infa.lt

Artėjantis kataklizmas

20 gegužės
18:37 2023

foto: Medium.com

Kai tautos miršta, jos miršta stebėtinai greitai. Ernestas Hemingvėjus aprašė panašų pastebėjimą, kai jo romane vieno žmogaus paklausus kaip jis bankrutavo, šis atsakė: „Palaipsniui, o paskui staiga”, rašo Jeff Lukens „American Thinker” portale.

Tautos kuriamos remiantis klasikinėmis vertybėmis – atkaklumu, savarankiškumu ir garbe. Didi tauta yra ta, kurios vertybės lėmė jos nepaprastą klestėjimą. Paskutinėmis dienomis tauta tampa tuščiavidurė ir apsunkinta brangiai kainuojančios, iš viršaus išsikerojusios valdžios. Tikima, kad vidurinioji klasė dosniai aprūpins mases. Ilgainiui tradicinės vertybės nyksta, ir visi stengiasi gyventi iš kitų.

Jungtinės Amerikos Valstijos turi kažkada buvusios didžiosios valstybės, kuri jau praėjo savo geriausius laikus, bruožų. Ji socialiai ir politiškai susiskaldžiusi, supranta pokyčių būtinybę, bet nesugeba arba nenori jų imtis ir praranda tikėjimą bendrais tikslais, kurie anksčiau ją gaivino.

Prieš kelis dešimtmečius pamažu prasidėjęs irimas dabar plinta žaibišku greičiu. Jungtinės Valstijos, susiskaldžiusios viduje, vis mažiau nori ir sugeba vadovauti tarptautiniu mastu.

Tūkstantmečių doktrinos, perimtos iš senųjų kultūrų, kurios sukūrė Jungtines Valstijas ir Vakarų civilizaciją, metodiškai tirpsta. Amerika įžengia į dar nepažintą, revoliucinį laikotarpį.

Amerikos gyvenimo pagrindas – gausus maistas, energetinė nepriklausomybė, patikima ekonomika, patikimas visų lygių švietimas, įgyvendinamas ir vienodai visiems taikomas įstatymas – nyksta.

Mūsų visuomenė „iš esmės keičiasi”, ir šie pokyčiai nėra į gerąją pusę. Kietieji kairieji fanatikai įsiurbė Demokratų partiją ir keičia šalį, įgyvendindami „woke” ir lygybės rezultatų darbotvarkes.

Gerovė ir laisvalaikis suklaidino savimi patenkintą visuomenę, kuri mano, kad moderniame amžiuje nebereikia rūpintis teise ir tvarka.

Atsipeikėję po spontaniško gatvės smurto ir plėšikavimo, amerikiečiai suvokia, kokie degradavę tapo jų visuomenės pamatai. Nusikaltėliai išeina su pavogtomis prekėmis, nebijodami įstatymų ar net liudininkų pasipiktinimo.

Policijos finansavimo mažinimas į išlaisvino gatvės nusikaltėlių srautą. Sumažinus sunkių nusikaltimų kategoriją, neskiriant piniginio užstato ir neskiriant laisvės atėmimo bausmės, padaugėjo smurtinių nusikaltimų. Nusikalstamumas tapo politiniu reikalu, kai rasė, ideologija ir politika lemia, kaip bus vykdomas įstatymas.

Pasienyje milijonai žmonių nelegaliai patenka į mūsų šalį. Joe Bidenas gėdingai priima į mūsų šalį nepatikrintus trečiojo pasaulio gyventojus, kad šie išsklaidytų ir išstumtų vietinius amerikiečius.

Nė viena šalis negali egzistuoti be sienos, juo labiau leisti užsienio nusikaltėlių karteliams ją kontroliuoti ir kasmet narkotikais nužudyti 100 000 piliečių.

FTB dažniau persekioja tėvus, dalyvaujančius mokyklų tarybų posėdžiuose, nei tuos, kurie grasina Aukščiausiojo Teismo teisėjų namams.

CŽV ir FTB direktoriai be jokių pasekmių meluoja prisiekę. Jie klaidina visuomenę ir apgaudinėja Kongresą pasakojimais apie suklastotas bylas.

Jie sudaro sutartis su privačiomis naujienų organizacijomis, kad šios cenzūruotų jiems nepatinkančias istorijas ir rašytojus, kurių jie bijo. Prieš demokratų politinius oponentus ginkluojasi IRS (mokesčių tarnyba).

Dabar mūsų gatvėse gyvena galimas milijonas benamių. Mūsų didieji miestai yra žmonių nešvaros duobės su atvirais kanalais, šiukšlėmis užverstomis gatvėmis ir apsvaigusiais nuo narkotikų benamiais.

Parduotuvių lentynos vis labiau tuštėja, o daugelis maisto produktų dabar neįperkami. Degalų kainos pasiekė rekordines aukštumas, nauji automobiliai ir namai neįperkami, o infliacija pasiekė 40 metų aukštumas. Būtinas vaistas – didelės palūkanų normos, kad infliacija sumažėtų, – yra beveik toks pat skausmingas kaip ir pati infliacija.

