infa.lt

Kas atsitiks, jei jūs 30 dienų, iš įprastų skysčių gersite tik vandenį?

Kas atsitiks, jei jūs 30 dienų, iš įprastų skysčių gersite tik vandenį?

24 liepos
01:01 2016

vanduo

Kaip žinoma, vanduo, – tai pagrindinė mūsų organizmo sudedamoji dalis. Kiekvienai mūsų organizmo ląstelei, odai ar bet kuriam organui – reikalingas vanduo, kaip ir gėlei ant jūsų palangės. Čia mes galime išvesti lygiagretes su gėle – jeigu jai pakanka vandens, nei daug, nei mažai – ji žydi, auga, klesti.

Mes irgi geriame, kaip ir gėlė, tačiau, skirtingai nuo gėlės, mes labai dažnai vartojame vandens pakaitalus: gazuotą vandenį, kavą, arbatą, pieną, kai kurie nemažomis dozėmis pila į save alų, vyną ir t.t.

Kas gi atsitiks su mumis, jei mes 30-čiai dienų nuspręsime išmesti iš savo raciono visus vandens pakaitalus, palikę vien tik vandenį? Mes nekeisime savo maitinimosi įpročių, nedidinsime ir nemažinsime jokių fizinių krūvių dienos eigoje – vien tik pakeisime viską kas teka ir ką mes geriame į vandenį.

Pirmiausia kas ateina į galvą – mes sutaupysime pinigų. Taip, tai nenuginčijamas faktas. Tačiau ką įdomesnio, vertesnio savo organizmui mes galima gauti dar?

1. Pagerės jūsų kūrybiniai ir protiniai sugebėjimai.

Praėjus 30 dienų, pasak žurnalo Neuroscience informacijos, jūsų smegenys nustebins greitesne reakcija. Taip pat, kaip deguonis, kurio smegenys suvartoja tonas, smegenų darbo pagreitinimui būtinai reikalingas atitinkamas kiekis būtent vandens. Rezultatus bus pagerėjusi koncentracija ir greitesnis bei aiškesnis mąstymas. Išgerdami nuo 8 iki 10 stiklinių vandens per dieną, jūs pagerinsite savo kognityvinius sugebėjimus iki 30%.

2. Jūs atrodysite jauniau už savo bendraamžius.

Geriamas vanduo stabdo senėjimo procesus, išsaugodamas vandens balansą jūsų odoje. Jis drėkina odą, išsaugo ją sveika, minkšta, elastinga, lygia ir be raukšlių. Nelieka pamiršti ir mūsų raumenyno audiniai – vanduo palaiko jų tonusą. Siekdami tokio efekto mes turėtume gerti būtent švarų vandenį.
Žurnalo Daily Mail straipsnyje aprašoma, kaip 42 metų motinai pavyko atrodyti 10 metų jaunesne, vartojus tik vandenį 30 dienų eigoje.

Kas įdomu, idėją gerti vien vandenį pamėtėjo nuolatiniai galvos skausmai ir blogas virškinimas. Ji ėmė gerti apie 3 litrus vandens kasdien, ir po mėnesio negalėjo patikėti tuo, kas su ja vyko. Nuolat maudžianti galva ir problemos su virškinimu nepastebimai išnyko. Prie viso to, kaip premija, ji akivaizdžiai nusimetė 10 metų amžiaus – išsilygino ir pašviesėjo oda.. Neblogai, tiesa?

Interviu metu ji pasakė: „Aš nuoširdžiai netikėjau, kad gali atsirasti toks skirtumas. Aš žiūriu į save veidrodyje, ir matau visai kitą moterį. Tamsūs ratilai apie akis – išnyko. Mano oda tiek pagražėjo, jog tapo tokia, kokią aš ą pamenu būnant paaugle. Tai tiesiog nuostabi transformacija, įvykusi su manimi… Aš jaučiuosi lieknesnė ir sveikesnė, ir kas tame iš tiesų įdomu, vienintelis dalykas, kurio vartojimą aš pakeičiau – tai vanduo“.

