infa.lt

J. Baidenas apie transseksualų dieną: „Sukurti pagal Dievo paveikslą ir nusipelnę orumo bei pagarbos”

01 balandžio
15:18 2023
Joe Bidenas

Vaizdo įrašo kadras

JAV prezidentas Joe Bidenas penktadienį paminėjo Transseksualų matomumo dieną, pavadindamas transseksualus „sukurtais pagal Dievo paveikslą ir nusipelniusiais orumo, pagarbos ir paramos”, praneša „Breitbart News” leidinys.

Jis parašė „Twitter” paskyroje:

Translyčių asmenų matomumo dieną norime, kad žinotumėte, jog matome jus tokius, kokie esate: Mes matome transseksualius žmones kaip sukurtus pagal Dievo paveikslą ir nusipelniusius orumo, pagarbos ir paramos.

Niekada nenustosime dirbti, kad sukurtume pasaulį, kuriame jums nereikės būti drąsiems vien tam, kad būtumėte savimi.

Jis taip pat paskelbė ilgą proklamaciją.

Translyčių asmenų matomumo diena švenčia džiaugsmą, stiprybę ir absoliučią drąsą vienų drąsiausių mano pažįstamų žmonių – žmonių, kurie pernelyg dažnai turėjo rizikuoti savo darbu, santykiais ir gyvenimu vien dėl to, kad galėtų būti tikraisiais savimi.

Šiandien milijonams transseksualių ir nebinarinių amerikiečių parodome, kad mes juos matome, kad jie priklauso mums ir kad su jais turi būti elgiamasi oriai ir pagarbiai. Jų drąsa suteikė stiprybės daugybei kitų, tačiau niekas neturėtų būti drąsus vien tam, kad būtų savimi. Kiekvienas amerikietis nusipelno tokios laisvės.

Transseksualai amerikiečiai formuoja mūsų Tautos sielą – išdidžiai tarnauja kariuomenėje, gydo mirtinas ligas, užima renkamas pareigas, vadovauja klestinčioms įmonėms, kovoja už teisingumą, augina šeimas ir dar daugiau.

Būdami vaikai, jie nusipelno to, ko nusipelno kiekvienas vaikas: galimybės mokytis saugiose ir palankiose mokyklose, užmegzti prasmingas draugystes ir gyventi atvirai bei sąžiningai.

Būdami suaugusieji, jie nusipelno tokių pačių teisių, kokiomis naudojasi kiekvienas amerikietis, įskaitant lygias galimybes gauti sveikatos priežiūrą, būstą ir darbą, taip pat galimybę garbingai senti kaip senjorams.

Tačiau šiandien pernelyg daug transseksualių amerikiečių vis dar negali naudotis šiomis teisėmis ir laisvėmis. Diskriminacinių valstybinių įstatymų banga nukreipta prieš translyčius jaunuolius, gąsdina šeimas ir skaudina vaikus, kurie niekam nekenkia.

Smurto prieš transseksualias moteris ir mergaites, ypač spalvotas moteris ir mergaites, epidemija per anksti nusineša gyvybes. Praėjusių metų šaudynės „Club Q” klube Kolorade buvo dar vienas skaudus tokio smurto pavyzdys – dėmė ant mūsų Tautos sąžinės.

Mano administracija nuo pat pirmos dienos kovojo už tai, kad ši neteisybė būtų panaikinta, ir stengėsi užtikrinti, kad transseksualai ir visa LGBTQI+ bendruomenė galėtų gyventi atvirai ir saugiai. Pirmąją savo, kaip prezidento, darbo dieną išleidau vykdomąjį įsaką, kuriuo federalinei vyriausybei nurodžiau išrauti LGBTQI+ asmenų ir jų šeimų diskriminaciją.

Paskyrėme rekordinį skaičių atvirų LGBTQI+ lyderių ir didžiuojuosi panaikinęs draudimą atviriems transseksualams tarnauti kariuomenėje. Taip pat stengiamės, kad viešosios erdvės ir kelionės taptų prieinamesnės, be kita ko, Jungtinių Valstijų pasuose įrašyti daugiau įtraukiančių lyties ženklų.

Geriname galimybes naudotis viešosiomis paslaugomis ir tokiomis teisėmis kaip socialinė apsauga. Kovojame su diskriminacija būsto ir švietimo srityse. Praėjusių metų gruodį pasirašiau įstatymą „Pagarbos santuokai įstatymas”, kuriuo užtikrinama, kad kiekvienas amerikietis galėtų susituokti su mylimu žmogumi ir kad ši santuoka būtų pripažinta.

Tuo tarpu mes taip pat stengiamės sumažinti didžiulę įtampą, kurią diskriminacija, patyčios ir priekabiavimas gali sukelti transseksualiems vaikams – daugiau nei pusė jų per pastaruosius metus rimtai svarstė apie savižudybę.

