infa.lt

Jolanta Blažytė. Tikėti negalima, reikia žinoti

Jolanta Blažytė. Tikėti negalima, reikia žinoti

15 gruodžio
12:45 2022
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Vėl neramu… Iš Amerikos ateinančios žinios vis primena, kad šią „išsilavinusiųjų“ šalį užpuolė triguba pandemija: Covid, RSV ir gripo virusų. Ligoninėse jau trūksta lovų, vaistinėse vaistų, pamažu grąžinamas kaukių dėvėjimas.

FDA patvirtino Covid marmalą kūdikiams. J. Bideno žmona Jill Biden rėžė išraiškingą kalbą, ragindama, kaip Kalėdų dovaną, sau ir kitiems padovanoti dar vieną marmalo dozę.

Tuo tarpu JAV Senate vyko panelinė diskusija, kurią organizavo senatorius Ron Johnson ir kurioje dalyvavo gal 20 gydytojų. Tai tie gydytojai, kurie buvo apšmeižti, atleisti iš darbo ar paduoti į teismą dėl to, kad anksčiau prašė atviros diskusijos apie marmalo naudą ir žalą. Tačiau jie, nepaisant nieko, kalba toliau ir kalba garsiai.

Tuo tarpu pats JAV senatorius Ron Johnson sako:

„Žmonės nebuvo pakankamai informuoti, prieš sutikdami susileisti tai į savo kūną. Ir tai yra nelaimė, tikra tragedija, kad žmonės buvo verčiami susileisti šią eksperimentinę genų terapiją“.

O štai Japonijos Kyoto universiteto profesorius emeritas biomedicinos tyrimų ir inovacijų centro steigėjas Masanori Fukushima „skelia“ dar stipriau:

„Dar prieš metus sakiau, kad idėja, jog ši „fakcina“ sustabdys pandemiją yra visiškas „briedas“. Ir dabar kaip tik jau atėjo laikas suprasti, kad, įvedus į kūną RNA injekciją ir nano daleles, kiekviena kūno ląstelė „praryja“ šias daleles ir visos ląstelės keičiasi. Mechanizmas visiškai aiškus ir jis buvo aiškus ir anksčiau“.

Visą šio profesoriaus įspūdingą mokslinį CV pridedu žemiau. Tuo pačiu suprasdama, kad būtinai išlįs koks nors faktų čekeris ir būtinai šiuos profesoriaus žodžius pavadins „feiku“.

Mat tikroji tiesa šiuolaikinėje informacinėje erdvėje yra tik ta, kurią pateikia ne koks nors biomedicinos mokslų daktaras ar Kyoto universiteto profesorius emeritas, bet už nedidelius komisinius kompo klavišus barbenantis ir faktų tikrintoju besivadinantis pistacijų gliaudytojas.

Suprantu, kad LRT pateiktas „tyrimas“, jog Lietuvoje nuo „fakcinų“ nemirė nė vienas žmogus, yra tik naujos serijos pradžia. Ir pagrįstai įtariu, kad netrukus į eterį išlįs vėl kokia nors lietuviškoji Jill Biden ir pakvies Kalėdų proga padovanoti naują t.y. „atnaujintą“ marmalo dozę sau ir savo artimiesiems, įskaitant ir vaikus.

O ko ir neišlįsti – juk LR Sveikatos stiprinimo fonde pinigų, kuriais apmokamos įkvepiančios lietuviškųjų „džiliųbaidenių“ kalbos, yra apstu. Juolab, kad nuo Amerikos krantų artėja nauja viską šluojanti trigubos pandemijos banga, kažkodėl pamiršusi su savimi prigriebti visą, kažkada žadėtą bandos imunitetą.

Tiesa, šiais metais faktų čekeriais besivadinantiems pistacijų gliaudytojams ir visoms Jill‘ėms Biden‘ėms bus kiek sunkiau. Mat Elonui Muskui nusipirkus Twitter platformą, atsivėrė naujas galingas kanalas objektyviai informacijai tekėti. Negana to, pats Elonas Muskas pasiūlė iškelti baudžiamąją bylą koronaaferos lyderiui ir Bilo Geitso ginklanešiui daktarui Antony Fauci.

