infa.lt

SRDK siūlo Vaiko teisių apsaugos įstatymo projektą grąžinti tobulinti

SRDK siūlo Vaiko teisių apsaugos įstatymo projektą grąžinti tobulinti

14 gruodžio
19:33 2016

Mykolas Majauskas ir Dovilė ŠakalienėSocialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) šiandien posėdyje svarstė Lietuvos Respublikos Vyriausybės pateiktą Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo Nr. I-1234 (Nr. XIIIP-113) pakeitimo įstatymo projektą Nr. XIIP-2931 bei jo lydimuosius įstatymų projektus, kuriais siekiama patobulinti vaiko teisių apsaugos sistemą, kuri suteiktų vaikui reikalingą efektyvią pagalbą ir jo visapusiškai raidai tinkamą aplinką. (įstatymas)Komitetas nusprendė siūlyti šį projektų paketą grąžinti iniciatoriams patobulinti, atsižvelgiant į jam gausiai pateiktas Seimo kanceliarijos Teisės departamento, Seimo narių, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto, Žmogaus teisių komiteto, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus, kitų valstybės institucijų, visuomeninių organizacijų, suinteresuotų asmenų pastabas ir pasiūlymus. Be to, komitetas mano, kad šį įstatymo projektą yra tikslinga įvertinti naujai Lietuvos Respublikos Vyriausybei.

Komitetas pasiūlė Vyriausybei patobulintą Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo redakciją ir lydimuosius projektus Lietuvos Respublikos Seimui pateikti Seimo pavasario sesijoje.

infa.lt primena, jog dėl šio įstatymo buvo kilęs nemažas triukšmas viešojoje erdvėje, o daugelis socialinių tinklų naudotojų šio įstatymo pataisas įvardino kaip Norvegijos pavyzdį, kuriuo remiantis patogu atimti vaikus iš jų tėvų. Šio įstatymo projekto pataisas inicijavo konservatorius Mykolas Majauskas.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *SRDK siūlo Vaiko teisių apsaugos įstatymo projektą grąžinti tobulinti* - nuoroda: https://infa.lt/10699/srdk-siulo-vaiko-teisiu-apsaugos-istatymo-projekta-grazinti-tobulinti/