Pavyzdžiui, Švietimo departamentas padeda užtikrinti, kad transseksualūs mokiniai turėtų lygias galimybes mokytis ir klestėti mokykloje, o Teisingumo departamentas priešinasi kraštutiniams įstatymams, kuriais siekiama uždrausti įrodymais pagrįstą lytį patvirtinančią sveikatos priežiūrą.

Dar daug ką reikia nuveikti. Toliau raginu Kongresą pagaliau priimti Lygybės įstatymą ir išplėsti seniai pribrendusią pilietinių teisių apsaugą visiems LGBTQI+ amerikiečiams, kad jie galėtų gyventi saugiai ir oriai.

Kartu taip pat turime toliau kovoti su šimtais neapykantos kupinų valstijų įstatymų, kurie buvo priimti visoje šalyje, ir užtikrinti, kad kiekvienas vaikas žinotų, jog yra sukurtas pagal Dievo paveikslą, kad yra mylimas ir kad mes jį giname.

Amerika yra įkurta remiantis idėja, kad visi žmonės yra sukurti lygūs ir nusipelno, kad su jais visą gyvenimą būtų elgiamasi vienodai. Mes niekada iki galo to nesilaikėme, bet ir niekada nuo to nenutolome.

Šiandien, švęsdami transseksualų pagerbimą, mes taip pat švenčiame kiekvieno amerikiečio pagrindinę teisę būti savimi, taip priartindami mus prie visiško Amerikos pažado įgyvendinimo.

DABAR, TODĖL JOSEPH R. BIDEN JR., būdamas Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentu ir remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų Konstitucijos ir įstatymų man suteikta valdžia, skelbiu 2023 m. kovo 31 d. Translyčių asmenų matomumo diena.

Raginu visus amerikiečius prisijungti prie mūsų ir pakelti transseksualų gyvenimus ir balsus visoje mūsų Tautoje bei siekti, kad būtų panaikintas smurtas ir diskriminacija visų transseksualų, lyties neatitinkančių ir nebinarinių asmenų atžvilgiu.

TAI PATVIRTINDAMAS, pasirašiau šį dokumentą kovo trisdešimtą dieną, du tūkstančiai dvidešimt trečiaisiais mūsų Viešpaties metais ir du šimtai keturiasdešimt septintaisiais Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės metais.

JOSEPH R. BIDEN JR.

Ši proklamacija paskelbta tuo metu, kai kairieji bandė nukreipti dėmesį nuo moters-transseksualo, kuri šios savaitės pradžioje surengė mirtinas masines šaudynes krikščioniškoje Nešvilio mokykloje. Kaip pranešė „Breitbart News”, etaloninės naujienų tarnybos bandė pavaizduoti šaulę Audrey Hale kaip transfobijos auką.

Penktadienį „Breitbart News” išskirtinai pranešė, kad kovo 24 d. Karinio jūrų laivyno žvalgybos biuras savo darbuotojams išsiuntė elektroninį laišką, kuriame ragino juos atpažinti transseksualius ar pereinančius (keičiančius lyti) bendradarbius ir elgtis su jais „oriai ir pagarbiai”.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 101

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Tamsa    -  2023-04-01, 17:54

  Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. VŽA    -  2023-04-02, 06:42

  Iš Biblijos rankioti žodžius apie kitką ir pritaikyti juos kam nori, – NUODĖMĖ! Neišvengiamai užsitrauksi Dievo bausmę ir amžinai degsi pragare. Biblijoje Dievas juos vadina IŠSIGIMĖLIAIS, – pasmerktais mirtimi. Dievas, VIEŠPATS Biblijoje įsakė: „Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu ir užsitraukė kraujo kaltę“, kas reiškia mirties bausme (Kunigų knyga, 20 skyrius, 13 eilutė).

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Anonimas    -  2023-04-02, 09:45

  Su pansiom idejom gana efektyviai kovoja rusai ukrainoje, o kadangi efektyviai, tai ir pasipriesinimas inirtingas, Mums belieka rinktis – uz baidena su jo 72 lytim ir kitokiais marazmais, ar pries.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Taip idiotiškai gali sugalvoti, tik lyt-psich, polit-ekonom iškrypėliai......

Jie visų pirma turėtų pamąstyti kaip save pavadinti: Debilai ar debilai...

Nauseda,todel privalai zinoti : sioje judeju organizacijoje,pirmi centimetrai - skirti apipjaustymui! Netruks ir minutes!...

pas urologa reikia,jei ne vietoje nuteka!...

Viskas pagal planą: žmonių turi sumažėti iki 1000000000, tad, jei vyras nori susirasti moterį, tai...

Kiekvienas, kuris ne tiesą sako, leidžia sau šiek tiek per daug.......

Neikitoj kadencijoje ne atsistatydins. Atėjo,, Leninas"visiems laikams...