infa.lt

JAV: Mokinėms uždrausta persirengti rūbinėje, nes ten transseksualas berniukas besijaučiantis mergaite

JAV: Mokinėms uždrausta persirengti rūbinėje, nes ten transseksualas berniukas besijaučiantis mergaite

02 spalio
06:30 2022

Vermonto vidurinės mokyklos mergaičių tinklinio komandai buvo uždrausta naudotis savo persirengimo kambariu, kai kai kurios mergaitės išreiškė nepasitenkinimą dėl to, kad patalpomis naudojasi biologinis vyras, prisistatantis transseksualia mergaite, praneša Breitbart.

Kaip praneša WCAX Burlington, mokykla kaltina natūralias mergaites „priekabiavimu” ir „patyčiomis”, dėl kurių kenčia transseksualas asmuo, kad jos pasisakė prieš administraciją, leidusią biologiniam berniukui persirengti kartu su jomis jų persirengimo kambaryje.

„Tai neįtikėtinas dalykas. Visi klausia: „Tai kodėl tau neleidžiama persirengti?” – WCAX sakė moksleivė Blake Allen.

„Mano mama norėjo, kad duočiau šį interviu ir pabandyčiau ką nors pakeisti”, – pridūrė B. Allen. „Manau, kad už tai, jog išsakiau savo nuomonę – kad nenoriu, jog su manimi persirenginėtų biologinis vyras – neturėčiau būti apkaltinta priekabiavimu ar patyčiomis. Jie visi [kaltinimai] turėtų būti panaikinti.”

Po pasisakymo merginoms buvo uždrausta naudotis patalpomis – tai puikus pavyzdys to, kodėl daugiau moterų nepasisako prieš tai, kad šalia jų būtų sportininkai transseksual.

Merginos teigia, kad jų patalpomis besinaudojantis transseksualas moksleivis elgėsi netinkamai ir laidė įžeidžiančius komentarus. Allen pridūrė, kad merginos kalbėjo ne apie translyčio studento buvimą jų komandoje, o tik apie jo naudojimąsi bendrais merginoms skirtais persirengimo kambariais.

Mokykla primygtinai tvirtina, kad draudimas yra teisėtas ir atitinka įstatymus. Administratoriai taip pat teigė, kad yra „daug erdvės, kur mokiniai, kurie jaučiasi nepatogiai dėl įstatymų reikalavimų, gali persirengti privačiai”.

Tačiau Allen mano, jog absurdiška yra tai, kad dešimt mergaičių išstumiamos dėl vieno berniuko patogumo.

„Jie nori, kad visos mergaitės, kurios jaučiasi nepatogiai – taigi daugmaž 10 mergaičių – persirengtų vienos kabinos tualete, o tai užtruktų daugiau nei 30 minučių. Jei vienas asmuo persirengtų atskirai, tai užtruktų minutę, beveik jokio papildomo laiko”, – žiniasklaidai sakė Allen.

Randolfo mokyklos direktorė Lisa Floyd žiniasklaidai pareiškė, kad mokykla tiria teiginius, jog dešimt mergaičių priekabiavo prie vieno transseksualaus berniuko.

Vermonto valstijos įstatymų leidėjai nusprendė, kad biologinių mergaičių nepatogumai nėra svarbūs ir, kad transseksualaus mokinio jausmai yra svarbesni už mergaičių nepatogumus.

Valstijos įstatymuose teigiama, kad „iš transseksualaus mokinio neturėtų būti reikalaujama naudotis persirengimo kambariu ar tualetu, kuris prieštarauja mokinio lytinei tapatybei”.

Translyčių mokinių naudojimasis persirengimo patalpomis ir tualetais jau kurį laiką yra nuolatinė kova visoje šalyje. Keletą metų atskiros mokyklos kūrė savo taisykles, kai kurios jų atitiko transeksualams palankias valstybines švietimo taisykles.

Donaldo Trampo (Donald Trump) valdymo metais federalinė vyriausybė siekė pakeisti B. Obamos taisykles, priversdama mokyklas suteikti transseksualams mokiniams atskiras lengvatines sąlygas. Tačiau kai į valdžią atėjo Džo Baidenas, federalinė valdžia dar kartą patvirtino savo dominavimą valstijų atžvilgiu ir vėl išleido translyčių pageidavimams pritaikytas taisykles.

Nepaisant J. Bideno žingsnio priversti Ameriką pripažinti, kad transeksualai mokyklų rūbinėse – tai norma, valstijos priiminėjo savo įstatymus ir sporto bei švietimo taisykles, nustatančias apribojimus transseksualams mokiniams. Viena Džordžijos vidurinių mokyklų sporto asociacija netgi ėmėsi veiksmų uždrausti transseksualams-mergaitėms net rungtyniauti su biologinėmis mergaitėmis.

Šiuo metu beveik tuzinas JAV valstijų yra priėmusios įstatymus, draudžiančius ir ribojančius transseksualių sportininkų galimybes, o dar daugiau nei tuzinas ketina priimti panašius įstatymus, todėl panašu, kad visas šis klausimas bus sprendžiamas Aukščiausiajame Teisme, kuriame, D.Trampo dėka, dominuoja konservatyvi dauguma.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 199

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Tiotia Motia    -  2022-10-02, 10:28

  Ar tam padarui negalima būtų sukalti kokios būdos lauke? Tegu ten ir rengiasi.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Tokias    -  2022-10-02, 11:50

  problemas neblogai sprende Adolfas. Iki pat 1945uju.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2022-10-03, 06:04

  Be Dievo pagalbos Žemėje jau bus liūdna. Dievas, VIEŠPATS Biblijoje įsakė: „Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu ir užsitraukė kraujo kaltę“, kas reiškia – mirties bausmę (Kun 20,13).

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...