infa.lt

Donaldas Trumpas ragina „nedelsiant siekti taikos” Ukrainoje ir nutraukti „globalistinio neokonų establišmento” veiklą

Donaldas Trumpas ragina „nedelsiant siekti taikos” Ukrainoje ir nutraukti „globalistinio neokonų establišmento” veiklą

19 kovo
13:02 2023

Donaldas Trampas (Donald Trump)

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump), siekiantis būti perrinktas 2024 m., ketvirtadienį išplatino vaizdo pareiškimą, kuriame ragina Ukrainoje „nedelsiant sudaryti taiką” ir išardyti „visą globalistinį neokonų establišmentą”, praneša amerikiečių „Breitbart News” leidinys.

„Kiekvieną dieną, kol tęsiasi šis proxy karas Ukrainoje, mes rizikuojame įsivelti į pasaulinį karą. Turime visiškai aiškiai pasakyti, kad mūsų tikslas yra nedelsiant pilnai nutraukti karo veiksmus. Turi būti nutrauktas bet koks šaudymas. Tai yra pagrindinis klausimas. Mums nedelsiant reikia taikos”, – pareiškė jis vaizdo įraše, kaip teigiama stenogramoje.

Jo pastabos pratęsė tas, kurias jis neseniai pateikė „Fox News” laidos vedėjui Tuckeriui Carlsonui, uždavusiam šešis klausimus apie Ukrainą svarbiausiems paskelbtiems ir galimiems respublikonų 2024 m. pretendentams į prezidento postą.

Vaizdo įraše Donaldas Trampas pasmerkė prezidento Joe Bideno vadovavimą, sakydamas:

„Niekada nebuvome arčiau Trečiojo pasaulinio karo nei šiandien, kai mums vadovauja Joe Bidenas„.

„Pasaulinis konfliktas tarp branduolinių galių reikštų mirtį ir sunaikinimą tokiu mastu, kokio žmonijos istorijoje nėra buvę. Tai būtų branduolinis Armagedonas. NIEKO nėra svarbiau nei išvengti šio košmaro. Mes jo išvengsime. Tačiau mums reikia naujo vadovavimo”, – teigia jis.

D. Trampas taip pat paragino išardyti „visą globalistinį neokonų establišmentą, kuris nuolat įtraukia mus į nesibaigiančius karus, apsimesdamas, kad kovoja už laisvę ir demokratiją užsienyje, o čia, namuose, paverčia mus trečiojo pasaulio šalimi ir trečiojo pasaulio diktatūra”.

„Valstybės departamentą, gynybos biurokratiją, žvalgybos tarnybas ir visą kitą reikia visiškai performatuoti ir pertvarkyti, kad būtų galima atleisti „Giluminės valstybės (Deep States) sluoksnių” atstovus ir į pirmą vietą iškelti Ameriką. Mes turime iškelti Ameriką į pirmą vietą”, – sakė jis.

D. Trumpas taip pat paragino „iš esmės persvarstyti NATO paskirtį ir NATO misiją”.

Atsakydamas į kai kurias kritines pastabas dėl jo pastarojo meto komentarų apie Ukrainą, jis pareiškė, kad Rusija nėra didžiausia grėsmė Vakarų civilizacijai:

Tai, greičiausiai, labiau nei bet kas kitas, esame mes patys ir kai kurie siaubingi, JAV nekenčiantys žmonės, kurie mums atstovauja. Tai mūsų nacionalinių sienų panaikinimas. Tai nesugebėjimas užtikrinti saugumo savo miestuose. Tai teisinės valstybės griovimas iš vidaus. Tai branduolinis šeimos ir gimstamumo rodiklių žlugimas, kai niekas negali patikėti, kad tai vyksta. Tai marksistai, kurie norėtų, kad taptume bedievių tauta, garbinančia rasės, lyties ir aplinkos altorių. Ir tai globalistų klasė, kuri padarė mus visiškai priklausomus nuo Kinijos ir kitų užsienio šalių, kurios iš esmės mūsų nekenčia.”

Baigdamas jis paragino „išardyti ligotą ir korumpuotą establišmentą”.

„Šie globalistai nori iššvaistyti visas Amerikos jėgas, kraują ir turtus, persekiodami monstrus ir fantomus užsienyje – ir tuo pat metu atitraukdami mūsų dėmesį nuo chaoso, kurį jie kuria čia, namuose.

Šios jėgos daro Amerikai didesnę žalą, nei Rusija ir Kinija kada nors galėjo svajoti. Išvaryti ligotą ir korumpuotą establišmentą – monumentali užduotis kitam prezidentui. Ir aš esu vienintelis, kuris gali tai padaryti. Esu vienintelis, kuris gali atlikti šį darbą. Aš tiksliai žinau, ką reikia daryti”, – sakė jis.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 145

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. VŽA    -  2023-03-19, 08:47

  D. Trumpas – trumpas: Putino barbarų ir teroristų armija atėjo okupuoti visą Ukrainą, bet pradžioje sugriauti. Todėl reikia DERĖTIS TAIKIAI, gal viso civilizuoto pasaulio pastangomis UKRAINOS žemėje kažkokį lopinėlį dar paliktų ir ukrainiečiams…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. jix    -  2023-03-19, 12:12

  Trampo kalba labai teisinga. Tai ateities kalba.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. T0mas J.    -  2023-03-19, 23:29

  ragina Ukrainoje „nedelsiant sudaryti taiką”
  ______________________
  Taika būna po pergalės arba po pralaimėjimo. Kam Trampas linki pralaimėjimo?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...

Galima suprasti puikiai gyvenančius Vakarus, kuriuos Putino agresija žadina iš lėto. Jau ir Šveicarija -...

Galimai, tai bus efektyvus PSO būdas naikinti žmones. Pradžioje, - psichologiškai silpnesnius, nes tokių -...

Snaudusi ES, Vokietija - pradeda ne tik mąstyti, bet ir daryti, - ŠAUNUOLIAI....