėda už valstybę, kad jos valdžioje šie sėdi….

  Atsakyti į šį komentarą
 2. O.M    -  2017-01-25, 13:25

  „Mums visiems (konservatoriams – red past) reikia susitaikyti su tuo, kad D.Trampas yra demokratiškai išrinktas JAV Prezidentas. Jei taip kalba viešai, tai sakydami – „REIKIA SUSITAIKYTI“ , prisipažįsta, kad jiems nepatinka, kad Trampas yra prezidentas, bet jie bejėgiai tai pakeisti, telieka su tuo susitaikyti. „Labai diplomatiškas“ pareiškimas.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Konservatoriai prie JAV ambasados organizavo Donaldo Trampo palaikymo akciją* - nuoroda: https://infa.lt/12053/konservatoriai-prie-jav-ambasados-organizavo-donaldo-trampo-palaikymo-akcija/