infa.lt

Tragedija Berlyne: sunkvežimis įsirėžė į žmonių minią kalėdinės mugės metu

Tragedija Berlyne: sunkvežimis įsirėžė į žmonių minią kalėdinės mugės metu

20 gruodžio
07:10 2016
tragedija Berlyne

Sunkvežimis buvo su lenkiškais numeriais | REUTERS

Sunkiasvoris 40 tonų sunkvežimis įsirėžė į Berlyno kalėdinės muges teritorijoje susirinkusią žmonių minią, Vokietijos policijos duomenimis žuvo mažiausiai 12 žmonių, o 48 randasi ligoninėje, kai kurie sunkios būklės, pranešama „Twitteryje“ vokiečių sostinės policijos paskyroje.

Mačiusiųjų liudijimu, sunkvežimis su lenkiškais numeriais pravažiavo prekybine, pėstiesiems skirta gatve, apie 50-80 metrų.

Įtariamas sunkvežimio vairuotojas buvo sulaikytas netoliese. Taip pat pranešama, jog kabinoje buvo rastas nužudyto žmogaus kūnas, įtariama lenko vairuotojo, praneša euronews.

 

Vienos lenkų transporto kompanijos vadovas pranešė, jog atpažino savo sunkvežimį, kuris buvo išsiųstas į Vokietiją su prekėmis iš Italijos. Jis nuogąstauja, kad žuvusiuoju rastu kabinoje gali pasirodyti jo giminaitis, vairavęs mašiną iki Berlyno.

Vokiečių laikraštis Die Welt, su nuoroda į savo šaltinius praneša, jog už sunkvežimio vairo sėdėjo pabėgėlis – manoma afganas – šių metų vasarį paprašęs prieglobsčio Vokietijoje.

Buvo pranešta, kad miręs sunkvežimio keleivis – lenkas. Sulaikytojo įtariamojo tautybė kol kas nepatvirtinta.

Vokietijos policija visų šių liudijimų nekomentuoja arba vadina juos nepatikrintais ir mažai pagrįstais.

Oficialūs asmenys vengia žodžio „teraktas“, neatmesdami nelaimingo atsitikimo galimybės. Tačiau stebėtojai įvykį lygina su įvykiais liepos mėnesį Nicoje, kur vairuotojas sąmoningai nukreipė sunkvežimį į krantinę, kurioje vaikščiojo žmonės. Tada žuvo 86 žmonės. Atsakomybę už tai prisiėmė teroristinė organizacija „Islamo valstybė“.

„Siaubas Berlyne. Reiškiu liūdesį ir palaikymą Berlyno merui ir Vokietijos tautai. Daugiau niekada.“ – Parašė savo „Twitter“ paskyroje Nicos meras Kristianas Estrozi (Christian Estrosi).

Gerbiami skaitytojai, būsime dėkingi už bet kokią Jūsų paramą infa.lt svetainei.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Tragedija Berlyne: sunkvežimis įsirėžė į žmonių minią kalėdinės mugės metu* - nuoroda: https://infa.lt/10931/tragedija-berlyne-sunkvezimis-isireze-i-zmoniu-minia-kaledines-muges-metu/