• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Kovai su korupcija Lietuvoje ir toliau vadovaus pasižymėję šioje srityje liberalai

Kovai su korupcija Lietuvoje ir toliau vadovaus pasižymėję šioje srityje liberalai

25 lapkričio
09:20 2016
Vitalijus Gailius

Vitalijus Gailius | liberalai.lt nuotrauka

Lietuvos Respublikos Seimo sudaryta  17 narių Antikorupcijos komisija šios dienos (2016-11-24) posėdyje bendru sutarimu išsirinko komisijos pirmininką. Juo tapo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Vitalijus Gailius, kuris komisijai vadovavo ir 2012–2016 metų Seimo kadencijoje.

Komisijos pirmininko pavaduotoju bendru sutarimu išrinktas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Darius Kaminskas. Vadovaujantis Seimo statuto 46 str. 2 d., komisijos išrinktą pirmininką ir jo pavaduotoją  turi pavirtinti Seimas.

Šios dienos patvirtintoje vakarinėje Seimo plenarinio posėdžio darbotvarkėje numatytas Seimo nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo komisijų pirmininkų ir jų pavaduotojų patvirtinimo“ projekto pateikimas, svarstymas ir priėmimas.

lrs.lt

infa.lt komentaras:
Matomai, naujasis Seimas (komisijos nariai) nusprendė, jog geriausiai su korupcija gali kovoti tie, kurie šioje srityje yra ilgiausiai dirbę, daugiausiai (nu)veikę ir geriausiai iš vidaus susipažinę su objektu, prieš kurį kovos. Profesionalai. Tokiu atveju liberalai geriausiai atitinka šiuos reikalavimus.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 73

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Cha    -  2016-11-26, 06:18

    Aha. Galius tas pats kuris buvusioje kadencijoje „kovojo“ su korupcija, tai tokį „darbingą“ pirmininką reikia palikti. Nes ką žinai- paskirsi kitą, tai gali ir iš tikrųjų pradėti kovoti su ta korupcija. Tuo labiau, kai kartą taip jau yra nutikę kai pirmininku paskyrė ne sistemai priklausantį žmogų Ligitą Kernagį. Geriau nerizikuoti ir palikti parfikrintą žmogų Gailių.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas