infa.lt

Italijos vyriausybė nurodė Milanui nustoti registruoti homoseksualių porų vaikus

Italijos vyriausybė nurodė Milanui nustoti registruoti homoseksualių porų vaikus

15 kovo
19:36 2023
Homoseksualai - vaikai

Negali klausinėti, kodėl dar visai kūdikiai gali būti perduodami auginti vienalyčiams partneriams. Ir kodėl du kartu gyvenantys vyrai dažniausiai paima auginti berniukus

Italijos dešinioji vyriausybė nurodė Milano miesto tarybai sustabdyti homoseksualių porų vaikų registravimą, taip vėl sukeldama diskusijas dėl premjerės Giorgia Meloni konservatyvios darbotvarkės, praneša „Euractiv” leidinys.

2016 m. Italija įteisino tos pačios lyties asmenų civilines sąjungas, įveikdama katalikų ir konservatyviųjų grupių pasipriešinimą, tačiau nesuteikė jiems įsivaikinimo teisių, baimindamasi, kad tai paskatins surogatinį nėštumą, kuris tebėra neteisėtas.

Nesant aiškių teisės aktų šiuo klausimu, kai kurie teismai priėmė sprendimus, leidžiančius homoseksualioms poroms įsivaikinti vienas kito vaikus, o kai kurių miestų, įskaitant Milaną, merai įregistravo tos pačios lyties porų surogatinius gimdymus.

Milano centro kairiųjų meras Giuseppe Sala pirmadienį sakė, kad gavo Vidaus reikalų ministerijos laišką, kuriame jam nurodoma nutraukti tos pačios lyties porų vaikų registravimą.

Sala antradienį laidoje sakė, kad jis gerbs prefektūros įsakymą, tačiau toliau tęs politinę kovą, kad būtų užtikrintas tos pačios lyties tėvų ir jų vaikų teisių pripažinimas.

Meloni į valdžią atėjo kaip tradicinių krikščioniškų vertybių gynėja, smerkdama tai, kas vadinama „gender ideologija” ir „LGBT lobizmu”.

Naujausią vyriausybės žingsnį pasmerkė LGBT+ aktyvistai.

„Draudimas yra viena iš konkrečiausių įniršio, kurį dešinioji dauguma išlieja prieš LGBTI žmones, apraiškų”, – sakė didžiausios Italijos LGBT+ teisių grupės „Arcigay” generalinis sekretorius Gabriele Piazzoni.

Jis pridūrė, kad vyriausybė bando priartinti Italiją prie tokių šalių, kaip premjero Viktoro Orbano vadovaujama Vengrija, „kur atsisakymą suteikti teises lydi itin didelis smurto lygis ir LGBTI žmones persekiojantis socialinis klimatas”.

Fabrizio Marrazzo, vienas iš pagrindinių gėjų teisių gynėjų, paragino Salą ir kitus merus toliau registruoti gimimo liudijimus. „Kai įstatymas yra neteisingas ir diskriminuojantis, tie, kurie užsiima politika, turi turėti drąsos jam nepaklusti”, – sakė jis pareiškime.

Antradienį Senato Europos politikos komitetas atmetė siūlomą ES reglamentą dėl vaikų, įskaitant tos pačios lyties porų, teisių pripažinimo ir Europos tėvystės pripažinimo (tėvystės nustatymo) pažymėjimo priėmimo.

Daugumos rezoliucija, kuria nepritariama siūlomam ES reglamentui ir kurią pateikė senatorius Giulio Terzi di Sant’Agata (FDI/Ecr), buvo priimta nepaisant vieningo ir prieštaraujančio opozicijos balsavimo.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 165

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. VŽA    -  2023-03-16, 06:15

    Atgimimo iš iškrypimų aušra…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gerai, kai žmogus sugeba gyventi savo iliuzijose. Pasineria į savo sukurtą pasaulį ir realybės...

Išsivysčiusios, sveiko proto vadovų šalys ruošiasi ne karams, o GYVENIMUI. Galvažudys, barbaras ir teroristas Putinas...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...