Twitter savininkas netrukus pradės viešinti informaciją apie tai, kaip buvo rezgama pati koronės istorija ir kaip buvo susidorojama su tais gydytojais, kurie turėjo kitą nuomonę. Aišku, E. Muskui lengva nebus. Jis jau spėjo pranešti, kad yra visiškai adekvatus ir nusižudyti nesiruošia, jei jau ką. Šiuo metu E. Muskas patiria didžiulį spaudimą iš J. Bideno „chebros“.

Štai vienas JAV kongreso narys demokratas, turbūt pamiršęs, kad Elonas jau nėra mažas vaikas, o galingas pasaulio verslininkas, pradėjo Elonui skaityti mamytės pasakas: „ach, kaip tau, Elonai, negėda. Juk mūsų mylimas daktaras A. Fauci atliko neįsivaizduojamą istorinį žygdarbį – jis išgelbėjo milijonus pasaulio žmonių gyvybių“.

Suprantu, kad tikrai bus daugybė žmonių, kurie nuoširdžiai tikės, jog A. Fauci išgelbėjo milijonus gyvybių, tame tarpe ir jų asmeninę. Ir jei ne A. Fauci, tai jie jau skaitytų ne šį mano post‘ą, o apaštalo Petro instrukcijas apie tai, kuo reikia tikėti, skraidant anapus debesų.

Suprantu, kad bus daugybė žmonių, kurie įkvėpti JAV pirmosios ledi išraiškingos kalbos ar lietuviškosios LRT „tyrimų centro“ pateiktų išvadų, skubės į marmalizacijos punktą pasiimti jiems priklausančios kalėdinės dovanos.

Bet lygiai taip pat suprantu, kad bus vis daugiau ir daugiau žmonių, kurie sau pasakys: „Stop. Užtenka tikėti. Reikia pagaliau žinoti“. Ir tuo pačiu prisimins patį A. Enšteiną, kuris sakė, kad „tik idiotas, darydamas tuos pačius veiksmus, tikisi skirtingo rezultato“.

Kiekvienam savo kelias….

Pirmą kartą šis įrašas paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 212

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. VŽA    -  2022-12-15, 08:54

  Apskritai, jau pats žodis „tikėjimas”, „tikintysis”, labiau tiktų – užzombuotas žmogus. Rusijoje galimai apie 80 proc. žmogelių TIKI barbarų ir teroristų vadeivos Putino tikėjimu…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Įkyrėjai    -  2022-12-17, 08:40

   Pasižiūrėk į save. Šiuo komentaru pats patvirtinai, kad pats esi užzombintas rusofobas. Visur tau vaidenasi blogas Putinas ir blogi teroristai rusai. Ir, matyt, nepajėgus nusikabinti makaronų.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vidmantas    -  2022-12-17, 14:52

    BRANGENYBE TU NEISMATUOJAMA ,,IKYREJAI ,, PASAKYK BENT VIENA TAVO SITAIP MEGSTAMO IR AUKSTINAMO VARJOTO , SADISTO , VAIKZUDZIO PUTINO GERADARYSTE , KURI YKVEPE TAVE IR TAVO SHOBLA SITEP MYLET PASAULIO SUDGABALI PUTINA …NORS VIENA

  • Vidmantas    -  2022-12-17, 14:47

   TAIKLIAI

   Atsakyti į šį komentarą
 2. Ar ilgai dar miegosime ?    -  2022-12-15, 10:18

  Visi fakatai rodo kad jiems per daug žmonių o vakcinos populiacijai mažinti.Kas tuo netiki tegul susedelioja jų žodžius veiksmus ir darbus bei planus.Jiems trukdo vudurinioji ir žemesnioji klase.Vasario 24 buvo paskytine diena kai egzistavi kovidas.Na cirkas ir tiek už kurį turi kenteti visi žmones.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. zita.    -  2022-12-16, 15:15

  Jolanta,ačiū.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...