3. Jūsų imunitetas atras savo galią.

Slovakų patarlė sako: „Švarus vanduo – tai pati pirmoji medicina“.

Tai nėra perdėta. Vanduo veikia kaip katalizatorius atnaujinantis normalias organizmo funkcijas. Protingas vandens vartojimas, palaiko mūsų kepenų ir inkstų darbingumą reikalingame lygmenyje. Būtent šie organai yra atsakingi už toksinių medžiagų iš organizmo pašalinimą.

Tad, kaip tvirtina šios srities tyrinėtojai, mūsų organizme stabilizuojasi pH balansas, krenta akmenų formavimosi inkstuose lygmuo, ir mes tampame mažiau pažeidžiami galvos ir kitų organų bei kūno dalių skausmų.

4. Jūsų širdis taps stipresnė.

Vanduo padeda jūsų širdžiai tapti sveikesne Sumažėja širdies priepuolio tikimybė, kadangi kraujas suskystėja ir nukrenta kraujo spaudimas. savybės, ypatybės

Stiklinė vandens valanda prieš miegą, padeda išvengti širdies priepuolio ir insulto. Viso tik viena stiklinė vandens palengvina deguonies pernešimą jūsų širdžiai ir kitiems organams.

Amerikiečių epidemiologijos žurnalas publikavo šešerius metus vykdyto tyrimo duomenis. Buvo aptikta, jog žmonės, kurie gėrė daugiau, nei penkias stiklines vandens į dieną, su 41% tikimybe mažiau mirdavo nuo širdies priepuolio, lyginant su tais, kurie išgerdavo 2 stiklines.

5. Jūsų kaulai taps tvirtesni.

Vanduo padeda atstatyti kremzles, todėl jūsų sąnariai galės judėti švelniau, ir kaip rezultatas, sąnarių pažeidimai, vykstantys dėl didesnių apkrovų, jums grės mažiau.

6. Kažkuri dalis jūsų nekenčiamų poodinių riebalų atsisveikins su jumis.

Kai jūs 30 dienų eigoje geriate tik vandenį, jūsų kūnas šalina kenksmingus toksinus ir šlakus iš gyvybiškai svarbių organų. Tai išvalo jūsų kūną ir perjungia jį į „riebalų deginimą“.

Pradžioje jūsų svoris truputį išaugs dėl to, kad kūnas pradės akumuliuoti netikėtai atsiradusį tokį kiekį vandens. Tačiau, po kai kurio laiko, organizmas prisiderins prie naujos tvarkos. Taip pat vanduo ims veikti kaip alkio malšintuvas. Jūs imsite vartoti mažiau kalorijų, ims kristi svoris, kadangi vanduo pradės išplauti jūsų organizmą ir mažinti alkį.

Andrea N. Giancola, maitinimosi ir dietologijos Akademijos atstovas pataria išgerti vieną ar dvi stiklines vandens prieš valgį , kas padės virškinimui ir neleis jums suvalgyti daugiau maisto, nei jums realiai reikalinga. Tiesiog darykite tai nuolat.

7. Pagerės jūsų metabolizmas.

Tyrimai parodo, nuolatinis geriamo vandens vartojimas, stimuliuoja medžiagų apykaitą, nepriklausomai nuo jūsų dietos. Vartodami pusę litro vandens tik atsibudę ryte, pakelsite savo metabolizmą 24%.

O kuo svarbus metabolizmas? Jis tiesiogiai atsakingas už cheminių reakcijų, palaikančių jumyse gyvybę, greitį jūsų organizme.

Tiesiog imkite ir pabandykite – juk nuo to nieko neprarasite, o atrasti galite daug.

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kas atsitiks, jei jūs 30 dienų, iš įprastų skysčių gersite tik vandenį?* - nuoroda: https://infa.lt/7730/kas-atsitiks-jei-jus-30-dienu-is-iprastu-skysciu-gersite-tik-vandeni/