infa.lt

Kiek įstatymas gali prisidėti prie lyties keitimo atvejų skaičiaus augimo? – 100 kartų

01 balandžio
13:17 2023
Transseksualų "Drag Show"

AP vaizdo įrašo kadras

Panagrinėkime Europos Sąjungos šalį – Ispaniją. Šis nagrinėjimas yra įdomiausias tuo, kad tiesiogiai susieja milžinišką „transseksualizmo“ atvejų augimą su tam reikalui priiminėjamų įstatymų apimtimi.

Bei šoku, kuris laukia ir tokios šalies, kaip Lietuva, kai vieną dieną niekam nematyti-negirdėti transseksualai, po tam tikrų įstatymų priėmimo ir labai neilgo laiko tarpo tarsi pasipila masiškai iš visų pusių. Taigi:

(„The European Conservative„, 2023-02-20, Bridget Ryder) Ispanija vasario 16 d. priėmė „Ley Trans“ arba „trans įstatymą“, įtraukdama transseksualų ideologiją į nacionalinę teisę, tačiau realybė tokia, kad ši jau persmelkė didžiąją šalies dalį, todėl sveikatos priežiūros sistemos srityje įvyko translyčių asmenų atvejų sprogimas.

Sausio mėnesį, kol dar buvo laiko sustabdyti galutinį siūlomo įstatymo priėmimą, feminisčių grupė „Confluencia Movimiento Feminista” paskelbė pirmąjį translyčių asmenų reiškinio tyrimą Ispanijoje.

Ji nustatė, kad nuo 2014 m. regioniniu lygmeniu priimta daugiau nei 40 įstatymų ir kitų teisės aktų, kuriais siekiama palengvinti medicininį „perėjimą“ prie kitos lyties.

„Išanalizuoti duomenys rodo, kad visų autonominių bendruomenių įstaigose, kurios specializuojasi lytinės tapatybės sutrikimų gydyme, prižiūrimų žmonių skaičius sparčiai didėja“, – teigiama tyrime.

Jame įvardinta, kad eskalavimas, kuris, jo vertinimu, buvo pastebimas pastaruosius penkerius metus ir „paspartėjo per pastaruosius dvejus“, tapo „eksponentiniu” tokio augimo rezultatu lygiagrečiu translyčių asmenų įstatymų ir protokolų, pagrįstų taip vadinamu „įtvirtinimo modeliu“ (past. – t.y., kai asmeniui, pareiškusiam, kad jaučiasi „ne savo kūne“, atliekamos lyties keitimo procedūros) patvirtinimui autonominėse bendruomenėse.

Augimas iš esmės atsirado dėl to, kad išaugo jaunų žmonių ir vaikų, kuriems taikomas gydymas dėl lyties tapatybės sutrikimų, skaičius, ypač moterų tarpe. Viename regione moterys sudarė 86% lyties keitimo procedūrų, o kitame – 70 procentų.

Tyrimas parodė, kad Valensijoje nuo 2016 iki 2021 m. transseksualių asmenų atvejų skaičius išaugo daugiau nei 100 kartų.

Katalonijoje 2012–2021 m. jis išaugo 70 kartų, o 2020–2021 m. naujų atvejų skaičius išaugo 40%. Vien Madride 2022 m. sausio–rugpjūčio mėnesiais šešių miesto viešųjų ligoninių endokrinologijos skyriuose iš viso buvo 848 vizitų pagal nukreipimus iš lyties tapatybės skyrių, iš kurių beveik pusė buvo pirmosios konsultacijos.

Tyrimas taip pat parodė, kad daugelyje regioninių sveikatos sistemų protokolai draudžia bet kokią kitokią nei „įtvirtinamojo modelio“ psichoterapiją ir nereikalauja psichologinio įvertinimo prieš pradedant taikyti gydymą priešingos lyties hormonais.

„Vaikams ir paaugliams aiškiai rekomenduojama nenustatyti psichinės sveikatos vertinimo kaip būtinos hormonų terapijos sąlygos“, – rašoma tyrime.

Protokoluose dėl psichikos sveikatos tik nepilnamečiams, kuriems taikomas hormoninis gydymas, rekomenduojama kreiptis tik dėl „psicho-emocinio palydėjimo“.

Tyrime pastebėti skirtumai tarp šalies dalių, kuriose buvo priimti lyčių ideologijai palankūs įstatymai, ir tų, kurios jų nepriėmė.

„Nors ir labai atsargiai, galime pastebėti skirtumus tarp autonominių bendruomenių su translyčių asmenų įstatymu ar be jo: autonominėse bendruomenėse, kuriose nėra translyčių asmenų įstatymo, yra aiškiai daugiau vyrų [kurie gydosi dėl translytiškumo], o moterų ir nepilnamečių atvejų augimo tempas lėtesnis“, – nustatė tyrimas.

Jame padaryta išvada: „Kitaip tariant, kai įdiegiama paslauga ir pradedama viešinti transseksualų ideologija, atsiranda daugiau „transseksualizmo“ atvejų.“

šaltinis: https://europeanconservative.com/articles/news/spain-study-links-increased-transgender-cases-with-laws/

Pabaigai iš savo pusės dar pridursiu, kad Lietuva jau irgi nėra „nekalta“ šiuo atžvilgiu. Pradžią lyties keitimo procedūrų įtvirtinimui dar pernai padarė mūsų ministras Arūnas Dulkys savo įsakymu. Nors tas įsakymas yra ir neteisėtas, nes pagal mūsų įstatymus šie dalykai turėjo būti patvirtinti irgi įstatymu, o ne ministro įsakymu. Na, bet jam, o ir visai Lietuvai tokio pobūdžio teisėkūra jau nebe naujiena.

Apie kažkokį lyties keitimo operacijų augimą Lietuvoje mums kol kas nežinoma, na bet mums juk ir smarkiai trūksta translytiškumo ideologijos propagandos. Todėl vis dar laukiame Stambulo konvencijos ratifikavimo.

Video žemiau parodo labai išplitusį būdą diegti transseksualizmo ideologiją JAV vaikų darželiuose.

parengė: Tomas Senūta

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 163

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. VŽA    -  2023-04-02, 07:32

  Čia, jau ne iškrypimas, o APSIGIMIMAS. Skaudžiausia, jog masinis. Gal reikia išrasti vakciną, kad apsiramintų ilgam ar visam laikui?…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Jeigu pasaulis Moskoliją patupdys į savo vietą, tada kai kurios šalys galėtų tapti ir prorusiškos...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...