Federalinė vyriausybė išleidžia 1,29 JAV dolerio už kiekvieną gautą mokestinių pajamų dolerį, o ketvirtadalis mokesčių inspekcijos pajamų dabar reikalingos skolos palūkanoms padengti. Žmonių mintyse netruks pasigirsti ekonominė pražūtis, rinkos žlugimas ir bankų bankrotas.

Kinija vadovauja BRICS šalims, siekiančioms pakeisti dolerio, kaip pasaulio rezervinės valiutos, pozicijas. Bet kokia jų sėkmė sumažins dolerių paklausą ir galbūt sužlugdys dolerio kursą.

Be to, Kinijos komunistų partijos valdžia mano, kad turi galimybę sustiprinti savo galią ir pakeisti pasaulio tvarką savo naudai. Kadangi Kinijos platūs geopolitiniai interesai auga, aktualus klausimas – kaip patikrinti Kinijos ambicijas susiskaldymo ir nesutarimų Amerikoje metu.

Dabartinė Kinijos užsienio politika negalėtų būti vykdoma be didelių karinių pajėgų ir tris dešimtmečius trunkančio ekonomikos augimo, kurio pagrindą sudaro eksportas į Ameriką.

Pajutusi Amerikos silpnumą, KKP gali įsiveržti į Taivaną prieš Džo Bidenui paliekant postą. Ar amerikiečiai pasirengę kovoti dėl Taivano, ar laivybos laisvės klausimų prie Kinijos paskelbtų kaip savo salų?

Dėl ko iš tiesų esame pasirengę kovoti? Ar esame pasiruošę ekonominiam JAV ir pasaulio nusiaubimui, kai tai įvyks? Tuo tarpu tūkstančiai kinų agentų kirs mūsų atvirą pietinę sieną, kad, kai bus pareikalauta, sukeltų chaosą.

Šiandienos grėsmė kyla dėl žlungančios pasaulio tvarkos. Kaip niekada anksčiau pastaruoju metu, daugybė pavojingų susikertančių įvykių vyksta tuo metu, kai Jungtinės Amerikos Valstijos nėra pasirengusios juos spręsti.

Viskas baigsis 2024 m. lapkritį vyksiančiais rinkimais. Demokratai gali laimėti tik sukčiaudami, o kadangi jie tai sėkmingai darė 2020 m., galite tikėtis, kad jie tai darys ir vėl.

Nors kai kuriose valstijose buvo padidintos kai kurios rinkimų sąžiningumo priemonės, tačiau beveik niekur nebuvo padaryta nieko, kad būtų reikalaujama atvirai skelbti balsavimo mašinų kompiuterių programinį kodą, kad galėtume būti tikri, jog jos teisingai skaičiuoja balsus.

Be to, nieko nepadaryta, kad būtų užkirstas kelias įsilaužimams į balsavimo mašinas, siekiant pakeisti rinkimų rezultatus. Šiuo metu kairieji tapo įžūliai abejingi tam, ar kas nors apskritai žino apie jų sukčiavimą. Teisminiai ginčai beveik visada būna palankūs kairiesiems.

Nepaisant to, kas bus paskelbtas nugalėtoju, kils neramumų. Visoje šalyje gali būti pažeista pilietinė tvarka. Jei kairieji pralaimės, kairieji kels riaušes ir plėšikaus, pakartodami 2020 m. BLM riaušes.

Jei pralaimės dešinieji, tai bus lūžio taškas, nes nebegalime toliau būti mulkinami ir gąsdinami kairiųjų. Dar vieni pavogti rinkimai sužlugdys mūsų šalį.

Jau seniai lėtai prasidėjęs irimas dabar mus užklupo visu smarkumu. Vieninteliai rinkimai, istoriškai panašūs į 2024 m., buvo 1860 m., ir po jų kilo pilietinis karas. Privalome ginti savo laisvę ir šalį bei saugoti ją visomis jėgomis arba viską prarasti.

Turime dalyvauti ir suprasti, kad jei 2024 m. pralaimėsime rinkimus, Amerikai, kokią ją pažįstame, bus galas. Norėdami išgelbėti tautą, visi konstituciškai mąstantys amerikiečiai turi įžvelgti pavojų ir pasiruošti tam, kas laukia ateityje.

Autorius Džefas Lukensas yra Vest Pointo universiteto absolventas, JAV kariuomenės veteranas ir konservatorių aktyvistas. 

šaltinis: sarmatas.lt

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 226

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. VŽA    -  2023-05-20, 19:48

  Tai dar gerai, jog JAV VYKSTA rinkimai, skirtingai Rusijai…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Kokios gi    -  2023-05-20, 21:35

  tukstantmeciu vertybes sukure JAV – kriminaliniu begliu is visu pasvieciu sali,be kulturos,tradiciju,vertybiu,teisingumo!? Itariu,kad kukluksklano tos vertybes! Dabar jau taikomos ne tik savo kloakoje,bet ir platinamos visam pasauliui…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...