• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

KAM vadovas kviečia Valstybės kontrolierių ir VPT vadovę aptarti būsimo bendradarbiavimo

KAM vadovas kviečia Valstybės kontrolierių ir VPT vadovę aptarti būsimo bendradarbiavimo

02 rugsėjo
17:31 2016

Krašto apsaugos ministerijaRugsėjo 2 d. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, reaguodamas į viešai po susitikimo LR Prezidentūroje išsakytus siūlymus teikti Krašto apsaugos ministerijai metodinę ir ekspertinę pagalbą planuojant, organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus bei kontroliuojant skaidrų lėšų panaudojimą, pakvietė į susitikimą Valstybės kontrolierių Arūną Dulkį ir Viešųjų pirkimų tarnybos direktorę Dianą Vilytę.

„Didėjant finansavimui, atsirado galimybė ne tik geriau apginkluoti Lietuvos kariuomenę ir įsigyti ginklų bei karinės technikos, bet ir aprūpinti karius įvairiais ekipuotės elementais. Kariuomenė perka daug ir įvairių prekių, todėl skaidrus valstybės lėšų suplanavimas ir jų panaudojimas vykdant viešuosius pirkimus pastaraisiais metais yra viena iš prioritetinių temų. Prieš pusantrų metų padarėme struktūrinių pertvarkymų ir esame pasiruošę toliau tobulėti, todėl visa metodinė ir ekspertinė kitų institucijų pagalba yra labai naudinga“, – teigia J. Olekas.

Siekiant sustiprinti krašto apsaugos sistemoje vykdomų pirkimų vidaus kontrolės sistemą, 2015 m. sausio 1 d. Krašto apsaugos ministerijos Įsigijimų departamente buvo įsteigtas naujas Įsigijimų valdymo ir priežiūros skyrius. Jo pagrindinis uždavinys yra prižiūrėti, kaip KAS perkančiosios organizacijos, atlikdamos viešuosius pirkimus, laikosi viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų ir vykdo kitas prevencinės kontrolės funkcijas.

Ministras šiandien taip pat kreipėsi į Kariuomenės vadą ragindamas įvertinti Viešųjų pirkimų tarnybos 2016 m. rugpjūčio 29 d. Lietuvos kariuomenės Materialinių resursų departamentui pateiktas pirkimo ir sutarčių vertinimo išvadas, jose pateiktų rekomendacijų įgyvendinimą bei teisės aktų nustatyta tvarka atlikti kitus su tuo susijusius veiksmus. viešieji pirkimai

kam.lt

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *KAM vadovas kviečia Valstybės kontrolierių ir VPT vadovę aptarti būsimo bendradarbiavimo* - nuoroda: https://infa.lt/8458/kam-vadovas-kviecia-valstybes-kontrolieriu-ir-vpt-vadove-aptarti-busimo-bendradarbiavimo/